Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anty anty

najlepszy antyperspirant - kto zna?

Polecane posty

Gość Anty anty

prosze doradzcie mi... znacie jakis dobry antyperspirant, ale na tyle dobry żebym nawet nie pociła sie. ja znam takie po ktorych sie brzydko nie pachnie, ktore nie zostawiają sladów... ale potrzebuje takiego zeby całkowicie zatrzymywal pot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty anty
a co to jest ten antidral i etiaxil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takka jedna 23
Lady speed stick w kulce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjówka
To są takie jakby dezodoranty w płynie- wiem na pewno, że Antidral tak, bo stosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty anty
do ryjówki a gdzie moge je kupic? w aptece? na recepte? ile kosztują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty anty
stosowalam lady speed stick ale w sztyfcie, faktycznie ladnie pachnial, nie zostawial sladów ale pocilam sie po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjówka
Ja kupowałam w aptece, kosztują chyba do 15 złotych (wiem o Antidralu). Stosuje się go na noc (!), pachy nie mogą być podrażnione- wygolone- rano je spłukujesz (ja tego akurat nie robię), smarujesz, jeśli chcesz, dezodorantem i ... masz święty spokój! :) Uwaga: swędzi, czasami okropnie, ale warto pocierpieć! Z czasem można zmniejszyć stosowanie, np. 2 razy na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty anty
aha... ale jesli bede stosowala co dzien to nie dostane jakiegos uczulenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxppp
ja tez moge polecic Etiaxil, z tym ze troche drogi. Antidral duzo tanszy! sa bez porownania z Lady, czy innymi cudami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjówka
Hm, nie wiem, ale czytałam opinie, że te środki mogą zaburzyć naturalne wydzielanie potu- takiego dają kopa ;) Zastosuj raz, zobaczysz! Ja myślałam, po tylu latach bezskutecznej walki, że już nic na mnie nie podziała, a tu... :) Pewnie nie będziesz musiała używać go codziennie. U mnie nawet podczas upału 35 stopni było "sucho!" I to nie przez jeden dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexona w kulce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty anty
wiecie co? ja lece go kupic bo zaraz mi apteke zamkna! wiem jestem w gorącej wodzie kapana ale musze sprawdzic i to już! dzieki wielkie, jak to pomoże to was chyba wszystkich ucałuję! papapa, milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxppp
te preparaty sa naprawde skuteczne, na mnie zaden zwykly anty... nie dziala. To dla mnie jedyny ratunek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexona w kulce
nawet jeśli się spocę pod paszkami, to czuć świeży zapach rexonki - poważnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjówka
Leć, zobaczysz, że warto i szybko ucałuj, jak zauważysz efekty! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uzywalam antidralu ale etiaxil-kosztuje ok.40 zl za chyba 12,5ml ale jest naprawde skuteczny i to bardzo!moge Ci go polecic bo sama mialam klopoty z nadmiernym poceniem sie i zawsze-czy to lato czy zima mialam mokre pachy co bylo bardzo krepujace-a teraz mam spokoj!!serio.stosuje go raz na 3-4 miesiace i juz sie tak nie poce.na poczatku to stosowalam go 3 dni pod rzad na noc a poznje raz na miesiac.....jak sobie przypomnialam;)bo.....zapomnialam juz jak to jest miec mokre pachy.teraz uzywam juz zwyklych deo lub anty pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty anty
zamkneli mi apteke!!! tu na zadupiu nigdy nic nie ma, a sklepy zamykaja w srodku dnia! kupie w poniedzialek... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty anty
dzieki, ale jednak wyprobuje antidral pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antidral śmierdzi
a fa w kulce jest naprawdę dobry,pięknie pachnie i w ogóle się po nim nie pocę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjówka
No cóż- ja żadnego smrodu po Antidralu nie wyczułam, nigdy. Problemu nie ma, kiedy zwykłe dezodoranty (obojętnie w jakiej formie) wystarczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty anty
w nocy moge smierdziec, rano sie umyje i uzyje mojej ulubionej herbiny zielonej i bedzie ok! jakos ten smrod mnie nie wystrasza! wazne aby sie nie pocic! no coz tak juz jest w naszym zyciu, cos kosztem czegoś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZIszzza
Na mnie działa świetnie Lady Speed stick invisible, nie mam mokrych pach, miło pachnie i do tego nie zostawia białych plam. Znalazłam go przypadkiem, ale jestem z niego bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arjen
Uważajcie na antyperspiranty w kulce. Słyszałam, że poprzez zatykanie porów wpływają negatywnie na węzły chłonne i mogą prowadzić do powstawania raka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaa
antidral przypadkiem nie jest dla osob z nadmierna potliwoscia? ale zgodze sie jest skuteczny-moj chlopak stosuje i normalnie jak sie z niego lalo to po antidralu jest suchutki. lady speed stick dla mnie byl tragedia bo zostawial slady i nie maskowal potu tylko sie znim laczyl i smrod byl jeszcze gorszy, ostatnio mam adidasa ale nie wiem czemu po uzyciu go wydaje mi sie pod pachami tworzy mi sie skorupa i skora sie luszczy- i nie sa to pozostalosci po kosmetyku bo zmywalam dokladnie codziennie. w miare bylo nivea w kulce (ja mialam balance)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arbuzowa pestka
Etiaxil - w aptece ok 50 zl,rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bia
Antidral jest nie do pobicia. Ja stosuję raz w tygodniu. Używam na noc, kiedy nie mam ogolonych pach świeżo(bo nie wolno na ranki czy podrazniona skore!!!!) smaruje troche na noc, czasem strasznie swedzi ale warto sie meczyc. Potem wstaje rano i przez tydzien mam spokoj, ani plameczki na koszulce. Do tego uzywam rexony zeby po prostu ladnie pachnialo bo antidral jest bezzapachowy. W aptece kosztuje 15 zł. Stosuje go od kilku lat, nic mi sie nie pozapychalo zadne wezły chłonne;) Tylko tego nie wolno stosowac codziennie!!! Serio wystarczy raz, dwa razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentosq
ostatnio kupiłam antidral. W ulotce napisane było, że płyn należy stosować rano, a nie na noc. Troszkę się zdziwiłam, bo wcześniej kupowałam etiaxil i był na noc. Czy to ma jakieś znaczenie, czy będę go stosować na noc czy na dzień? Nie chciałabym mieć zniszczonych ubrań po stosowaniu go w dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antidral daje uczucie
lepkości pod pachami i podobno moze dziurawic ubrania, ja osobiscie nie wiem bo uzywam gona noc gdy spie w koszulce na ramiaczka ale czytalam na jakims forum ze moga robic sie po nim malutkie dziurki pod pachami wiec lepiej uzyc go na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×