Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cyal8er

Nie moge się wysikac i bardzo boli mnie podbrzusze

Polecane posty

Gość cyal8er

O 15 zaczal bolec mnie brzuch,dokladniej podbrzusze,jest twarde i boli przy nacisku i jak sie ruszam. Przezylabym to,gdyby nie to ze nie moge sie wysikac,nawet nie czuje z bolu ze mam pelny pęcherz,a na pewno jest bo od tej pory normalnie zalatwialabym sie jesscze dwa razy. Co robic? Co to moze byc,zapalenie pęcherza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak miałam. Wzięłam 2 łyżki ibumu dla dzieci ( tylko to miałam przeciwbólowego w domu :-p) i dużo witaminy C a potem apteka i polecam furaginum mega ulga po tym i oczywiście grzanie pupy ( w wannie czy suszarka pod pościelą) . Mi pomogło a zdychalam. Suszona żurawina tez dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz mieć piasek lub kamienie,dlatego idź do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół jelita drażliwego albo zespół Downa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyal8er
Z***biscie smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bosze jedyny gdzie takich sieją. Ja mam zapalenie pęcherza 2 razy na rok. Weź coś przeciwbólowego i furaginum. Jak poczujesz ulgę to pęcherz jak nie to do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie lekarz g.... zrobi. Badanie moczu od razu i tyle. Niektórych komentujacych powinni blokować bo to ani śmieszne ani nijakie. Wręcz żałosne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może być zapalenie pęcherza, możesz kupić urofuraginum, trzeba brać kilka dni, a we wtorek idź do lekarza jak Ci nie przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×