Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chora Ola

Nie wiem co zrobić... zapalenie uszu i węzłów chłonnych a lekarz mnie olał...

Polecane posty

Gość Chora Ola

Witam, mam 18 lat, od lutego bierzocego roku leczyłam się na ucho pływaka z przeżutem na drugie ucho.. miałam wymieniane saczki codziennie przez prawie 2 miesiące, miałam zostac na hospitalizacji ale lekarka mnie odeslala do domu bo był to dzień moich urodzin, od końcem marca bóle ustały i było ok. Ale mimo tego że było ok czulam ze mam mokro w uszach, swedzialy mnie i raz na jakiś czas wkładałam na noc saczki, od tygodnia boli mnie szyja, mam zapalenie węzłów po lewej i prawej stronie, nie mogę oddychać przez usta tylko przez nos, nie mogę opłukać ani nic z tych rzeczy.. lekarz z ostrego dyżuru na banaha odesłał mnie do domu po badaniu chociaż inny powiedział żebym została.. dostałam krople do uszu o tabletkę raz dziennie przeciw grzybicza.. co ja mam zrobi.. czekałam od 18:30 a weszłam do gabinetu o 1:40 i ze szpitala pieszo wracałam do domu o 4.. jak juz było po wszystkim.. pomocy bo nie wiem co zrobić a umieram z bólu.. i jestem glodna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozliwe, ze masz mononukleoze. koniecznie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chora Ola
Jak to Mononukleoze. .. skąd to stwierdzenie z twojej strony? Co powinnam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×