Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajaca13

nie chce mieć okresu co mam zrobić

Polecane posty

Gość pytajaca13

prosze o pomoc nie nawidze jak leci krew i wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
najchętniej pozbyłabym się całkiem okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajdź w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
Ja mam okres od 7 lat i raczej go nie kocham :O chetnie zrobiłabym cos żeby sie go pozbyć na amen,ale to pewnie nie jest bezpieczne dla zdrowia,no i teraz wydaje mi sie,że nie będę chciała nigdy mieć dziecka,a kto wie czy za parę lat mi sie nie odmieni :O Ehh,ciężki jest los kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu sie tak nad soba uzalacie?? co takiego strasznego jest w tym okresie;o mnie jakos specjalnie nie ogranicza;p a czuje sie przez to jakos tak bardziej wyjatkowa;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam coś powiem
są gorsze rzeczy niż okres, wierzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
No pewnie że są gorsze rzeczy,ale denerwujace est to,że on jest tak często no i przez tyle lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ale to nie koniec swiata! a dzieki temmu mozna wiedziec czy jest sie w ciazy:P No i mozemy zostac mamusiami:D a to chyba spore wyroznienie;D Nie ma na co narzekac i tak sie tego nie da zmienic... Ew mozna sobie tam wszystko powycinac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samo
że co? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolaaaaa14
Kto by nie chcial nie miec. To moje marzenie. Mam 14 lat . Okres spóźnia mi sie juz 10 dni. Za tydzien mam wycieczkę na basen. Co zrobic zeby przyspieszyć okres. chcialabym juz miec zeby na basenie czuć sie dobrze. Prosze pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na basen tampon i juz po sprawie;D naprawde kobiety nie macie wiekszych problemow w zyciu:O trzeba sie cieszyc nim a nie wiecznie narzekac! nic wam nigdy nie pasuje;p jest okres zle nie ma okresu tez zle;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze tobie źle jak nie masz
okresu,mi tam dobrze,nie puszczam sie żeby miała bać sie ciąży :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm chyba nie wiesz co to znaczy puszczac sie;) Poza tym dlaczego sugerujesz, że ja się puszczam? dla twojej wiadomości nie robię tego. Zresztą jaka różnica. Hm zresztą zawsze możecie zmienić płeć.:D Okresu nei bedzie. Poza tym brak okresu może sugerować także róźnego rodzaju choroby, nieprawidłowości. Lepiej że jest niż jak go nie ma na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulaa
ja mam 13 lat i też strasznie nie lubie a wrecz nie nawidze tego okresu po co wogule to nam jest potrzebne ja tam urodze 2 dzieci i se to wszystko wytne xD alee na serio nie wiem ja mam dopiero 3 raz a mam już go serdeczne dość a wy ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlairWaldrof
Ostra dieta i szybka utrata wagi powoduje zanikanie okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym chciała mieć okres
a nie mam :( Mam go raz na kilka miesięcy, co jest spowodowane chorobą. Prawdopodobnie nigdy nie urodzę dziecka. Na każdy okres czekam z utęsknieniem, a jak go mam to strasznie się cieszę, czuję się wtedy bardzo kobieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okres jest oznaką że ze
zdrowiem wszystko jest ok:)Nie ma więc czym się przejmować,że się go ma,gorzej byłoby jakby go nie było:o:(Jesteśmy kobietami więc musimy mieć okres,to nieodłączna część naszej kobiecej natury!Rzecz normalna i wcale nie taka straszna;)A jak boli czy okres jest obfity, nieregularny itp. to jazda do ginekologa,od tego oni przecież są!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu...
ja mialam poltora roku temu wyciety jajnik wraz z torbiela,i wierzcie mi lub nie ale bolesne miesiaczki sie skonczyly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakało
dobra, ok, rozumiem, okres jest oznaką, że można mieć dzieci, ale po kiego grzyba okres 13-latce????? Ja dostałam jak miałam 13 lat, a tak się cieszyłam, jak go nie było... Teraz mam dość, dziś jest pierwszy dzień, a mnie szlag trafia, leci ze mnie jak z kranu, czuję się okropnie brudna i osłabiona. Na biologii nie mogłam dokończyć zadań na ocenę, bo mnie łeb napierda**ł jak skur**syn! Zachoruję sobie na Anę i ciocia w czerwonym maluchu pójdzie do grobu! Chyba ktoś się ze mną zgodzi, że matka natura zwariowała, dając okres 13-letniej dziewczynce, która nawet nie wygląda jak kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula22102
ten okres jest denerwujący jak rano wstaje to mi się słabo robi POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
Trzeba wszystko wyczyscic,wyrzucic jajniki i macice i bedzie spokój hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina11
ja zaczełam krwawić w wieku 8lat i mam juz dosyć ale okres to znak że dorastamy(.Y.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nawidze okresu
Ja też nie nawidze okresu :-( Najgorsze są te bóle. Jak bym ich nie miała to dałoby się przyzwyczaić! A tak to jaka przyjemnośc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat_xD
Jeśli Ci słabo to idz do lekarza , On powinien cos na to poradzic :) i nie wygadujcie tu bzdur , jak ksiezniczki, nie wykrwawicie się, okres jest oznaka tego ze stajesz sie młoda kobieta , dzieki temu mozesz miec dzieci, ehh nie rozumiem Was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia1991xD
te komenty co piszecie ze sa gorsze rzeczy niz okres itp. pisza albo dziewczynki, króre go jeszcze nie maja albo panienki ktore przechodza to wogole bez bolu ;/;/ szkoda ze nie wiecie co my przechodzimy ja podczas okresu nie moge sie ruszac, nie chodze 2 dni wogole do szkoly i zadne przeciwbolowe na mnie poprostu NIE dzialaja wiec nie mowicie nie na temat, że da sie z tym zyc tyko doradzcie jak sie go pozbyc a jak nie umiecie to sie wogole nie wypowiadajcie :// ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakało
andzia1991xD, niestety nie ma sensownego wyjścia... o ile dobrze wiem, to jak wytniesz sobie narządy płciowe to nie będziesz miała okresu, ale wtedy będziesz musiała brać jakieś hormony chyba, bo inaczej będziesz wyglądać jak babochłop... jak jest się za chudym to miesiączka zanika. np. anorektyczki niektóre nie mają, ale nie radzę, chyba nie chcesz być jedną z nich? bo wtedy to też nie będziesz wyglądać jak kobieta, tylko jak chodzący trup. jak wcześniej napisałam - nie ma sensownego wyjścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corinna
mnie juz nic nie pomaga. jak tylko ide do lazienki to mi sie robi niedobrze i wydaje mi sie ze zaraz zemdleje. nie jem zeby nie chodzic ale i tak musze isc zeby zmienic. podobno jak sie dluzej bierze zastrzyki to okres zanika ale za to sa dziwne zmiany w wygladzie mozna wygladac jak babochlop. za co ta kara!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×