Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćj

Nie mogę spać !

Polecane posty

Gość gośćj

Mam problemy z zaśnięciem od jakiegoś miesiąca, mecze się do 2,3 w nocy, jak już usunę to mam wrażenie w tej nocy jakbym wogle nie spała, dopiero ranne godziny 5,6 śpię twardym snem. Zwariować można, czy też ktoś tak ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam i ja witam w klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćj
Witaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćj
Masz jakieś rady na normalne zaśnięcie ?kolejna noc przede mną chyba zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak mam z 6 mc 3rano dopiero gdzieś zasypiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćj
A pracujesz gdzieś, to jest bardzo uciążliwe, kiedy nie śpię A o 6 już muszę wstać do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm ? pytasz o dobre rady generalnie nie mam bo sam mam problem ze snem Leże słucham muzy i staram się wyciszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie miałam takich problemów, zawsze spałam jak zabita :-) ile masz lat, bo ja już zrzucam.to na swoje lata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak chodzę do pracy różnie na zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary piernik jestem 40latek mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm to może nie śpisz bo tak.jak napisałeś chodzisz na różne zmiany, człowiek wybija się z rytmu, szczególnie jak są też nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) nie taki stary, mi w tym roku styl nie 35 ! Im starsza tym jest gorzej hihi, a ja myślałam ze już zawsze będę miała 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz myslę że za dużo kawy piję bo po 4 czasem 5 na dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm na mnie kawa nigdy nie działała, mogłam wypić przed snem i spałam, teraz ograniczam się do jednej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może masz racje praca w nocy 3 zmiany i potem są efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslałas o tab na sen? może wizyta u lekarza cos by doradził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powoli mykam pod prysznic pluskać postaraj się zasnąć tego życzę Może jutro znowu popiszemy przed snem Dobranoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam musisz żyć w zgodzie z sobą Tak myślę Ja żyję w wewnętrznym konflikcie niespełnieniu. Poczynając od kontaktów i za duże j uległości (nie umiem się stawiać) Koncząc na praccy dyplomowej (gdzie nie potrafiłam stanowczo uciec od promotora a teraz nie potrafię pytać bo się go boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobnie. Pracuje jako pielegniarka co wiaze sie z praca na zmiany plus choruje na nerwice lekowa. Ogolnie to zasypiam szybko i spie twardo ale jest czas kiedy nie moge spac w ogole tj cala noc. Wtedy pomagam sobie tabletka relanium bo typowo nasennych brac nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaburzenia snu, w tym bezsenność, mogą towarzyszyć różnym chorobom i wynikać z różnych przyczyn. To może być depresja, nerwica albo dolegliwości ze strony ciała. Zanim sięgnie się po jakiekolwiek środki farmakologiczne (czy to melatoninę, czy inne środki nasenne) najlepiej najpierw skonsultować się z lekarzem. Bezsenność może być chorobą izolowaną, samodzielną, a może też współtowarzyszyć innym zaburzeniom. Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćj
Pani Kamilo, ja właśnie mam ten problem, cierpię na nerwicę lekowa, teraz jest w uspieniu, leczylam się półtora roku ale wiem ze to wraca, dziękuję za odpowiedź. O tabletkach myślałam ale wiem ze uzależniają, więc chyba się pomecze. Gosciu tak miło nam się rozmawiali ze nawet nie wiem kiedy usnelam :-) może taka rozmowa działa terapeutycznie nawet jeśli jest tylko na kafe :-) wiec czekam na Ciebie dziś w nocy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćj
Hmm A co to jest harmonia ciał subtelnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 01:09 jesteś, jak masz na imię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×