Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wykonuje zadnych zabiegow na wlosy a mimo to rozdwajają sie

Polecane posty

Gość gość

Mam bardzo rozdwojone koncowki wlosow. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje, poniewaz nie stosuję suszarki, prostownicy lakierow itp. Od czego to moze zalezeć?? Mam wlosy do konca szyi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczepiają Ci się o ramiona i dlatego się rozdwajają, albo po prostu masz slabe włosy. Ja z kolei rozjaśniam wlosy, prostuję, suszę suszarką, nie używam żadnych odżywek, jedynie myję najzwyklejszym szamponem i mam piękne włosy ;) jak widzisz, nie zawsze zabiegi są powodem złej kondycji włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie tak sie zastanawialam czy nie mam czasem slabych wlosow...szczegolnie ze jestem blondynką a blondynki mają z natury ciensze wlosy niz brunetki czy szatynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem naturalną blondynką :D mam włosy w kolorze sredni blond, rozjaśniam na jasny blond. I włosy fakt, grube może nie są, ale bardzo mocne i bardzo gęste. Kondycja włosow w dużej mierze zależy od genów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, ze zalezy od genów...tak samo jak procesy starzenia naszej skóry. Też mam słabe włosy...rzadko farbuję, często podcinam...przez lata nie używałam suszarki ani prostownicy a i tak nie sa moim atutem. Kolezanki uzywaja prostownicy co drugi dzień, co miesiąc farbują a maja włosy jak marzenie...dlatego nie zamierzam sobie odmawiać niczego więcej...lepiej sie czuje w jasnych i wyprostowanych...skoro i tak nie sa piekne, to przynajmniej chce wydobyć z nich to co najlepsze i w czym najlepiej sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcialabym zapuscic wlosy, ale sie nie da, nieraz mialam wlosy dluzsze niz do konca szyi i nie rosly. Przez wiele wiele miesiecy mialam jedną dlugosc wlosow, gdyz koncowki sie łamały i wlosy nie zyskiwaly na dlugosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dbasz o te włosy? Nie wystarczy nie niszczyć, trzeba jeszcze pielęgnować: olejować regularnie, myć łagodnymi szamponami a nie szajsem z reklam, stosować dobre maski (dobre nie = się drogie!), laminować żelatyną, zabezpieczać końcówki olejem i silikonami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumeim, ale pamietam jak dawno nie wykonywalam zadnych zabiegow na wlosy a rosly bardzo szybko i byly dluugie. Jednak z wiekiem to sie zmienilo, wiec skorzystam z twojej rady, kupilam juz nawet maskę a to dopiero początek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz problem z włosami, polecam Dermovital firmy Biovitalium. Dzięki niemu moje włosy się wzmocniły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei zdecydowałam się na naturale kosmetyki. Trafiłam na Essenz i szczerze mówiąc są bardzo fajne, lekkie w stosowaniu, niezle nawilżają. Te do twarzy serum to jest rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×