Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krulka

Najtrwalszy lakier do paznokci

Polecane posty

Gość krulka

Jaki znacie najbardziej trwały lakier do paznokci?Chodzi mi o firmę,której lakiery najdłużej trzymają sie i nie trzeba robic codziennie "zaprawek".Dokładnie chodzi mi o ciemne kolory.Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja absolutnie nie poleacam
Astora, ani Rimmel, ani MF- strzsnie mi zniszczyły paznokcie:( A maluję je od zawsze i zawsze były zdrowe. Dobre lakiery robi koncern Loreal, czyli: Maybelline (zwłaszcza Forever Strong, nie polacam za to Coloramy- same smugi i jakość koszmarna), Loreal i Lancome. Tez lakiery Chanel sa super:) Ale nie grzeszą trwałością;) Ciekawe czy Bourjois są tak samo dobre, bo tez koncern ten sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio
revlon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja absolutnie nie poleacam
Aha, dodam jeszcez, ze żeby lakier był trwały, nie należy go utwardzać. Właśnie wręcz przeciwnie- lakier dobrej klasy powinien mieć sam w sobie wyraźny połysk i powinien być elastyczny! Nie miękki:) ale elastyczny. Bo taki jest paznokieć. A jeżlei paznokiec się wygina, np. jak uderzymy o coś, to lakier tez powinien. W przeciwnym razie odchodzi od płytki paznokcia, w gorszych typach lakieru- razem z tą płytką:o albo po prostu pęka czy odpryskuje. Więc twardy nie jest trwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja absolutnie nie poleacam
miało być *Sally Hansen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krulka
dzięki za opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie paznokcia czyli bardzo dokładne jego odtłuszczenie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam Isadorę, u mnie najdłużej się trzyma i nie gęstnieje przez 2 lata ;) warto zainwestować te 40 zł. ostatnio kupiłam Lancome i się wkurzyłam, bo po 2 dniach musiałam robić poprawki :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotqa
Nie ma dobrych i zlych lakierow. I to nie jest sciema. Wszystko zalezy od rodzaju paznkocia. Jesli sa tluste (Twoje rece sa wilgotne, poca sie) to wszystkie lakiery beda odpryskiwaly. Najwazniejsze jest aby przed malowaniem je wysuszyc np zmywaczem do paznkci. Przetrzyj plytke wacikiem albo patyczkiem zamoczonym w zmywaczu i pomaluj je. Najwznziejsze, zeby po zmywaczu nie dotykac juz plytki, bo znowu sie zatlusci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja używam Inglot i jest super:) tylko najpierw daję tą złotą odżywkę Sally Hansen i trzyma mi się tydzień bez żadnych odprysków :) dodam, że nie mam tipsów i robię w domciu wszystko bez rękawiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotqa, a jeśli mam cały czas taki sam rodzaj paznokci, a jednak niektóre lakiery trzymają się 2 dni, a inne 4, to widocznie Twoja teoria jest tylko w połowie prawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobiety jestem tutaj pierwszy raz i licze na poparcie:))) ja używam lakieru do paznokci firmy ATOS (bardzo tani w trójkątnej buteleczce) i jest rewelacyjny, trzyma sie tydzień bez żadnych odprysków. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyinglot
żartujesz że inglot super lakier :/ co prawda ja oczywiscie mam same ingloty bo tanie i ładne kolory. ale w życiu mi się dłużej nie utrzymał niewzruszony niż 1,5 dnia... i to i tak niezły wynik. poza tym koszmarnie długo schnie. nawet jak nakładam cienkie warstwy, naprawdę cienkie, to i tak. już myślę, że nie no wyschnięty na pewno, długo niczym nie dotykałam i już jest ta pewność że możesz robić cokolwiek, to i tak w środku dnia się orientuję, że jednak coś się na nim odcisnęło, nawet linie papilarne, albo wieczorem przy ściąganiu spodni, materiał go zadrapał. no kurczę, dla mnie tragedia i właśnie po to szukam takiego wątku, w którym ktoś mi napisze jaki lakier trwały i schnie szybko i zapewni że w niczym nie jest podobny do inglota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys byly lakiery z serii 7 days nie pamietam nazwy firmy.Byly super ,zmywałam gary ,kapałam sie ,a lakier rzeczywiscie utrzymywal sie ok 7 dni.Reszta ,ktora wymieniacie jest dobra ale chyba ze nie myjecie sie i garow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atr de Lautrec
tani,i...najtrwalszy jaki mialam,a probowalam i drogie firmy trzyma sie rewelacyjnie ;)polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitalianka
Witam! Myślę o zakupie obrazu do salonu. Chciałbym kupić obraz dobrego polskiego malarza. Myślę ,żeby to zrobić przez dom aukcyjny. Czy ma ktoś może doświadczenie z kupnem obrazów?może polecić jakiś dom aukcyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza marcinkowska
Spróbujcie sobie lakierów hybrydowych New Nails - są genialne, najtrwalsze jakie miałam. W zasadzie potrafię przez kilka tygodni kompletnie nic nie poprawiać na moich paznokciach, a to że udaje mi się uzyskiwać naprawdę ciekawe efekty to już zupełnie inna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annakamik
A nie masz odrostów? Bo ja w zasadzie tylko dlatego je zmywam - odrosty robią się przesadzone, aż żal na nie patrzeć, a mogłabym jeszcze dłużej nic z tymi paznokciami nie robić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitalianka
Po 2 miesiącach nie ma opcji, żeby nie mieć odrostów, w zasadzie to nawet po miesiącu każda laska będzie je miała. Nawet jeśli paznokcie bardzo wolno się rozwijają to rozwijać się muszę - wzrostu paznokci nie pominiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaH2
Miałam okazje uzywać lakiery wielu firm dostępnych na naszym rynku,ale z własnego doświadczenia mogę powiedzieć Ci że jednym z takich trwalszych lakierów są te http://wizaz24.pl/essie-m334. Kogo byś nie zapytała, to powie Ci że Essie ma bardzo dobre lakiery a tam jeszcze w przecenie. Może sie zdecydujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zasadzie jedynym dobrym rozwiązaniem są lakiery hybrydowe new nails i w ich przypadku w zasadzie wszystko wygląda bez porównania lepiej. Jeśli paznokcie poprawiam raz na wiele tygodni to jest to dla mnie zdecydowanie najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hybryda od new nails - kilka tygodni bez poprawek, paznokcie w idealnej kondycji, ładne i zdrowe - tak było u mnie. Ale zanim doprowadziłam je do takiego stanu, też tego czasu mineło sporo. Kiedyś były mocno zniszczone - przy odżywce i hybrydzie jak na razie nie widać, żeby coś szło w złą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od jakiegoś czasu używam lakierów hybrydowych Semilac i bardzo mi służą. Super kolory (znalazłam swój ulubiony, lazurowy turkus), niewysoka cena i do tego jest bardzo trwały, nic mi więcej do szczęścia nie trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damęcka
ja też do zwykłych lakierów już na pewno nie wrócę, Semilac trzyma mi się bite trzy tygodnie na pazurkach i to jest efekt jakiego oczekuję od hybrydy :) ostatnio robiłam właśnie zamówienie na www.topdrogeria.pl i do 10 lakierów 1 miałyśmy gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samatka
@anna.wu a czy Semilac zamawiasz z ich strony bezpośrednio? Ciekawi mnie jak długo czeka się na wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne są Essie Nail Polish. Zamawiam na abckosmetyczne.pl. Bardzo szybka wysyłka i niskie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia994
jak ma byc trwały to wypróbuj effective nails, sama korzystam i się utrzymuje na paznokciu do 2 tygodni, na dodatek polska marka więc też fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×