Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ducky Duck

Najlepszy krem do rąk

Polecane posty

Jaki jest Wasz faworyt w dziedzinie kremów do rąk? Mam suchą skórę i przyznam, że mało który krem dostatecznie ją nawilża i odżywia. Jakie są Wasze typy w tej dziedzinie? Moje najnowsze odkrycie to krem Calendula Dr. Schellera. Świetny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Valerie
- czerwony Garnier - Neutrogena (taki skoncentrowany) - rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśkuś
Czerwony GARNIER, popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwony Garnier jest dobry, to fakt, ale trochę lepi się na dłoniach. Moim zdaniem zdecydowanie lepiej sprawdza się zimą, aniżeli latem. Używałam też różowego Garniera i muszę przyznać, że jest również niezły, ma lżejszą konsystencję, szybciej się wchłania, ale nawilża bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Valerie
wg mnie najlepiej posmarować kremem na noc - najskuteczniej działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja właśnie teraz smaruję na noc tym kremem Schellera i jeszcze rano czuję warstwę nawilżenia na skórze. Z tańszych kremów dobre są te z Czterech Pór Roku, np. aloesowy o zapachu zielonej herbaty, albo witaminowy o zapachu mango.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaaa
ziaja pliwkowa odżywka do rąk i paznokcji :) w takim pudełeczku jak krem zwykły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie garnier czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry tez jest z Ziaji - kozie mleko :) dla mnie lepszy od tego oliwkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam ten z serii Kozie Mleko, ale na dłuższą metę wydawało mi się, że wysusza mi skórę. No i ten zapach ... Ale w Damskiej Torebce ma dobre recenzje, co oznacza, że wielu osobom pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym czerwonym jak posmaruję ręce,to są nawilżone jeszcze nastepnego dnia - rewelacja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dfla mnie te garniera
sa beznadziejne.. lepia sie rece po nich, i zostaje takie cos i sie roluje... beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsxs
Neutrogena norweska w tubce najlepszy krem do rąk. Na opakowaniu pisze ze starcza na 200 stosowań. Rzeczywicie i nawet dluzej, jest wydajna i bardzo dobra. N omoze cena ok 17 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garnier różowy, a także palmolive(sprowadzam go z zagranicy,bo nie spotkałam go jeszcze w Polsce-rewelacja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie po tym
a co sadziecie o kremie Kamill do rąk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak komuś nie odpowiada Garnier Czerwony, bo się klei, to warto wypróbować ten w różowej tubce - on ma lżejszą konsystencję i szybciej się wchłania, ale też dobrze nawilża. Kremy Kamill dobrze nawilżają, ale nie odpowiada mi ich zapach. Smaruję ręce kilka razy dziennie, więc zapach - choć nie musi być piękny - niech będzie chociaż neutralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaMika*
Dla mnie rewelacyjny jest krem firmy Hegron,różany glicerynowy.Duze,biale pudelko z rozowa zakretka.350 ml (starcza na rok :-) ) kosztuje ok.12zl.Wyprodukowany na bazie naturalnych olejkow i tluszczow,wygladza,uelastycznia szorstka i wysuszona skore.Szczegolnie polecany do pielegnacji kolan,piet,lokci oraz dloni.Jest naprawde swietny.Polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASC OCHRONNA Z WITAMINA A
za niecale 3 zl :classic_cool: dziala na wszystko, zwlaszcza! jesli posmarujecie sie na noc. Mialam rozne kremy , z kamill, z garniera itp zaden nie dorownuje masci. Na dokladke proponuje robic dwa razy w tyg peeling kawoy z domieszka olwiki z oliwek i jak kto woli miodem i cytryna. Bomba! zaden balsam nie dziala tak jak taki moj zestaw. A mam skore bardzo sucha a na twarzy mieszana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ziaja kozie mleko! ;) nie zostawia tłustej warstwy czego nienawidzę! próbowałam dziesiątek kremów, ale to kozie mleko to jest to czego szukalam od paru lat! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje typy to: - smietankowa maseczka do rak bielenda - krem do rak i paznkoci neutrogena - bambino (raz na jakis czas nakladam gruba warstwe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaartus
Zdecydowanie Nautrogena! Koncentrat (wystarczy kropla) od pierwszego użycia mi pomógł, a próbowałam już wszyskiego (olejku rycynowego, okłady itp.) lekarz mi polecił i jest rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że najlepsze
jest kozie mleko zjai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×