Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emkaCAFE

naprawde dobry fryzjer -BIAŁYSTOK-kogo polecacie?

Polecane posty

Gość emkaCAFE

Hej,jak dotąd w Białym nie natrafiłam na swojego fryzjera...takiego co nie zdziera,a jak juz,to wiadomo za co sie płaci. Trafiam zawsze do drogich,co za właściwie zwykłe pasemka na folie samym rozjasniaczem kasują 120-130 zł na włosy nie sięgające jeszcze ramion:( Żeby to jeszcze normalnie wyszło-jedna zrobiłą mi za mało blondów,przytłumiły je moje brązowe,druga tak mi rozjaśniła niby balejażem,że wyglądałam bardzo sztucznie.I był to bląd brzydki,wypłowiały zamiast słoneczny. Białostoczanki jakie Wy macie doświadczenia z naszymi salonami? Czy jest jakis salon gdzie rzeczywiście za 130 zeta człowiek wyjdzie zadowolony?W końcu to nie jest tak mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emkaCAFE
Dziewczyny zróbmy ranking tych złych i tych dobrych-żeby więcej nei stracic kasy-zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka440
W Bydgoszczy polecam Styl na Rzeźniackiego i Renatę Kamińską na Twardzickiego :) Tanio nie jest, ale przynajmniej wiesz za co płacisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emkaCAFE
no przecież do bydgoszczy nie pojade na balejaż-ale cenna uwaga dla mieszkanek tego miasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka440
Wyszłaś z propozycją rankingu, dlatego uznałam, że jest to ogólny ranking, a nie tylko Białegostoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liljanka
a byłaś w matrixie na lipowej 20 u Marty Szałaj, polecam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emkaCAFE
hej,a na Lipowej 20 jakie są ceny za rozjaśnianie-balejaż?Dziewczyny dzielcie sie uwagami na temat fryzjerów w Białym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jezu białystok
to największa wiocha w całej polsce:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up................
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktojaknieja
Najleprzy fryzjer jest na ulicy Warszawskiej po tej samej stronie co kościół św. Wojciecha ale na przediwko dużego PSS-u WARS, w takim nowym bloku na dole. Nie jest to żadem salon fryzjerski tylko zwykły mały zakładzik, ale fryzjerka tam jest rewelacyjna.!! POLECM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka1611
Hej!Ja polecam PASTELLE na Radzymińskiej super dziewczyny robią koloryzacje.Na SYLWESTRA też tam się czesałam,wszyscy byli zachwyceni.Panuje tam mila atmosfera zawsze kawka ,herbatka ale to malo wazne.Moja koleżanka zaciagneła juz tam połowe dziewczyn z pracy i wszyscy chwalą sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crabbybaby
Zdecydowanie nie polecam 'fabryki marzeń' (pani Agnieszka) to raczej fabryka koszmarow - laska miala mine jakby robila laske a efekty slabiusienkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crabbybaby
łaske przez 'ł' bo zabrzmialo dwuznacznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olus567
Słyszałam ,że Green Jungle,Wella i Kameleon są dobre,może ktoś się wypowie na ich temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza83
Hmm, jakis czas temu chodzilam do Emilki z Kameleona- spoko ciecie, kolor tez ujdzie ale za kazdym razem kiedy potrzebowalam jakiejs radykalniejszej zmiany na poprawe humoru i zastrzyk pozytywnych emocji to wychodzilam na glowie i tak z tym samym czujac sie jak przed przyjsciem a placac krocie. Klientow jest tyle ze ma sie wrazenie, ze czekaja az wyjdziesz zeby zwolnic fotel dla nastepnej swinki skarbonki ... zero uwagi, zero zainteresowania. Jakis czas temu kuzynka dala mi cynk o ego art na tysiaclecia p.p.- poszlam do Mariusza i jestem zachwycona. Mila atmosfera, zawsze kawa i ma sie poczucie, ze klient jest tam wazny. Poki co tam mi najlepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artystyczna Jane
Szczerze nie polecam green Jungle. Poznałam Emilkę i byłam jej klientką ale do momentu w którym zrobiła się cwana. Zapisujesz się do Emili, a kiedy przychodzisz okazuje się, że jej nie ma bo ma ważne sprawy itp, raz myślałam ok przypadek, ale od razu proponują inną fryzjerkę która jest TAK SAMO dobra jak Emila, dobre żarty bo akurat są to dziewczyny początkujące lub które się dopiero uczą. Umówiłam się na inny termin, to już się Pani fryzjerka pojawiła. Ostanio niestety sytuacja się powtórzyła ale tym razem nie mogłam przełożyć wizyty, ale chciałam TYLKO podciąć końcówki i lekko podstopniować włosy więc pomyślałam że chyba każda fryzjerka to potrafi. Strzyżenie było praktyczne niezauważalne trwało 30 minut. A Pani zażądała 50 zł. Na początku nie wierzyłam, i pomyślałam że to żart tak samo zdziwiły się dziewczyny które tam pracowały przy kasie. Ale niestety okazało się że to nie jest głupi dowcip. Niech Emilka się zastanowi jak traktować klientki i pokaże się w pracy, choć dla mnie nie ma już to znaczenia ponieważ na pewno już nigdy tam nie wrócę moje kolezanki tak samo(ja im poleciłam ten salon..). A innych ostrzegam, żeby nie dali się naciągnąć, teraz jak się dowiedziałam każde strzyżenie kosztuje 50 zł więc cennik przy kasie można włożyć między bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie polecam kameleona, byłam w ich kilku salonach i muszę przyznać, że jak dotąd nie trafiłam na dobrą fryzjerkę. Moja koleżanka też tam była na farbowaniu i czesaniu na wesele. Zapłaciła majątek za to co sama mogła zrobić w domu. Co do Lipowej to tam dwie moje koleżanki zostały obcięte nie dość że nie tak jak chciały to jeszcze kompletnie za krótko. Do tej pory w tej dziurze nie znalazłam dobrego fryzjera i wole już nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokfordos
Byłam kilka razy w Atelier urody i za każdym razem miałam nadzieję że to przypadek,bo umawiałam się specjalnie kilka tygodni wcześniej do Emilki a przyjmowała mnie jakas praktykantka.To nic ,do momentu jak wysłałam swoją koleżankę przed jej ślubem,oczywiście kolor zrobił jakiś kolo i zamiast blondu wyszedł rudy-typu ania z zielonego wzgórza,była poprawka,ale włosy już zniszczone.Czekłyśmy na ślub i z duszą na ramieniu poszłyśmy do Emilki,czy tym razem to będzie ona? za 6 razem była ona,ale niestety rutyna nie wpływa dobrze na umiejętności.Do tej pory mam wyrzuty sumienia że namówiłam koleżankę na Emilkę.A to był jej ślub . Stanowczo odradzam. !!! To nie była jedna wpadka.Jestem tolerancyjna i daję zawsze kilka szans.Było o 6 szans za dużo.Wciąż szukamy dobrej fryzjerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana222
Ja ostatnio byłam w Pastelle na Radzymińskiej,mają tam rewelacyjne farby,jakaś nowość w Polsce.Prawdą jest że włosy po tym są extra.Jeszcze nigdy tak długo nie trzymał mi się kolor,włosy rewelacja.Co ważne bardzo dobre są tam fryzjerki, bo doradzą,fajnie ścinają,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam kameleona!!!! zadufane w sobie panienki, które wytykają źle dobrany kolor, wysokie czoło i inne niedoskonałości, każą sobie płacić krocie ( 70zł za podcięcie krótkich włosów) i udają Bóg wie kogo, niewiele przy tym potrafiąc. Żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Pana Wojtka Koszykowskiego. Ma swój gabinet na ul.Legionowej w pasażu Panorama na I piętrze. Super dobrał mi kolor i fryzurkę do kształtu twarzy. Jestem mega zadowolona! Facet zna się na rzezcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaaaa123
Hej a dziewczyny ktore polecaja ten salon Pastelle na Radzymisnkiej,do jakiej konkretnie osoby trzeba sie zapisac??czy wszystkie fryzjerki tam pracujace znaja sie na rzeczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wszystkim Anetkę z INNO na Al.Piłsudskiego. Byłam wczoraj i jestem wniebowzięta!!! Normalnie napatrzeć się na siebie nie mogę;) Świetny kolor, super ściecie po prostu rewelacja. Byłam u niej już drugi raz i zostaję jej stałą klientką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w Pastelle naprawdę rewelacja,dziewczyny zrobily mi super kolor.POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JURESZUSZ
witam bylam w salonie pastelle moge podzielic sie opinia na dobre dziewczyna uratowala mi wlosy mialam taki beznadziejny blad ze nikt nie umial zrobic na platynke a tam dziewczyna mi zrobila zajebisty kolor naprawde godne polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ULA.LA
Byłam u Wojtka Koszykowskiego na ul.legionowej i rzeczywiście jestem pod wielkim wrażeniem. Poświęcił mi sporo czasu, kolor=strzał w dziesiątkę, cięcie ekstra! POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaczekm
Witam wszystkich. Za sprawą tego forum dowiedziałam się o Past Elle na Radzymińskiej - byłam i również jestem zadowolona!!! Jak do tej pory chyba najlepszy fryzjer u jakiego byłam. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja zdecydowanie polecam Avangarde do pani Basi. Byłam dwa dni temu i uratowała mi włosy, ścieła super!!!! i sciecie tylko 40 zł :) jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrs bokiniec
pani emilka z kameleona to moja siostra:P takze nie nie bede obiektywna jezeli powiem ze fajnie scina:D ale przekaze opinie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała223134
witam was serdecznie. Przeczytałam ze kilka dziewczyn bardzo chwali pana Wojtka Koszykowskiego a ja jestem bardzo nie zadowolona jeżeli chodzi o malowanie włosów kolor zmienia sie od dnia malowania w ciagu 2 tygodni. Ja jestem na nie i nie polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×