Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miss strawberry

Naturalna opalenizna

Polecane posty

Gość miss strawberry

Użyłam wyszukiwarki ale nic interesujacego mnie nie znalazłam, więc pytam: czy są jakieś NATURALNE metody na "opalona" skóre nie liczac słońca? Ostatnio stwiersziłam ze moja uroda nabiera charakteru jak jestem śniada, co od dawna sugerują mi znajomi. Niestety na opalanie nie pora, za solarium dziękuję, samoopalaczy i balsamów brązujących niecierpię za zapach, kapsułek boję się łykać. Czy istnieją takie srodki, sposoby które nie ingerowałyby tak w organizm a przy tym dawały efekt ładnej opalenizny? Pozostaje mi tylko wcinanie marchewki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss strawberry
ostatnio stwierdziłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie za dużo wymagasz
"solarium dziękuję, samoopalaczy i balsamów brązujących niecierpię za zapach, kapsułek boję się łykać" nie, pomijając ww opcje nie ma innych albo albo - solar, samoopalacz, po kapsułkach nie widać opalenizny, tylko ew taki niby żółtawy odcień skóry więc nie ma sposobu - albo solar lub balsam albo bladość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss strawberry
to smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedz marchew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, albo słońce, albo solarium. Marchewka może odrobinę zmienia odcień . Słyszałam , że można zrobić sobie maseczkę z marchwi,ale ile w tym prawdy to nie wiem. Ale też przypuszczam, że musiałabyś nakładać ją codziennie. Ja używam samoopalaczy, te dzisiejsze rzadko kiedy mają nieprzyjemny zapach i nie brudzą ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×