Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chylińska

Nie jestem zadowolona ze swojego wyglądu

Polecane posty

Gość Chylińska

Mam 14 lat,Ciągle myślę o swoim wyglądzie, przeglądam się w lustrzanych powierzchniach i mam wrażenie że jest bardzo źle. Ostatnio na gościnie byłam ładnie wystrojona, rozpuszczone włosy, buty na krótkim obcasie i sukienka. Po powrocie do domu rodzice mi mówili że kilka osób rodziny mówiło że jestem bardzo ładna, ale ja w to nie wierzę. Mam asymetryczne usta, małe oczy, duży nos przekrzywiony lekko w prawą stronę co widać mocno na zdjęciach. Jestem niska (155cm) i mam krótkie nogi. Ważę 49 kg, mam odstające boczki, grube uda, i gruby brzuch. Do szkoły ubieram się na luzie, prawie jak chłopak. Lubię duże męskie koszulki, które zasłaniają to i owo. Nie chcę nosić ładnych, dziewczęcych ubrań bo jestem niezgrabna i nie wyglądam w nich dobrze.Zazdroszczę innym dziewczynom ze szkoły, bo są śliczne. Nawet jeżeli są niskie to mają proporcjonalną budowę ciała. Mają ładne twarze, dobrze wychodzą na zdjęciach, ja przy nich wyglądam okropnie. Macie jakiś sposób by się poprawić i zaakceptować niektóre cechy wyglądu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALICJA 1995
Słuchaj miałam podobnie żeby wyglądać ''jak człowiek" to malowałam się stroilam i nic to nie dawało bo wmawialam sobie że jestem gruba i brzydka (mam 175 i waze 81kg) ale po jakimś czasie to stwierdziłam że to można sensu i wyszłam tak na luzie ubrana i bez makijażu wtedy właśnie mój mąż zwrócił na mnie uwagę i dzięki jemu uwierzylam że najważniejsze nie przejmować się zadaniem ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ci dam siu.,rze szmate. uch ty, poszel stad do budy! jak ja mam sie cale zycie z takim popaprancem meczyc to wole sobie strzelic w łeb. nie wytrzymam obecnosci idioty i k****arza, psychopaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku dopiero figura sie ksztaltuje, moze jeszcze wyrosniesz na zgrabna laske ;) Na pewno masz cos ladnego, moze zgrabne nogi albo geste wlosy? Podkreslaj to, ale tez staraj sie za duzo nie przegladac w lustrze, bo zawsze znajdziesz cos "nie tak". Gdybys przygladala sie innym osobom tyle samo czasu, na pewno tez bys znalazla jakies wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno jest coś co jest twoim atutem, włosy, paznokcie.. każdy ma coś takiego choćby był chudy czy gruby. a poza tym przy tym wzroście aż tak na pewno źle nie wyglądasz. możesz poszukać motywacji do ćwiczeń i zdrowego stylu życia w necie, na fejsie jest tego ogrom :D wiem co to kompleksy bo dopiero jak schudłam prawie 20kg to poczułam się sobą i teraz jest okej. trochę potu i wyrzeczeń mnie to kosztowało, wspomagałam się tabletkami z zielona kawa iqgreen nawet żeby ruszyć metabolizm bo mam 28 lat a nie 14 :) jeśli zechcesz nawet trochę zrzucić to pójdzie Ci łatwiej bo jesteś bardzo młoda a Twój metabolizm jest w dobrym stanie :) i uwierz w siebie przede wszystkim bo jesteś bardzo młodą osobą :) za 10 lat będziesz się z tego śmiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na 14 lat masz raczej dobrą wagę i wzrost. Mam córkę w Twoim wieku, ma podobne wymiary i wygląda dobrze, jest szczupła. To dobrze, że patrzysz w lustro, ale spróbuj w nim ujrzeć piękną dziewczynę, nie wielki nos itp. Co do figury to jeszcze masz czas na jej ukształtowanie. Najważniejsze to pokochać siebie, zaakceptować ewentualne wady albo zrobić z nich atut, podkreślać zawsze to co ma się udane ;-) Nie ma ideałów-albo ktoś ma kompleksy albo nie-tym się różnimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×