Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fgfdgfdg

najlepszy krem na ZMARSZCZKI POD OCZAMI- to takie proste,jestem w szoku!

Polecane posty

Gość fgfdgfdg

uzywalam miliona...moja skora pod oczami zrobila sie lekko pociachana drobna siateczka zmarsczek, widocznych narazie tylko podczas usmiechu.... probowalam miliona kremow roznych firm od ziaji przez clinique...przerozne... i nic nie wyprasowalo i nie wygladzilo i mam nadzieje ze ten krem rowniez zapobiegnie powstawaniu nowych zmarszczek dzieki duzej dawce nawilzania... drogie panie - to krem BAMBINO! tak,ten dla dzieci! gesty,tresciwy i wspaniale nawilzajacy! moja skora pod oczami jest teraz gladka jak aksamit :) zmarszczki zniknely :) zaden inny krem tego nie dokonal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllllen
zniknęły naprawdę?? ile go stosowałaś? Nie wierzę?? ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asaaaaaaaaaaaaaasas
przeciez wiekszosc dobrych kremow do oczu bazuje na maslowatych shea i innych nawilzajaco-natluszczajacyhc skladnikach...po co przeplacac jakmozna nawilzac tanszym sposobem jak np ten krem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfdgfdg
dokladnie,moja cera po wakacjach tzn skora pod oczami stala sie przesuszona i chce zapobiegac,bo mysle ze jak juz sie zmarsczki pojawia to neiwiele sie z nimi zrobi...stawiam wiec na nawilzanie tych rejonow twarzy... chce wyprobowac jeszcze kremu bambinopielegnacyjnego,wyczytalam na wizazu ze ponoc jest lzejszy,wtedy moglabym go uzywac na cala twarz, bo ten to tylko pod oczy bo jest tlusty,ale pod oczy idealny...najwazniejszy jest efekt, sama nie moglam uwierzyc ze tyle kasy poszlo na rozne specyfii a takie niepozorne cudo lezalo na polce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfdgfdg
aplikowalam sobie warstewke po pracy dzis jak zmylam makeup, i wlasnie dotykam skory pod oczami i jest taka cudownie miekka w dotyku :) o dziwo nie tlusta,ale nawilzona i taka przyjemnie miekka... zwykle nakladam na noc i odrobine rano. i dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfdgfdg
dlaczego mnie obrazasz?wiecej tolerancji dziewczyno. dziele sie tutaj rada ktora moze komus pomoze jak mi. jezeli sie nie zgadzasz trudno. najpierw sprobuj,potem sie wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajak
żmarszczek jeszcze nie mam, ale jeśli chodzi o nawilżenie skóry pod oczami to polecam linie żeli pod oczy i na powieki FlosLek. W ogóle to wydaje mi się że nie ma dużego znaczenia jakiego kremu się używa, ważne żeby używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhggggggggggggggggggggggggg
ja sprobuje dzis jak sobie kupie bambino :) floslekow nie cierpie,zarowno konsystencji jaki i dzialania u mnie zerowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella23
Ja mam probke jednego bardzo drogiego kremu pod oczy. Jest bardzo lekki, w formie niebieskiego zelu i jest CUDOWNY. Zaden tani kremik na mnie nie dziala, a ten juz po pierwszym zastosowaniu. Tak naprawde to z kremami i kremami pod oczy jest tak samo jak z lekami na tradzik. Kazda ma inna skore , i nie zawsze to co dziala na kolezance bedzie dzialac na Tobie.Radze o tym pamietac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggg
kupilam dzis krem bambino wersje pielegnacyjna i jestem w szoku!!!!!!!!!!!! ten krem w wersji ochronnej jest bardzooo gesty,tlusty,nie wchlania sie i nie rozsmarowuje a ten jest swietny!!! ma konsystencje nivei soft! buzia jest po nim gladziutka,nie pozostawia zadnego filmu! nie moge uwierzyc ze kosmetyk za kilka zl, dla dzieci,ktory niepozornie lezy w sklepach moze byc taki rewelacyjny... moim zdaniem duzo lepszy niz ziaja bo nie zawiera barwnikow i jest testowany i polecany przez rozne instytuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..wig
a czy ten krem nie zawiera przypadkiem paraffinum oil(nie wiem jak to sie pisze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam w żadne bambino nie wierze;) Może na twoją cerę akurat tak działa, co nie znaczy, ze podziała tak na inne osoby. Ja wpadłam na bardzo fajne serum z płatkami złota Merino - jeszcze nie próbowałam. Ale może się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karii24
zmarszczki to nic innego jak slabo nawilzona skora, mam strasznie sucha skore i dlatego zaczely mi sie pojawiac zmarszczki, to nie ze starosci bo mam 25 lat,mialam rozne kremu vichy, l oreal, ziaja i nic, tylko bambino potrafi nawilzyc skore, nakladam na noc gruba warstwe jak maseczke, i jeszcze rano powtarzam ten zabieg, po czym zmywam jakis kremik lekki i makijaz. bambino dziala najlepiej ze wszystkich kremow, mnie odpowiada bo mam sucha skore sklonna do podraznien i alergii.2 razy w tyg maseczke na twarz z AA nawilzajaca, badz garnier z miodem akacjowym, te maseczki nie wywoluja podraznien plus krem BAMBINO i mam gladka nawilzona twarzyczke jak prawdziwa gwiazad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam to co napisała założycielka. Nie od razu efekt superowy ale jest. Tak wiec po BAMBINO baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talassa
mam pytanie o jaki krem bambino chodzi. Widziałam w rossmanie taki bodajże z cynkiem i witaminami. Czy to o ten chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata :)
Ja glownie polecam kremy clinique sprawdz ten http://allegro.pl/clinique-total-turnaround-k rem-do-twarzy-i1598373038.html Mozna wydawac kase na inne tansze marki, ale moim zdaniem to nie ma sensu, lepiej kupic cos pozadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pierwszy ten lepszy :)
Pewnie że bambino jest najlepszy, przecież to krem dla dzieci. Chyba normalne, że dobrze nawilża i odświeża skórę. Zadziała on na każdym rodzaju skóry. Jest to krem dla dzieci, czyli też nie podrażnia skóry i żadnego uczulenia, zaczerwienienia itp. na twarzy nie powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mycia buzi uzywam tylko mydełka bambino , potem nakładam krem z tej serii. Ale nie punktowo tylko rozcieram go najpierw na palcach i później wklepuje równomiernie w buzie , unikam w ten sposób nakładania grubej warstwy. Moja skóra jest w niezłej kondycji mimo wieku zbliżającego sie pod 40-ke :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież Bambino to sama parafina, zatyka pory i skóra nie może oddychać na zmarszczki najlepsze są naturalne oleje: awokado, arganowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DERMIKA LILY SKIN z elastyną. Wprawdzie to kremik dla dojrzałych oczu . Zdecydowanie 30+, ale doskonale napina i ujędrnia i zmarszczki, które w tym wieku są już " wszędobylskie" spłyca je i wygładza. Ja jestem super zadowolona, a w Bambino ...... jakoś nie wierzę, więc pozostanę przy swoim. A tak na marginesie ten kremik Bambino, może być bardzo dobry dla dwudziestolatek, bo cóż im potrzeba z lupą trzeba dopatrywać się zmarszczek. A nam trochę starszym jednak trochę więcej potrzeba . A więc DERMIKA pod oczka troszeczkę już pomarszczone i jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bambino? co za bzdury :o bambino to krem natłuszczający, z parafiną w składzie, jak to niby ma nawilżać i usuwać zmarszczki? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaden Botosis,tylko krem z Bajkalina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ostatnio natrafiłam na coś takiego, co się nazywa "Błyskawiczny lifting SOS na kurze łapki" Eveline - i jestem zachwycona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegos takiego jak błyskawiczne,jak błyskawicznie poprawisz tak błyskawicznie stracisz,to jest proces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pewnym wieku to po prostu trzeba systematycznie dbać o skórę, bo nic nie trwa wiecznie i nawet jak się te zmarszczki wygładzi to one z czasem wrócą, znacie jakieś dobre/skuteczne kremy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden krem nie wyprasuje zmarszczek tak dobrze jak masaż twarzy. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to 24 latki maja juz smarchy? co to sie porobilo.... mam dobrze po 40stce i dopiero niedawno widze zmarchy pod oczami i to wtedy jak sie smieje; W wieku 20 lat to wg mnie mozna miec jakies podraznienie z przesuszeniem skory ze stosowanie tych wszystkich kremikow.... Nie polecam mlodym kobietom stosowania kremow dla starszych pan, ani dla niemowlakow. Kazdy wiek ma inne potrzeby, duzo zalezy tez od genetyki, sposobu odzywiania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×