Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

niedoczynność tarczycy skóra

Polecane posty

Gość gość

Mam dwadzieścia lat i niedawno okazało się, że prawdopodobnie mam niedoczynność tarczycy. TSH wynosiło 5,6 Moja skóra jest strasznie sucha, mam straszne cienie pod oczami ze zmarszczkami(!). Moja buzia wygląda na dużo starszą. Czy to może być wina niedoczynności? Jak sobie z tym radzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udaj się do lekarza internisty, niech cie skieruje do odpowiedniego lekarza który odpowie ci kompetentnie na dręczące cie pytania, tu nie uzyskasz wiarygodnej odpowiedzi. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Polecam Linię Oillan Med+ przeznaczona jest do skóry problematycznej. Wszystkie produkty oparte są na farmaceutycznych składnikach o medycznej skuteczności . W składzie zawierają parafinę, mocznik, naturalne oleje roślinne oraz substancje łagodzące. Emolienty Oillan jako jedyne na rynku posiadają badania z udziałem alergików. W naszej serii znajdzie Pani produkty przeznaczone do oczyszczenia, natłuszczenia oraz ochrony skóry ciała i głowy. Całą gamę produktów marki Oillan można kupić w aptekach (ich dostępność można sprawdzić na stroniewww.ktomalek.pl ). W razie dalszych pytań pozostaję do dyspozycji, zachęcam również do kontaktu pod adresem: oillan@oillan.pl Online Ekspert marki Oillan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×