Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie gojąca się rana po operacji piersi

Polecane posty

Gość gość

Witam 3 tygodnie temu miałam operację powiększenia piersi i podwieszenia wszystko jest super nic nie boli tylko w jednym miejscu Mam małą ranke która nie chce się zagoić i jest trochę w niej ropki ale nic mnie to nie boli nie jest ogniste i czasami się zaleczy to znaczy że jeden dzień jest sama krew i zaczyna robić się strup A na drugi dzień zmieniam opatrunek patrzę i znowu jest ropa jak to leczyć lekarz mówił że to normalne czasami się zdarzają takie rany i trzeba cierpliwości. Jak mam to za leczyć stosuje maści z antybiotykiem ale słabo to idzie miał ktoś coś podobnego Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może wypróbuj aerozol z hemoglobiną doprowadzający tlen do rany?? Ja miałam kiedyś nie gojącą się ranę pod kolanem i pomogło. Zerknij sobie na stronę produktu www.granulox.pl . Ranka bardzo ładnie się zagoiła w niedługim czasie myślę, że powinnaś spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj zamoczonych w urynie opatrunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam www.granulox.pl ale na inne rany. Podejrzewam jednak, że na to również świetnie by się spisał, warto spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×