Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość unia

niedawno zalozyli mi druty na zeby pomozcie! czekam na dobre rady

Polecane posty

Gość a w czym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggs
rozumiem, ze masz aparacik na zebach ? to nic strasznego, ja nosilam taki aparacik osiem lat temu, kiedy ta metoda korekcji zgryzu nie byla w Polsce tak powszechna jak teraz, musze powiedziec, ze efekt jest swietny i znam jeszcze kilka takich osob, ktore nosily brejsy, a teraz wreszcie moga sie szeroko usmiechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimik
cześc dziewczynki jak długo nosiłyscie aparacik? właśnie myślę coraz bardziej intensywnie o założeniu sobie klamerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nosze aparat. MAm góre od 2 tygodni, a dół zakładam we wtorek. Troche mnie bolalo ale juz jest dobrze :) Tylko nie wiem co ludzie o mnie myślą jak widzą te druty. JA juz mam 20 lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a ja....
...mam 21 lat i nosze sobie aparacik juz pol roku:) mialam juz chyba z 5 kryzysow ale generalnie to bardzo sie ciesze z tej mojej akcji prostowania zabow. Nie ma nic gorszego niz krzywe paskudne zebiska, zwlaszcza u kobiety :) a aparaty sa fajne:) naprawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o _ l _ g _ a
ja juz nosze aparat ponad 1,5 roku i za 2 miesiace beda mi zdejmować :) na poczatku troche bolało a pózniej tylko przez dzień po każdej wizycie, ale naprawde warto pocierpieć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×