Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PAZNOKIETKI

Najlepsza odżywka super wzmacniająca paznokcie wg Was???

Polecane posty

Gość PAZNOKIETKI

Piszcie która odżywka pomogła Wam na słabe,łamiące sie paznokcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sally Hansen - Hard as nail Na allegro taniej niz w sklepach, polecam, na mnie działa, a po pomalowaniu wysycha w mig :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAZNOKIETKI
Dziękuje :-) Może jeszcze ktoś się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi paznokcie uratowała odżywka Nail Tek\'a...ale jest ich bardzo dużo (podkładowe, ochronne) i należy dobrać odpowiednią do swoich paznokci no i odpowiednio nakładać....dobre są również z tej serii odżywki Hydration Therapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mialam kasy i kupiłam taka w buteleczce szerokiej z lovely... i wiecie co? Działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, ale tak ogólnie przy słabych paznokciach to polecam skrzyp polny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAZNOKIETKI
Ja miałam już wiele odżywek min: Sally Hansen, Lovely-serum z wit c,odżywki z wapniem,Killys i żadna nie pomagała. Muszę wypróbować Waszy rad bo moje paznokcie są w tragicznym stanie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie odżywka za niecale 5 zl - wibo, lovely taka różowa z wyciągiem z wiśni egzotycznej. Trzeba tylko regularnie stosować - to jest odżywka ktora wnika w paznokieć, nie zostaje ona jako lakier. Wczesniej miałam sally hansen - olejek fioletowy do wcierania i tez z sally hansen - diamond strenght. Jednak dla moich paznokci okazała się lepsza ta z wibo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16749
a ja ci proponuje brac cynk-5 zl za 30 tabletek-1 dziennie po jedzeniu i po tygodnie sa rezulaty. skrzyp na mnie w ogole nie dziala mimo ze bralam go ze 2 miesiace- na efekty czeka sie dlugo i trzeba reguylarnie brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAZNOKIETKI
abeille- miałam tą odżywkę ale mi nie pomogła. Ja zażywam teraz humawit-tabletki ze skrzypem i pokrzywą, moze brać dodatkowo ten cynk? nie zaszkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tabletki humavit pomogły, a cynk? jeśli bierze sie w odpowiednich dawkach - to nie zaszkodzi. Sprobuj, może rzeczywiście pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAZNOKIETKI
może mi też pomoże,na razie zażywam od wczoraj więc na efekty musze poczekać. Z cynkiem też chętnie spróbuje :-) Dziekuję za rady:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16749
zobacz sklad tych tabletek-jesli nie ma tam cynku to mozesz. a jesli jst to nie ma sensu brac dodatkowo. tylko bierz po jedzeniu bo ci sie niedobrze moze zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annakas
Mnie new nails pomogło, ale wiadomo, że te paznokcie mocno się zmieniły dzięki zmianie podejścia. W moim przypadku zmiana spora, ale wiadomo - dla utrzymania efektu potrzebne zdrowe podejście do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam kiedyś odżywkę z Orifflame, była w miarę skuteczna. Jednak najlepsza odżywka według mnie to cytryna. Nacieram nią paznokcie i jest widoczny efekt. Są mocniejsze i się nie rozdwajają. Jednak może to być też wina lakieru którym malujesz paznokcie. Ostatnio zauważyłam też zmianę kiedy zmieniłam Avon na Astor. Jest lepiej, poza tym Astor chyba teraz dołączył do jakiejś kamapnii społecznej więc dodatkowo się pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sumie do lakierów trafiłam zupełnie inną drogą. Mianowicie zainteresowałam się fundacją DKMS , może ktoś o niej słyszłał jeżeli nie to warto poczytać, ale do rzeczy , przy współpracy z firmami które produkują lakiery miss spoty , astor wszystkie większe marki organizują konkurs na malowanie paznokci , poczytałam poszperałam fajny konkurs a i pomóc można. Szukając lakierów znalazłam też odżywkę. Nie wiem jak się nazywa ale jest to odżywka - produkt rossmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza to AGDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość2015.04.02 - podlinkujesz konkurs dotyczący tych lakierów ? Właśnie odebrałam paczkę z lakierami Sally Hansen i chętnie bym porywalizowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
dla mnie nail tek xtra (ta przezroczysta) i eveline 8 w 1 (taka mleczna) to dwa równorzędne pierwsze miejsca,bardzo i szybko pomogło,na poczatku kupowałam nail teka,ale odkryłam tę eveline i jej używam,ludzie pytają czy mam tipsy :) a wszystko robie w domu bez rękawiczek. Na allegro z nail tekiem radzę uważać ,raz mi przyszła jakas podróba,lepiej kupić w sephorze,nie wiem jak teraz ceny ,ale kiedys było to 49 zł ,eveline 11 rossman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja moge polecic cc magic nails bielendy :) nie kosztuje wiele, ale odzywila moje paznokcie- nie lamia sie i maja zdrowy koloryt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam tą odżywkę, jak dla mnie o wiele lepsza niż ta z eweline. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam z miss sporty, używam jej ze trzy tygodnie jest całkiem w porządku. Znajdziesz ją pewnie w każdym rossmanie. w dodatku chyba do 28.05 jakoś są szczególne promocje bo pomagają teraz w walce z rakiem a własnie w maju jest światowy dzień walki z rakiem krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wygląda ta odżywaka z Miss Sporty ? nie mogę jej znaleźć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eveline 8 w 1 jest skuteczna, tylko czytam na jej temat jakieś ostrzeżenia, że na dłuższą metę niszczy paznokcie - nie wiem, czy to prawda, moim pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.04.04 gość2015.04.02 - podlinkujesz konkurs dotyczący tych lakierów ? Właśnie odebrałam paczkę z lakierami Sally Hansen i chętnie bym porywalizowała smiech.gif Tu jest ten konkurs o lakierach i opis całej akcji charytatywnej: http://www.wzordonasladowania.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eveline 8 w 1 po miesiącu stosowania zniszczyła mi paznokcie zarówno u stup jak i u rąk do tego stopnia że poodchodziły. Stosowałam tak jak było napisane na etykiecie trzymałam się tego przez miesiąc, aż moje paznokcie zaczęły się robić jak papier i odchodzić. U nóg zrobiły się takie dziwne zgrubienia na paznokciach i odpadły mi całkiem teraz pomału odrastają. Na paznokciach u dłoni do dziś mam dziury i dołki które nie chcą zniknąć. A pomogła mi odżywka kreatynowa Twist Off firmy Gal. Polecam :D Są tanie i na bardzo długo wystarczają w opakowaniu jest 48 kapsułek i można je na dwa razy jedną kapsułkę stosować to wtedy kuracja starcza na 96 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam złotą sally hansen, szału nie robi z paznokciami, ale na pewno syzbciej rosną. ogolnie po przebojach z eveline nie ufam takim produktom..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaskora
Mam Total Action 8w1 ta odżywka pomogła mi zapuścić paznokcie, teraz robię manicure hybrydowy. Trzeba dokładać codziennie warstwy, a później zmyć lakier i nakładać sukcesywnie ponownie. Ja stosowałam ją około 3 tygodni i kondycja moich paznokci znacznie się poprawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga182
Ja stosuję odżywkę diamentową z eveline od czasu do czasu, zazwyczaj po ściągnięciu paznokci hybrydowych. Bardzo dobry produkt, w ciągu kilku tygodniu potrafi odbudować płytkę, nie udało mi się osiągnąć takich dobrych efektów po zastosowaniu innych odżywek drogeryjnych. Warto wcześnie zrobić próbę uczuleniową, wiem, że mają w ofercie też produkty bez formaldehydu, który został tak bardzo zdemonizowany przez niektóre dziewczyny na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×