Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość olaalaa

Naturalne kosmetyki Arbonne

Polecane posty

Gość olaalaa

Pisałam już w forum naturalne kosmetyki, ale dodam też tutaj ;) Teraz wchodzą do Polski kosmetyki botaniczne Arbonne, mają dużo naturalnych składników i nie mają żadnego syfu typu parabeny, slsy, oleje mineralne i te okropne konserwanty co wydzielają formaldehyd i nie są wcale drogie jak na taki super skład. Ja polecam je, jak ktoś jest zainteresowany to można przyjść na spotkanie 1 października 2014 o godz 18:15 w sali konferencyjnej w Wola Court (koło Wola Parku) ul. Górczewska 124, 3 Piętro, lokal 308. Na spotkaniu więcej info o samych kosmetykach i jak i gdzie je kupować. Jeśli ktoś jest chętny na udział w spotkaniu to proszę o info na maila matka.fotografka@gmail.com do 26 września, a jeśli nie możecie to ja wyjaśnię przez maila co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj znawczyni kosmetyków! Zastanawia mnie czemu ten sam post w tym samym brzmieniu widzę kolejny raz? Miałaś na prawdę czas poznać produkt który na polskim rynku jest raptem od miesiąca? Gratuluję z całego serca! Ziaja lepsza? Wolne żarty? mineral oil na pierwszym miejscu - odpad ropy naftowej!! Znałaś to znawczyni?? Ilu smutnych podłych ludzi pierdzieli głupoty w internecie zamiast zająć się swoim życiem. Naprawdę poznaj się znawczyni zanim zaczniesz się wypowiadać i wprowadzać ludzi w błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawczyni kosmetyków
P.S. Kochane kobitki, najlepsze są kosmetyki robione samemu w domu - są 100% orgaqniczne, zero chemii! To jest łatwe do zrobienie. Poszukajcie i poczytajcie na ten temat. Nasze prababcie jeszcze takie kosmetyki same robiły. Uważajcie na Arbonne i inne zagraniczne firmy. Produkty Arbonne zawierają chemie (o czym nie mówią na etykietach - brak pełnego składu!!! ) - Dowód jeszcze raz: livestrong.com/article/290472-chemicals-in-arbonne / Amerykańskiemu Arbonne chodzi tylko o kasę, którą - tak jak inne firmy - wyciągnie z biednej Polski. Polska biednieje, bo stała się kolonią zagranicznych korporacji. A te ich słodkie, fałszywe gadki/szmatki to są tylko dla osób, które lubią się oszukiwać. Przestańmy kupować zagraniczny syf (zagraniczne jedzenie , zagraniczną chemię itp.) I poźniej się dziwią ludzie skąd bierze się rak itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnego doswiadczenia gdyz mialam "przyjemnosc"uzywac tych kosmetykow ze naturalne to one sa chyba z nazwy i nikomu ich nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, masz do tego prawo. Tylko wytłumacz mi co Ci się w nich nie podoba? Bo jak wiesz dobór kosmetyków to bardzo indywidualna sprawa i to że coś Tobie się nie podoba "bo nie" to trochę słaby argument. Dla mnie są super i nie mówię wszystkich używajcie tylko tych kosmetyków cała reszta to syf!!! Więc jeśli Twoja opinia ma być dla kogoś pomocna to wytłumacz co Ci się nie podobało. Tylko błagam jakiś konkret!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to mozliwe ze osoba nie majaca nigdy probkemu z cera po uzyciu kremu po chwili jest cala czerwona i czuje jak by ja kto zelazkiem przypalal a tusz do rzes to juz kompletnie porazka kruszy sie i skleja rzesy przykladow moge podac sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawczyni kosmetyków
Uważaj na Arbonne. Arbonne = chemia. Dowód: livestrong.com/article/290472-chemicals-in-arbonne . Uważajcie ludzie, bo na forach są płatni lobbyści wynajęci przez Arbonne. Tutaj sa prawdziwe opinie konsumentów używających produków Arbonne ( ludzie w innych krajach już się przekonali )- http://arbonne.pissedconsumer.com/ . Teraz szukają nowych naiwniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniecznie to przeczytaj
Kiedyś Paryżanki polskiego pochodzenia sprowadzały z Polski kosmetyki Herbapol, ponieważ były najbardziej naturalne w Europie ( nie wiem jakie teraz są, bo już nie korzystam z kosmetyków - odpowiednie, zdrowe żywienie działa cuda na cerę :) ). Zagraniczne kosmetyki mają dużo chemii. Te firmy nastawione są tylko na pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetyki Arbonne
Arbonne? Lepiej zapomnijcie o tym. Za dużo chemii ( mimo iż sprytnie ujawniają tylko częściowy skład kosmetyków ). Wystarczy dobrze się odżywiać ( zdrowe jedzenie, niepryskane, prosto od rolnika ) i możesz zapomnieć o wszelkich kosmetykach. Stosowanie kosmetyków uzależnia skórę i rozleniwia, dlatego wpada się w błędne koło i pętlę finansową. Jedynie robione w domu kosmetyki mają sens. Pamiętacie serial telewizyjny "Strefa Mroku"? Uzależniali klientki od picia drogiej wody, która odmładza. Kto przestawał pić te wodę szybko stawał sie stary ( jeszcze drastyczniej niz przed piciem wody ). Tak samo wylądujecie jak będziecie stosować kosmetyki Arbonne ( te wszystkie biedne dziewczyny i kobiety z wypranymi mózgami na szkoleniach Arbonne po ich uzyciu wyglądają jak sztuczne manekiny z napietą, palącą skórą ). Wystarczy przeczytać opinie w sieci na temat Arbonne i wszystko jasne. Zgóglujcie 'Żony ze Stepford' (zdjęcia) i oglądnicje film. Tak będziecie wyglądać jak bedzięcie stosować te amerykańskie kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoveArbonne
A ja uwielbiam kosmetyki Arbonne - stosuję i będę stosować dalej :) PEACE and LOVE dziewczynki, a będziecie dużo zdrowsze i piękniejsze :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 5
Przeczytałam Wasze komentarze z ciekawością i tak jak w życiu: jedni lubią to, a drudzy tamto. Kilka dni temu byłyśmy z koleżanką na prezentacji (takie SPA), dostałam trochę kosmetyków do próbowania i co? Ani ja, ani koleżanka nie narzekamy i nie zachwycamy się. Natomiast cena? Gdyby chcieć zaopatrzyć się w taki średni zestaw, to trzeba wydać 2000 zł. Więc, widzę tu bardziej problem ceny. Można sobie wmówić, że coś jest świetne i warte wysokiej ceny. Zdarza mi się, że zrobię sobie takie naturalne SPA w domu (z lenistwa nie robię tego często) i efekt uzyskuję lepszy niż po Arbonne SPA. Pozdrawiam Forumowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda kosmetyki robione w domu używały nasze babcie tylko jak one wyglądały? Kiedyś kobieta mająca 40 lat wyglądała jak obecna 60latka. Ja wybieram ładny wygląd :) a jak komuś na tym nie zależy to jego wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwią mnie opinie na temat Arbonne. Ja używam i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim widzę efekty. Poza tym to nie są kosmetyki ORGANICZNE - firma cały czas podkreśla, że jest to połączenie nauki z naturą czyli wyeliminowane są najbardziej szkodliwe składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilam balsam Arbonne do ciala za zawrotna sume....taki sam efekt jak po balsamie za kilka $

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będąc na prezentacji miałam również mieszane uczucia, tym bardziej że ja mam bardzo małe zmarszczki i nie widziałam efektu, następnego dnia przyjechała do mnie konsultantka i zrobiła mi kolejny zabieg oraz mojemu mężowi, jak zobaczyłam efekt u męża który ma dosyć spore zmarszczki oraz podkrążone oczy, oniemiałam i sama chcę zostać konsultantką, u siebie również zaczęłam zauważać zmiany. A Pani która pisała że po zastosowaniu kosmetyków piekła ją skóra, rzeczywiście po zastosowaniu kosmetyków z seriire9 również piekła mnie twarz najbardziej z 1 str i to była strona na której zawsze miałam jakieś wypryski itp.ale pieczenie zniknęło a skóra była bardziej nawilżona i zmarszczki spłycone. Ja się zakochałam w tych kosmetykach:) Polecam każdemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli zobaczylas efekt u meza po jednym zabiegu na prezentacji to gratuluje wyobraźni.. Skóra potrzebuje wielu tygodni, miesiecy aby sie zregenerować.. Nic nie dzieje sie tak o! już, jak za dotknieciem czarodziejskiej różdżki... zobaczycie jak bedzie wygladac wasza skora po paru miesiacach, latach stosowania tych "super: kosmetyków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ tu dużo agresji - aż mnie dziwi, że ktoś kto chce zarekomendować kosmetyki spotyka się z taką krytyką. Każdy może używać tego co mu najbardziej pasuje. Ja akurat użyłam na prezentacji produktów Arbonne i rzeczywiście moja przesuszona skóra bardzo się zmieniła. Kupiłam, używam od miesiąca i naprawdę jestem zadowolona. Widzę, że to forum jest głównie okupowane przez konkurencję, która - jak mi mówiła dziewczyna na prezentacji prowadzi nie fair kampanię. Gdyby te kosmetyki nie były tak dobre, to myślę że firma nie robiłaby takiej kariery w UK. Pozdrawiam Was dziewczyny - nie bądźmy takie zawzięte - przecież każdy może mieć swoje zdanie na temat produktów, których używa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na prezentacji, miła Pani nie potrafiła mi wytłumaczyć dlaczego na produktach Arbonne nie ma daty produkcji, terminu ważności oraz nie posiadała żadnych atestów i certyfikatów. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda o kosmetykach Arbonne
Widać, że firma Arbonne ( amerykańska ) sama sobie robi wpisy na tym forum za pomocą wynajetych polek / polaków, którzy sa świetni w urabianiu ludzi. Kosmetyki AEBONNE: 1) bardzo drogie 2) zawierają chemię ( na naklejkach podany tylko niepełny skład ) 3) rekrutuje naiwniaków, którzy wrabiają innych naiwniaków FINAŁ: amerykańska firma non stop transferuje zyski za graniće Polski, a w naszym kraju pogłębia się bieda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztuczne kosmetyki Arbonne
"To prawda kosmetyki robione w domu używały nasze babcie tylko jak one wyglądały? Kiedyś kobieta mająca 40 lat wyglądała jak obecna 60latka. Ja wybieram ładny wygląd usmiech.gif a jak komuś na tym nie zależy to jego wybór " Te kobiety, które miały 40 lat, a wygladały na 60 to własnie używały sztucznych kosmetyków. Natomiast na wsiach kobiety robiły same kosmetyki z naturalnych składników i mimo ciekżiej pracy na roli i wieku wyglądały dzięki nim bardzo dobrze. Przez takie kosmetyki jak Arbonne, Avon itp. kobietywprowadzają szkodliwą, rakotwórczą chemię do sowjego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arbonne to manipulacja
ktoś pisze jak mistrz lub mistrzyni Manipulacji ( śmierdzi mi Arbonnee) : Ależ tu dużo agresji - aż mnie dziwi, że ktoś kto chce zarekomendować kosmetyki spotyka się z taką krytyką. Każdy może używać tego co mu najbardziej pasuje. Ja akurat użyłam na prezentacji produktów Arbonne i rzeczywiście moja przesuszona skóra bardzo się zmieniła. Kupiłam, używam od miesiąca i naprawdę jestem zadowolona. Widzę, że to forum jest głównie okupowane przez konkurencję, która - jak mi mówiła dziewczyna na prezentacji prowadzi nie fair kampanię. Gdyby te kosmetyki nie były tak dobre, to myślę że firma nie robiłaby takiej kariery w UK. Pozdrawiam Was dziewczyny - nie bądźmy takie zawzięte - przecież każdy może mieć swoje zdanie na temat produktów, których używa usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arbonne to piramida finansowa
Arbonne dział jak typowa piramida finansowa - Sprawdź ich zasadych działania, a zrozumiesz o czym mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie: A co to jest piramida finansowa? Bo osoba to pisząca chyba nie zna pojęć więc odsyłam do edukacji a potem wypowiadania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly sprzedawca
Czyzby pani/pan z Arbonne? Oczywiscie. Prosze przestac udawac i sciemniac. Przeciez 1) prawie wszyscy juz wiedza, ze to jest piramida finansowa czyli niebezpieczenstwo dla konsuemnta / sprzedawcy, kto wejdzie w te strukture ( niech zgoogluj to pojecie ktos, kto nie zna znaczenia )2) sprzedawac za duze pieniadze tanio wyprodukowany produkt i zachwalac go jaki to super naturalny oraz inne bzdety ( kolejni naciagacze ) to dopiero niezly przekret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia 333
były sprzedawco firma arbonne działa dokładnie na takich samych zasadach jak avon czy oriflame czy te firmy też uważasz za piramidę finansową ? Pracowałam w firmie xxxx ,obecnie ze względu na lepszą jakość kosmetyków jestem w arbonne i jedna i druga to tzw mlm sprzedaż bezpośrednia (radzę poczytać w czym rzecz ) Nigdy nie czułem się wykorzystywany .MLM -to przyszłość takie są fakty !!!!Jeśli chodzi o kosmetyki nie znam lepszych niż ARBONNE Poznałam na swojej skórze osobiście ,nie piszę o czymś czego nie znam!!!! .Mam też tego pecha że jestem alergiczką na chemię .Moja skóra po raz pierwszy bez alergicznej wysypki ,spuchniętych oczu po stosowaniu kosmetyków Arbonne to najlepszy dowód !!! Wszystkie dokładne składy kosmetyków są podawane zawsze na kartonowych opakowaniach ,można iść i sprawdzić u dermatologa ,niema najmniejszego problemu !!! Co do ściemniania i kombinowaniu polaków nikt w tej dziedzinie nie przebije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SONIK 10
UUUU Widzę że konkurencja nie śpi ,chyba czuje oddech nowej świetnej ,naturalnej firmy ARBONNE na swoich plecach Tyle energii poświęcić na pisanie tych wszystkich negatywnych wyssanych z palca opinii. Nie szkoda czasu ? Może zajmijcie się wymianą składu w waszych kosmetykach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SONI 10, ale lecisz z propagandą... Ile ci dali judaszowych srebrników amerykańskie pejsowate ARBONNE dało? Prawdziwie naturalne kosmetyki sa relatywnie tanie, bo są tanie w produkcji, a wy sprzedajecie drogi chemiczny szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpisuję również Lusii. Otóż, nieprawda. Arbnne podaje niepełny skład. Poza tym są ludzie, którzy po stosowaniu kosmetyków Arbonne mają podrażniona skorę albo dostają uczulenia, ponieważ Arbonne zawiera rownież chemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×