Odpowiedz na ten temat

Naturalne wspomaganie odchudzania?

• gość 2016.02.18 [07:39]
    Suplementy na odchudzanie - ale bez "E" i kupy chemii?
    Szukam jakiegoś możłiwie naturalnego suplementu wspomagającego odchudzanie.
    Bez sztuczności - podpowiecie coś?
  • gość 2016.02.18 [07:44]
    Sport i zdrowa dieta.
  • gość 2016.02.18 [08:21]
    E300 (witamina C) też Ci przeszkadza?
  • Paulina843 2016.02.18 [08:43]
    sama chciałabym wiedzieć usmiech.gif
    ponoć błonnik jest skuteczny
  • karolcia2379 2016.02.18 [19:57]
    Suplement który znany jest jako preparat na piersi ale tez wspomaga odchudzanie Elevation Plus
    Kocham naturalne produktywww.zielonysklep.com www.a-ajurweda.pl
  • Szumilass 2016.02.19 [07:59]
    Sport i zdrowa dieta to jak ktoś tu wyżej ładnie napisał najlepszy sposób na odchudzanie. Ale jeśli już masz się wspomagac suplementami, to sprawdź serię Nopalinia Max, to jest środek w stu procentach z naturalnych składników, więc nie masz skutków ubocznych, a skutecznie ogranicza łaknienie i reguluje przemianę materii. Wypadł mi z głowy adres strony, ale jak sobie wpiszesz nopalinia w wyszukiwarce to na pewno trafisz.
  • gość 2016.02.19 [10:40]
    Wszystko zależy od tego co masz na myśli poprzez "naturalne wspomaganie odchudzania". Kiedy ja planowałam się odchudzić piłam dużo wody, ćwiczyłam codziennie po 1h i piłam wyciskane soki z warzyw (łeee) . Do tego brałam suplement diety African Mango (poczytaj na stronie producenta http://po.st/AfricanMango ). Wszystko razem wzięte sprawiło że schudłam tyle ile chciałam. Tabletki unormowały mó metabolizm a prawidłowa praca przemiany materii do podstawa w odchudzaniu. Pozdrawiam Katarzyna
  • blanka673 2016.08.05 [11:39]
    Ja również stosowałam suplement Afrykańskie Mango z tej stronki zamawiałam bo mają super promocję http://szczupla-kobieta.pl do tego jadłam regularne posiłki plus spacerki wieczorne i to wystarczyło bym schudła tyle ile zamierzałam czyli 32kg w 4 miesiące !
  • MariolaLis 2017.03.19 [14:08]
    Temat stary, ale ja dwa miesiące temu znalazłam, wydaje mi się że fajną naturalną opcję, a konkretnie habaicynę. Tak więc dzielę się z tymi którzy są zainteresowani tematem. Są to kapsułki (bez wypełniaczy i barwników!), któe w swoim składzie mają tylko sproszkowaną paprykę habanero i pierzgę pszczelą. A jak działa ostra papryka, to chyba większość wie, podkręca metabolizm, nie uszkadzając naturalnej funkcji jelit, wspomagając tym samym spalanie tłuszczyku. Ja w dwa miesiące zgubiłam 9kg, wydaje mi się że jest to dobry wynik.
  • alexis_star 2017.03.20 [21:47]
    Suplementy z naturalnymi składnikami faktycznie są bardzo skuteczne usmiech.gif Choć ja akurat stosowałam Piperine max z wyciągiem z czarnego pieprzu. Odchudzanie stało się duuużo łatwiejsze!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...