Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ranking21

najlepszy dermatolog w calej Polsce?

Polecane posty

Gość ranking21

piszcie tutaj o najlepszych dermatologach, moga byc z calej Polski... moze o nich slyszalyscie albo samu u nich bylyscie? ja bym sie chiala wyleczyc z tradziku... dlatego mnie to interesuje:) jestem juz w stanie zaplacic kazda cene... najbardziej by mi pasowali z Wroclawia lub Poznania, ale rowniez chetnie sie dowiem o innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranking21
paulinkaaaaa: dziekuje bardzo:) juz znalazlam jego strone internetowa, czy moglabys mi napisac na co sie u niego leczysz? moze tradzik? i cos wiecej o tym jakbys mogla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiemmmm
ja z Poznania znam bardzo fajna i tania Panią dermatolog. Jak chcesz to dam Ci namiar. W Poznaniu mówi się, że najlepszy jest Dr. Zaba, ale on bierze chyba ze 150zł za sama wizyte....Jest orynatorem szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranking21
troche pozno tu zagladam:) czy ktos moze chodzi do dr Marek Ziarkiewicz z Wrocławia, o ktorym pisala paulinkaaaa?? widzialam jego strone internetowa i musze przyznac, ze ma sporo certyfikatow;) moze ktos chodzi do niego i podzieli sie wrazeniami? i ile bierze za wizyte??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze ktoś z warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gdańska
dr mario smętek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Warszawy
polecam dr. Petkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalee
a ta pani z Poznania? jak sie nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno tu nie zaladałam,więc nie wiedziałam co się dzieje:) Dr Ziarkiewicz jest naprawdę rewelacyjny,leczę u niego azs,ale trądzik też podleczyłam (robi wszelkiego rodzaju peelingi i kwasy) wysyłałam też do niego znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evaa20
Dr. Petkov z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odpowiedź
czy doktor Petkov przyjmuje prywatnie? jaki jest koszt wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranking21
paulinkaaa: dzieki :) piszesz, ze robi rozne peelingi, kwasy... on w ten sposob leczy tradzik? robi zabiegi? widzialam u niego na stronie informacje o roznych zabiegach... ale ja bym nie chciala same zabiegi, bo na tym mozna zbankrutowac, a na pewno predzej czy pozniej jak sie przestanie robic zabiegi to tradzik wroci... jakbym miala 100% pewnosc, to moglabym robic te zabiegi, ile by bylo trzeba... Ty tylko chodzilas na zabiegi do niego? mialas silny tradzik? jaki on byl? podleczylas, czyli jeszcze masz? kiedy mialas ostatni zabieg i czy od tamtej pory jest wszystko ok? rzepraszam za te pytania, ale chociaz Ciebie sie troche wypytam, bo nie mam kogo, wiem, ze to sprawa indywidualna, ale chcialabym wiedziec chociaz jak to u Ciebie bylo:) ja nie jestem z wroclawia... mam 100 km do wroclawia;/ ale studiuje tam zaocznie i moge poswiecac sie i jezdzic, jelsi mialo by mi pomoc, chociaz obecnie lecze sie hormonami, ale jeste m pewna, ze po odstawieniu tradzik wroci, wiec myslejuz o przyszlsci, do kogo sie zwrocic z tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evaa20
Dr. Petkov przyjmuje prywatnie ale chyba tez panstwowo. Chociaz prywatnie czeka sie okolo 4 miesiecy na wizyte wiec nie wiem jak jest panstwowo...:) a koszt wizyty to 90 zl,bynajmniej ja tak placilam a bylam juz kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w katowicach
moze ktos wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pui Khao
A w Bangkoku? Kogo polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli chodzi o Bangkok to
niestety ale wszyscy najlepsi lekarze sa juz w USA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokaq
dr Petkov przyjmuje prywatnie na Gocławiu i można się tam "wstrzelić", bo czasem koś nie przychodzi na umówioną wizytę. Natomiast na Koszykowej, gdzie przyjmuje państwowo nie czeka się tak długo - ok. 2-3 msce, na pewno nie więcej. Serdecznie polecam. Może w "obsłudze" nie jest najprzyjemniejszy, ale też nie jest chłopcem do towarzystwa, tylko lekarzem i najważniejsza jest w tym przypadku skuteczność, a nie uprzejmość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszekNIEBIESKI
A znacie jakiegoś dobrego w Łodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem za
a czy może mi ktos podac tel do tego dr. Petkowa? moze byc do tej prywatnej przychodni gdzie przyjmuje. a na koszykowa to nie ma zapisów dla nowych pacjentów. wiem bo sie dowiadywałam. dziekuje z góry za telefon do dr. Petkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasiaa83
Dr n. med. Tomasz Wasylyszyn Ulica i numer: ul. Andersa 23 m. 4 Warszawa 00-159 E-mail: vasylek@poczta.fm Telefon: (0) 601-39-04-26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golgin
Witam. Znacie jakiegos dobrego dermatologa w Województwie opolskiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o dermatologa to polecam w Katowicach na osiedlu 1000lecia Twojdermatolog.pl przy ul Tysiaclecia 39 Pozdrawiam Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawczyni dermatologów ;)serio
POZNAŃ - dr Magda Łuczkowska (ul. Gajowa), dr Karpisiewicz (ul. Św. Marcin - szczerze polecam!!), dr Agnieszka Gray (ul. Krakowska oraz ul. Grunwaldzka przy rondzie Przybyszewskiego - MedTime) oraz dr kowalewska-Lula (Termedica - Chrobrego) PIŁA - dr Klukowska (Ars Medical) KONIN - dr Czyż Piotr - serdecznie Wam polecam, przyjeżdża z Kliniki z Łodzi, przyjmuje też w TURKU GNIEZNO - dr Iza Chmielewska - świetny dermatolog, a dodatkowo bardzo kontaktowa ;), przyjmuje w poradni derm. w Szpitalu. Zajrzyjdzie do tych Osobistości z Waszym trądzikiem, a nie będziecie żałować. Pozdrawiam gorąco i życzę samych wyleczeń - ja mam już to za sobą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO DO TEGO DR PETKOWA TO PO NAZWISKU WNIOSKUJE ŻE POCHODZI ZZA WSCHODNIEJ GRANICY. OTÓŻ W CHEŁMIE (WOJ. LUBELSKIE) NAJLEPSZY DERMATOLOG DR RASZCZEPKIN JEST RÓWNIEŻ BARDZO NIEMILY AROGANCKI I W OGÓLE TAKIE TEKSTY ZE SZOK. POZA TYM PALI PRZY SIEDZĄCYM OBOK PACJENCIE- MOWIE O TYM JAK JEST W GABINECIE PRYWATNYM. ALE JEST TAK DOBRYM LEKARZEM ZE PRZED JEGO GABINETEM ZAWSZE SA TŁUMY. OD RAZU ROZPOZNA CO SIE DZIEJE ZE SKÓRA I DOBIERZE LEKI. MOJ WUJEK NAWET ŁYSIAL JEDNAK PRZY POMOCY DR RASZCZEPKINA JUZ NIE MA TEGO PROBLEMU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halszka446
w całej Polsce to nie wiem, ale we Wrocławiu mogę polecić dr Marka Ziarkiewicza. Jedyny dermatolog, który skutecznie pomógł mi wyleczyć poważne zmiany naczyniowe. mój syn jest obecnie w trakcie kuracji przeciw trądzikowi ustalonej przez pana doktora i również widzę efekty. wcześniej leczyłam się w znanym wrocławskim centrum dermatologicznym, gdzie wydałam mnóstwo pieniędzy, a efektów zero. raz czekałam na panią doktor ponad godzinę, mimo umówionej wizyty. rozumiem, że zabiegi mogą się przedłużać, ale w tym wypadku panią doktor odwiedził konsultant medyczny z gadżetami! pani z recepcji jeszcze była oburdzona że zdecydowałam wyjść. nie będę wymieniać nazwy tego centrum ani nazwiska lekarza, bo nie jestem złośliwą osobą, ale wydaje mi się, że za takie pieniądze jakie Ci państwo każą sobie płacić, można oczekiwać chociaż dotrzymania terminu wizyty lub poinformowania, że owa wizyta może się opóźnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×