Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*..*..*

NAJLEPSZY SZAMPON I ODZYWKA DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH. WPISZ SWÓJ TYP.

Polecane posty

Gość Pantene Pro-V
Intensywna Regeneracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gliss kur
jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrysia
Pantene złota linia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANTENE PRO-V
Złota Linia i Intensywna Regeneracja to to samo i to są najlepsze kosmetyki do włosów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop hop
czekam na dalsze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy po pantene - regeneracja - nei ma efektu - puszących sie włosów, bo jak wysusze suszarka to mam przysłowiowe siano sczególnie z tyłu głowy , a jak same wysychaja to jest ok , takze po suszar ce sa wporzadku włsoy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladna kotka22
pantene provit sa najlepsze-wlosy wypadaly mi jak oszalale i tlyko ten szampon w ciagu 2 tyg postawil mi je na nogi a ani jeden teraz nie wypada:) jst rewelacyjny a wlosy sie nie pusza a slicznie ukladaja..sa blyszczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze że w każdym kosmetyku jest tyle chemii.... że szok! wszystko jest do d...! za przeproszeniem Ja mam kręcone naturalnie włosy z tendencjami do przesuszania i powiem wam że kupowałam różne specyfiki super nawilżające, regenerujące, odbudowujące i nie wiadomo co robące.... i po 1 myciu super ale tylko do 3 myc Powiem szczerze że już zwątpiłam... i wiecie co! zrobiłam najprostszą odżywkę, żółtko + oliwa z oliwek, podgrza lekko, na włosy, na to worek i ręcznik, podgrzac suszarką, co 10-15 min, tak przez 1 godz. i jest efekt - są naprawdę błyszczące i odżywione POLECAM!!! NIE MAM W TYM ŻADNEGO INTERESU, A BĘDZIECIE ZADOWOLONA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do suchych i matowych polecam A)ocet jabłkowy rozcieńczony z wodą, B)można natłuszczać je także jedwabiem w płynie (mała buteleczka kosztuje 10 zł, ale używasz tylko dwóch kropelek), C) możesz także natłuscić włosy olejem kokosowym (kupisz w zielarniach ze zdrowa żywnościa), D)zwykła oliwą z oliwek, zostawiasz w reczniku na pół godz i płuczesz, E) ewentualnie maska z morskich alg (7 zł lub 12 zł opakowanie) F)maska z miodu, bananu i awokado (nakładasz na 20 min), wypróbuj G)też siemię lniane i woda brzozowa – sposoby-sprawdzone i naprawde skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m m m
Najlepsze kosmetyki sa z serii kerasstase (bewnie zrobilam błąd w nazwie) do kupienia w salonach fryzjerskich, są drogie ale REWELACYJNE, trochę tańsza jest seria L'oreal professionel - też bardzo dobre kosmetyki, maseczki ok. 50 zl, ale bardzo wydajne. Ja uzywalam ostatnio maseczki-żelu z tej serii do włosów farbowanych i fryzjerka była zaskoczona, że kolor tak długo utrzymał mi się na głowie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......K........
gliss kur :) szampny i odzywki - najlepsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaaax
a mi bardzo odpowiada szampon pomarańczowy z ELSEVE oraz odżywka dwufazowa Schwarzkopf (32 zł) i odzywka IDRA 500 ml - 32 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy jest
pantene pro-v lsniacy kolor ODZYWKA SUPER! Mam strasznie zniszczone wlosy a po tym nie mam zadnego problemu z rozczesywaniem , wlosy sie swieca i sa jak zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeeeeee
pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca_2
wczoraj kupiłam sobie szampon i odżywkę gliss kur dla blondynek mam nadzieje, że będzie to dobre produkty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko Pantene
:) szampon i odżywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy Pantene
osobno odżywka i osobno szampon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiaaa
wiem ze są do kupienia duze szampony pantiv bez odzywki- dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dużej czy małej butli
to bez znaczenia, Pantene Pro-V jest najlepszym szamponem i lepiej stosować szampon bez odżywki, a odżywkę nakładać osobno:) oczywiście też Pantene:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mróweczka88
szampon sabal firmy Ducray do włosów tłustych rewelacja!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokkka
A wedłuh ,mor seboradine dostepny tylko w aptece koło 11 zł i naprawde sa efekty bo jest oparty na ziołach zresztą sama sprawdz ............w aptece sa najlepsze rzeczy.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia111
Naklepszy szampon? Oczywiście Garnier Fruktis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margareeth
fructis jest dobry do czasu, z gliss kur są bardzo dobre odżywki (szczegulnie regeneracyjna i ta "olejki pielegnacyjne") z elseve szapon żółty i różowy, dove nie polecam posiadaczkom kręconych włosów, seria nivea do loków jest dobra ale moim zdaniem brzydko pachnie :), a i ten jedwab w buteleczce jest bardzo dobry u fryzjera można dostać (ok10zł). pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szampon Pollena Barwa, czy TESCO brzoskwiniowy Odzywka - DOVE niebeska, pantene Intensywna regeneracja, jedwab w plynie Farouk, i plukanka z octem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×