Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

parole

narty w Alpach

Polecane posty

Czy ktoś z was był kiedyś na nartach w Alpach? Ja już od dłuższego czasu słyszę o tamtejszych, pięknych stokach i mam coraz większa ochotę wybrać się w tamte strony. Niestety kompletnie nie wiem gdzie. Chciałabym żeby stroki nie były przeludnione i żeby nocleg tez nie był zbyt drogi. Znacie jakieś miejsce godne polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parole, Alpy mają to do siebie, że nawet jak jest mnóstwo ludzi to spokojnie można sobie pojeździć, zważając na ilość tras, patrz więc także na wielkość ośrodka, mnogość tras gwarantem dużego rozproszenia gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwudnia23ds
Jedziemy na narty w Alpy Austriackie - www.kochamwakacje.com/austria-narty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można spokojnie pojeździć pod warunkiem ze nie ruszasz w terminie ferii zimowych lub w czasie gdy ruskie mają święta, bo wtedy jest ich wszędzie pełno, ich święta są przesunięte o jakieś dwa tygodnie w stosunku do naszych, więc styczeń to masakra na stokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj ofert w internecie. Wyjeżdżam na narty w Alpy każdego roku i zawsze udaje mi się znaleźć wyjazd w dobrej cenie. Moim zdaniem nie opłaca się organizować wyjazdu na własną rękę, chyba że planujesz wyjazd grupowy. Fajne ofert w sezonie mają na jafisport.pl Warto mieć tą stonkę na uwadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin_
Wyselekcjonowane oferty skrojone pod narciarzy ma firma planetaZima.pl , . Zwłaszcza mają ciekawe pakiety dla całych rodzin z dziećmi. Byliśmy na takim wyjeździe pod koniec zeszłego sezonu, w kwietniu we Włoskich Alpach. Wszystko organizacyjnie było dopięte na ostatni guzik...najwięcej frajdy miały oczywiście dzieci. Hotel mimo że miał 3 gwiazdki to wyglądał jak co najmniej 4 gwiazdkowy. Nic nie brakowało, w tym bardzo smaczne jedzenie i serdeczna obsługa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alpy to idealne miejsce na narty ^^ Polecam wyjazdy z biurem Jafi Sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różyczka89
przyłączam się. uczyłam się jeździć w SkiMondo na sztucznym stoku. Potem pojechałam na nasze małe polskie stoki. Stwierdziłam że bardzo dobrze mnie nauczyli jeździć i teraz chciałabym pojechać na zimę gdzieś na coś większego, ciekawszego. Czekam na jakieś opinie stoków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w tamtym roku byliśmy w Solden, to jedno z miast ze Złotej Trójki Lubego, który od 20 lat jeździ po 3-4 razy w roku na narty, więc ma wszystko obcykane :D to był początek grudnia, w dolinie krowy dalej po łąkach hasały, a w górze metry pięknego śniegu..... i dało się spokojnie pojeździć, chociaż ludzi trochę było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korci, choć w tamtym roku dwa tygodnie leczyłem grypę. Polecam pomyśleć zawczasu o ciepłym ubiorze, są teraz tanie oferty http://esportshop.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka34
Ja od dłuższego czasu uważam, że jak na narty, to zdecydowanie Alpy są najwspanialszym miejscem, wiele osób jakoś nie ma odwagi tam jechać zimą, ale naprawdę nie musicie nic organizować na własną rękę. Są biura, które mają w swojej ofercie świetne wyjazdy dla dorosłych, zobaczcie na przykład to http://www.ehschool.pl/index.php/Products/20/Winter-Camp-Passo-Tonale-wczasy-turnus-I-2017.html , właściwe jedziecie na gotowe i o nic się nie martwicie, prawda, że świetna opcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
Jadąc na narty warto pomyśleć o zagranicznych kurortach, nie tylko polskich. Na http://www.primoris.pl/narty mozna zarezerwować świetne wakacje w Alpach. Znajdziesz tam hotele, transport i wiele atrakcji. My myślimimy o urlopie w Dolomitach jakoś w połowie kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przygotujcie się dobrze do nart:) Warto na kilka miesiecy wczsniej już pójśc na siłownię i poćwiczyć mięśnie nóg - zobaczycie jak fajnie to potem zaprocentuje na stoku! No i nie można zapomnieć o dobrym sprzęcie, dopasowanym do stylu jazdy i umiejętności. Duży wybór sprzętu macie w http://xtreme-shop.pl/narciarstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Z www.feeltheflow.pl  było świetnie! Mają sprawdzone miejsca, w których wszystko jest idealnie, najlepsze widoki, super warunki, niezapomniane imprezy i integracja. W tym roku jadę na organizowany przez nich studencki sylwester. Oj, będzie się działo a wszystko w Les Orres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×