Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 00Kamila02

NCTF REVOLUTION opinie

Polecane posty

Gość 00Kamila02

Witam wszystkie użytkowniczki. Wiem, że jest już podobny temat na forum odnoście tego produktu, ale wolałam napisać własny, aby miec bezpośredni kontakt z Wami. Proszę o komentarze, bo przyjaciólki polecają mi ten krem, ale nie jestem pewna i czekam na inne opinie. Buziaaczki Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelkawq
Moja kolezanka stosowala chyba ten produkt, ale nie jestem pewna. Moglabys mi podac strone producenta, a zobacze czy to ten produkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lcecziz
Miałam problem z kurierem, bo 2 dni nie moglam sie z nim dogadać co to mojego adresu zameldowania i odbioru paczki przez moją sostrę. Ale wszytsko później było ok. Produkt rewelacyjny, efekty juz po 2 czułą. skóra jędrna i odżywiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa1933
Dziwne, że miałaś problem z kurierem. Ja i moja kolezanki zamówiłyśmy LCTF do tego samego mista, ale rozne adresy byly i wszystkie dostałyśmy w przeciągu godziny. Ja jeszcze nei zaczełam stosowac, ale widze juz swietne efekty u moich przyjaciolek. Maja po 50 lat a wygladają na 40. Efekty diametralne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NTCF dał mi pewność siebie, mój mąż aż sie zdziwił kiedy przyjechał z Pracy zzagranicy, a ja wygladałam o 10lat mlodziej :)) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesamowite, dzieki Waszym komentarzom zakupiłam NTCF!!! cZEKAM na efekty i będe na bierząco Was informować co i jak dziewczyny :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na prawde pomaga! Dziewczyny i chłopacy. Musicie to spobobować. KONIEC ZE ZMARSZCZKAMI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sTOSOWAŁAM KREM ntcf rEVOLUTION PRZEZ MIESIAC. Zauwazylam bardzo duza roznice, skora jakby byla po liftingu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysiazkamienia
Na serio jesli chcecie byc wiecznie mlode, albo chociaz pozby sie zmarszczek, ktore psują wyglat, bardzo polecam ten krem. Stoowałm i nie mam zadnej zmarszczki. Skora jest odzywiona i pelna wigoru!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupiałam go mojej córce, ktora dość szybko dostala pierwszych zmarszczek mimicznych. Jest ona mloda kobieta, lecz jako matka widzialam ze zmarszczki to byl jej kompleks. Zaproponowalam jej uzycie wlasnie NTCF Revolution, bo moja przyjaciolka stosowala. Pomoglam mojej corce zwalczyc zyciowe kompleksy i na prawde on pomaga!!! Tak mala rzecz a tobi takie duze efekty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipoli1555
MOja sąsiadk go stosowałą. Nie widzialam jej przez jakis okres czasu, a pozniej to nei poznałam!!! Strasznie sie zdziwiłam, ze lek ktory jest dostepny w internecie moze przynosic jakiekolwiek efekty, a jednak!!! Sama nie stosowalam, ale widzialam efekty tego kremu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terenia15454
dostawałąm przerozne prezenty od mojch znajomych. az w koncu podarowali mi NTCF Revolution, ktory praktykowalam przez kilka tygodni. bardzo szybko czulam, ze moja skora sie naciaga, z dnia na dzien widziala jakby moja zmarszczki sie wchlanialy!! niesamowite uczicie, musicie tego doswiadczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynawrocalw
Może nie osiagniesz efektow 30 lat mlodziej, ale jak chcez pozbyc sie zmarszczek mimicznych to polecam. mi pomogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie widzialam duzych efektow, ale moze dlatego, ze nei stosowalam sie do zaleceń :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ciagu 3 tygodni pozbylam sie zmarszczek wokół ust i oczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rewelacyjny krem na noc i na dzień!! wygladam o pare lat mlodziej, a przede wszystkim pozbylam sie moich kompleksow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopzmarszczkom
zanim go kupilam musialam przeczytac rozne opinie, faktycznie pomogl on wielu osoba. w internecie jest dostepnych wiele srodkow, ale pod nimi jest duzo negatywny opini, wiadomo ze wszystkim nie dogodzisz, ale NTCF Revolution na prawde pomaga. Pomogl mi i mojej kolezance z walka ze zmarszczkami na pole i w okolicach uszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zdania, ze nie patrzcie na kremy ktore kosztuja 30zl i niby po nich sa efekty szybkie i dlugotrwale. tzeba troche zainwestowac w srodek, po ktorym widac efekty. LTCF Reolution stosowalam pare miesiecy temu i do tej pory czuje jakbym byla po drogim zabiegu dermatologicznym :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlen19992
swietny zamiennik drogich i monotonnych zabiegó dematologicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys bylam na zabiegu kosmetycznym w DermaSpaPro i tak mi to podraznilo sore, ze musiala stosowac przerozne kremy ktore zlikwiduja mi wypryski ktore mi wyskoczylo po zabiegu. Tesciowa poleciła mi NTCF Revolution. Kupila, sprobowalam i przeszlam totalna metamorfoze. Nie wierzcie zabiegom kosmetycznym ktore maja wam pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że prawda, są to pinie ludzi ktorzy na włąśnej skórze doświadczyli przemian. Wystarczy poczytać i sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogeriakaszte
Moja sąsiadka stosowałą ten krem. Wczesniej wygladałąm na 70 lat a teraz tak dojrzałą 50 latka. Wec patrzac na jej efket moge stwierdzic ze ten krem pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola12121
Świetny, perfekcyjny, bezpieczny, skkuteczny... az brak mi słów!! Wygladam mlodzie o 10 lat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynkazkalisza
Ludzie zawsze mówili, że jestem wygladam starzej niz na swoj wiek. Wszystko wina genów ktore odziedziczyłam. W wieku 30 lat wyglądałam na koiete po 40, to bylo straszne. Ale od czasu kiedy stosuję NTCF Revolution moja skóra nabrałą efektu liftingu, wszystki zmarszczki zniknęła a ja czuje sie wreszcie jak młoda i piękna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna_detycha
Perfekcyjne retuszowanie niedoskonałości natury bilogicznej!! arto warto warto bo efekty są nieziemskie :)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ten produkt się reklamuje w ogólnodotepnych gazetach i na stronach internetowych, bo nie może to być żaden fake czy te słaby produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmaruskaa
faktycznie widziałam je w gazecie, dzisiaj właśnie zamówiłam i czekam na poniedziałkową przesyłkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia_1976
zmrszczki znikają już po kilku dniach stosowania!!! ja zauwazylam efekty juz po 2 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopzmarszczkom
superaśny jesn krem!! Używałam go tylko na noc i jest BOMBA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×