Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość na pewno pomozecie

niedrogi a bardzo trwaly lakier do paznokci??

Polecane posty

Gość na pewno pomozecie

chodzi o to zeby jak najdluzej przetrwal bo wyjezdzam i nie bede miala czasu na poprawki, a musze wygladac ladnie bo to sluzbowy wyjazd:) dziewczyny na pewno cos takiego znacie, dodam ze szukam odcieniu mlecznych takicj polkryjących, nie perlowych, albo tylko bardzo delikatnie blyszczacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powodzenia
w szukaniu!!! Ja też chętnie bym kupiła dobry lakier który nie odpryśnie po pierwszym umyciu rąk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno pomozecie
no wlasnie nie wiem jak szukac, bo panie ekspedientki nei za bardzo potrafia doradzic, a nie mam za duzo kasy a mnostwo wydatkow :( czekam na dalsze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmm...........
moze inglot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inglot trzyma jeden dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam też problem z doborem
lakieru, który by nie odpryskiwał zaraz po nałożeniu a więc na razie dałam sobie spokój z malowaniem paznokci u rąk. Na wakacje kupiłam sobie b.tani lakier ok. 4 zł Bjork wyprodukowany przez Monique Marki Polska i przyznam że na paznokciach u nóg trzyma się doskonale przez 2 tygodnie!!! Nawet plaża nie robiła na nim wrażenia, żadnej ryski i zero odprysku. Na paznokcie u rą k nie próbowałam bo to ciemny lakier i nie chciało mi sie go później zmywać chociaż ze zmywaniem nie było problemu. Ważne też że nie przebarwia płytki paznokcia. Kupiłam go w zwykłym sklepie kosmetycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uważam że bardzo dobry jest
lakier Chanel le Vernis, chociaż nie jest to lakier długotrwały- wytrzymuje 3 dni przy prawie czarnym kolorze, trzyma się idealnie. Ale już po trzech dniach odpryskuje... A z tańszych świetny jest alkier Maybelline Forever strong plus Iron. Tylko niestey to zależy od koloru:) Bo ten jasny,. do frencha jest już do zmycia po trzech dniach. A np. kolory Pasiionate Red czy Rose Attraction sa rewelacyjne pod tym względem! Ostatnio miałam ten lakier 5 dni na paznokciach i nawet się nie wytarł przy brzegach! Dopiero jak ręcznie umyłam samochód w weeknedn juz nie wyglądał tak pięknie:) Wypróbowałam juz lakiery Estee Lauder, Lancome, Dior, Chanel, MF, Loreal, Art Deco, IsaDora, Bourjois, Astor, Sally Hansen, Inglot i te dwa sa moimi ulubionymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a lakiery Colorama
są podobne do Forever Strong????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam Inglot
!!! Na moich paznokciach trzyma się kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też polecam Maybelline Forever
Strong. Miałam czerwony i trzymał się 5 dni bez najmniejszej krzywdy;) A Inglota nie polecam- trzyma się max. 3 dni i niszczy paznokcie. Długo schnie i nie jest trwały, zamiast się ścierać, odpryskuje...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja własnie polecam
inglot, bardzo jest dobry i duze opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odlotowa-agentka
warto przed pomalowaniem przetrzec paznokcie spirytusem kosmtycznym, natomiast jezeli chodzi o markę to zdecydowanie polecam INGLOT-dobry i tani!!Może spodoba Ci sie równiez Joko, nie polecam Bell-u mnie wytrzymał pól dnia, mimo nałożenia na niego utwardzacza, złej jakosci są też lakiery Golden Rose Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGLOT... ... ..
inglot jest bardzo dobry, a dodatkowo polecam ich preparat nabłyszczający MEGA SHINE, stosuje sie go na mokry jeszcze lakier, daje dodatkowy połysk (lakiej wyglada dłuzej świeżo) no i utrwala. sprawdzone i naprawdę działa :) wypróbowalam już wiele lakierów, nie umiem chdzic bez pomalowynych paznokci (czuje sie "nieubrana") i naprawdę, INGLOT jest ze wszechmiar godzien polecenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGLOT... ... ..
co do trwałości, to jeden jedyny inglot (w połczeniu z tym preparatem nabłyszczjącym) trzyma mi sie na paznokciach u stóp min 2 tyg. (dłuzej nie sprawdzałam;) ) inne lakiery zawsz mi sie na czubkach dużych palców przecierały od butów, ten pozostaje bez zmian! ale myślę, ze to głównie zasługa tego preparatu nabłyszczjacego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybelline w płaskiej butelecz
ce (ok. 20 zł). ten "colorama" jest za to do dupy. poza tym lakiery z rossmana "lovely" (a ze 3 zł) tylko, że strasznie ciężko je zmyć.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też polecam INGLOT nr 174 - taki mleczny - ślicznie wygląda na paznokciach po nałożeniu dwóch warstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można przecierać paznok
cie spirytusem????:o Przecież to je wysusza!!!!:o Ja polecam lakiery Bourjois i Estee lauder a z tanich Maybelline długotrwały, nie trzeba na nie nic nakładać, schną szybko i trzymają się nawet tydzień (zwłaszcza EL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gellwetka
Rommel beznadziejny kupiłam czarny Rimmel szybkoschnący. Nie jest ani czarny ani szybkoschnący. Żeby pokrył paznokieć trzeba min. 3 warstw. Następnego dnia i tak odpryskuje. Jakościowo gorszy od najtańszych lakierów za 2,50zł. Inglota używałam kiedyś i byłam zadowolona, nie wiem jak to teraz wygląda. Za to moim ulubionym 'pazokciowym' produktem jest lakier UV. Ma go Killys i JOKO. Jest to lakier bezbarwny ale po nałożeniu paznokcie wydają się odrazu bielsze i takie zdrowe. No i ważny plus: nie widać czy odpryskuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adassss
Nie polecam lakierów z MAnhattanu. Odrzywka NAILIFE mleczny kolor) miała wzmocnić paznokcie, natomiast jeszcze bardziej pogorszyła ich stan. Polecam natomiast lakiery INGLOTA. Nie niszczą paznokci i długo się trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romana27
jasnoróżowe odcienie itp, to praktycznie każdy lakier się dobrze trzyma, najwyżej ściera się na końcach, ale tego przecież nie widać przy jasnych odcieniach. bardzo trwały jest sally hansen xtreme wear- nawet czerwony trzyma się tydzień, a kosztuje do 20 zł, a zazwyczaj jest w promocji, więc jeszcze mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziack
Witam, przyłącze się do rozmowy. Ostatnio kupiłam rewelacyjny lakier do paznokci firmy BLACK PRINCE. Czerwień z prawdziwego zdarzenia i wystarcza tylko jedna warstwa. Nie robi smug i utrzymuje się na paznokciach do 5-ciu dni, czasem dłużej. Kosztuje tylko 12 zł!!! Nie wiem czy prowadzą sprzedaż wysyłkową ale sklep jest w Kielcach przy ulicy Sienkiewicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zwolenniczką inglota. Dwie warstwy (dobrze wysuszona pierwsza!) u nóg trzymaja sie spokojnie 2 tygodnie, nawet w pełnych butach. U rąk ze zrozumiałych względów krócej. Poza tymma dośc duże opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem bardzo zadowolona z lakieru WIBO express growth dostępny w rossmanie cena ok.5 zł. Mają duży wybór kolorów. Trzymał mi się na paznokciach ok.4 dni a dodam że bardzo dużo zmywałam ręcznie, sprzątałam itp. a on się po tych kilku dniach sciera zaledwie przy końcach.Pewnie gdybym tych prac nie wykonywała wytrzymał by dłużej. Nie polecam natomiast lakierów z loreala, są drogie, pisze że trzymają nawet 7 dni, a mnie ledwo 1 dzień wytrzymał. Wystarczyło bym się wykąpała i już były odpryski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×