Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Nietrzymanie moczu

Polecane posty

Gość gość

Co Państwo sądzą o produktach NATEEN (www.nateen.pl), podobno mają najwyższą chłonność na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, no u mnie najlepiej działały zielone Tena Lady. Nic nie przeciekało, żaden zapach też się nie wydostawał, a było to w czasie, kiedy byłam zmuszona przez pracę do częstych kontaktów z ludźmi, więc komfort musiałam mieć na najwyższym poziomie, żeby się skupić na obowiązkach, a nie na tym czy za chwile się nie wyda, że mam chwilowy problem. U mnie to była kwestia infekcji, więc też problem z miarę szybko ustał, ale tak czy inaczej uważam, że warto przełamać wstyd i kupić w aptece produkt, który pozwoli mieć "czystą głowę" i nie tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej chorobie właśnie chodzi o to aby skutecznie zabezpieczyć się przed przeciekaniem, bo to krępujące jednak jest i nie pozwala na swobodne spotykanie się z ludźmi. Mocz ma ten specyficzny zapach, a jak tena lady zatrzyma go to super sprawa by była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ciocia miała niedawno operację ginekologiczną i po niej straszny problem z utrzymaniem moczu. Kupowałyśmy jej z mamą w aptece takie specjalne wkładki- Tena Lady Maxi. Nie wiem, czy ma szanse na kompletne wyzdrowienie, czy ten problem się utrzyma, w każdym razie lekarz poradził jej ćwiczenie mięśni Kegla, jak już rany po operacji się zagoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulaula123
Fakt, ćwiczenia mięśni Kegla są w stanie wiele zdziałać. Nietrzymanie moczu to jednak przykra i wstydliwa dolegliwość dlatego warto wspierać prawidłowego funkcjonowanie pęcherza zażywając suplement diety Femudar - http://www.femudar.pl . Dodatkowo pomaga on utrzymać odpowiedni przepływ moczu .Warto doczytać sobie szczegóły na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ćwiczenia pewnie, bardzo ważne. Ale tu jeszcze chodzi o to, jak z tym żyć na co dzień. Dobra wkładka być musi, bo przecież czuć zapach moczu, plamy są na ubraniach a i o infekcję nie trudno, bo pożywka dla bakterii doskonała. Te wkładki Tena Lady Maxi miały specjalną gumkę na krawędziach, dzięki której dopasowywały się do ciała i dodatkowo absorbowały wilgoć do wewnątrz. W każdym razie ciocia mówi, że z dnia na dzień ma wrażenie, że jest dużo lepiej. I oczywiście codziennie ćwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolegliwość nietrzymania moczu może dotyczyć kobiet w każdym wieku. Równie ważne jak zastosowanie odpowiedniego leczenia jest zapewnienie sobie komfortu w codziennym funkcjonowaniu. Aby ten komfort uzyskać, potrzebne jest poczucie bezpieczeństwa, które mogą nam dać specjalistyczne wkładki i podpaski TENA Lady z systemem potrójnej ochrony. Są cztery razy bardziej chłonne od zwykłych wkładek i podpasek, ich powierzchnia pozostaje sucha, a zawarte w nich mikroperełki zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. TENA Lady są dostępne w wielu rozmiarach i poziomach chłonności. Zachęcam do obejrzenia pełnej gamy produktów na stronie http://www.tena.pl/. Istnieje również możliwość zamówienia bezpłatnych próbek. W przypadku pytań lub wątpliwości służę radą i pomocą. Pozdrawiam Ekspert TENA Lady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to wcale nie takie proste. Po pierwsze istnieje sporo przeciwwskazań do zabiegów przy użyciu lasera. Po drugie, jeśli wystarczą regularnie wykonywanie ćwiczenia i dobre wkładki, bo problem jest przejściowy, to po co zaraz pod laser się kłaść? O cenie już nie wspomnę, ale nie każdego na taki zabieg stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenywiec30
Zgadzam się z maxitaxi. Nie zawsze laser jest konieczny. U mnie, tak jak wspomniałam, to była kwestia infekcji, więc nie zostałam skierowana na laser, tylko dostałam receptę na antybiotyki. A wkładki TENA Lady kupiłam właśnie tylko po to, żeby nie bać się normalnie pracować. Nie wyobrażam sobie, żebym wtedy przyszła na spotkanie z klientem - z mokrymi od moczu majtkami. Nie dość, że komfort żaden, to jeszcze ten zapach... Z wkładkami komfort wzrósł, a żaden zapach się nie wydostawał. Moim zdaniem warto z takich ułatwień korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamawiałam dla cioci darmowe próbki teny na podanej wyżej stronie, przysłali dwa rodzaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ponoć Tena Lady właśnie jest bardzo dobra jeśli chodzi tego typu problem. Aczkolwiek obecnie istnieje jeszcze kilka innych metod leczenia nietrzymania moczu - zachęcam do poczytania - http://www.beauty.com.pl/pl/ginekologia-estetyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczenia mięśni Kegla poprawiają jakość życia i chronią przed nietrzymaniem moczu wysiłkowe i inne np. po porodzie lub zwiotczenia etc Więcej na www.aquaflex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Tena to nie sposób leczenia, tylko specjalistyczne wkładki i podpaski. One nie wyleczą z nietrzymania moczu, ale umożliwią normalne funkcjonowanie ludziom, którzy cierpią na tę przypadłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie problem się skończył po systematycznych ćwiczeniach mięśni Kegla. Tylko trzeba być konsekwentnym i naprawdę ćwiczyć kilka razy dziennie. Można również kopić kulki gejszy, które również pomagają opanować problem. Tylko koniecznie trzeba pamiętać o ich dokładnym umyciu, ja używałam do tego swojego płynu do higieny intymnej lacibios femina z odpowiednim ph. Dzięki temu nie miałam problemów z infekcjami ani upławami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoozana
Ćwiczenia są bardzo ważne. Wiele dobrych znaleźć można na stronie Tena Lady. Jest tam specjalna strefa ćwiczeń z opisami ćwiczeń do wykonania samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mężczyzn, bo przecież problem też ich dotyczy, rozwiązaniem jest cewnik zewnętrzny, mój mąż ma Uropen, to coś takiego: http://uropen.pl/ W miarę możliwości stara się prowadzić normalne życie, wychodzić z domu itd. Tak czy inaczej na pewno trzeba zacząć od urologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizjo
Hej :) Bardzo proszę o pomoc w wypełnieniu ankiety do pracy mgr. Może macie w swojej rodzinie mamy, ciocie, babcie, które borykają się z problemem nietrzymania moczu i mogłyby poświęcić chwilę na uzupełnienie. Wiem, że problem dość wstydliwy, dlatego też jeszcze bardziej proszę o pomoc, bo niełatwo o grupę badawczą. Z góry dziękuję :) https://www.survio.com/survey/d/S8J6O5L9D9F0A3M1C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej problem nietrzymania moczu rozwiązać zabiegiem laserowym. U mnie to się sprawdziło, zgłosiłam się do Klinki Magnuccy którą poleciła mi moja lekarka. Konsultacje były profesjonalne, o wszystko mogłam zapytać a sam zabieg okazał się skuteczny więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto poczytać o tej terapii, którą stosuję się w tym Centrum http://ctkregoslupa.pl/nietrzymanie-moczu-zaburzenia-seksualne/. Moja siostra kilka lat temu byla zmuszona urodzić prawie 5 kilowe dziecko i niestety jednym powikłań było nietrzymanie moczu. Nie było innego wyjścia niż ten własnie zabieg. Teraz moja siostra wróciła do pełnej sprawności fizjologicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuta

Nie lepiej udać się na zabieg i mieć spokój z tym raz na zawsze? Przyznam się że ja też stosowałam różne sposoby, ale w końcu mnie to znudziło i postanowiłam pozbyć się problemu. Udałam się w tym celu do gabinetu Moja Estetyka w Rzeszowie i to był strzał w dziesiątkę. Już po jednym zabiegu było widać rezultaty a ja wreszcie mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha

W przypadku nietrzymania moczu bardzo dobrze sprawdza się trening mięśni dna miednicy, czyli tak zwany trening BeBo. Słyszeliście o tym kiedykolwiek? To bardzo skuteczne. Na stronie beckenboden.com możecie zapisać się na warsztaty z tego typu ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama widziałam rezultaty po jednym zabiegu. Żałuję tylko, ze zgłosiłam się tak późno. Nie powinnam się męczyć ale powinnam wybrać się na zabieg dużo wcześniej. Dziewczyhny naprawdę nie ma sensu się tak katować. Jest to bardzo nieprzyjemna i wstydliwa dolegliwość ale dobrze jseet dac sobie pomóc...

Polecam Slow Age w Rzeszowie:

https://slowage.pl/oferta/ginekologia-estetyczna/leczenie-nietrzymania-moczu

 Na stronie jest kontakt. Zajmują się tam profesjonalnym leczeniem wysiłkowego nietrzymania moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobom które mają taki problem polecam fizjoterapie uroginekologiczną. Taka fizjoterapia pomoże w nietrzymaniu moczu przewlekłych bólach odcinka lędźwiowego kręgosłupa a nawet w bolesnym miesiączkowaniu. Więcej możecie przeczytać w necie nawet na stronie mojej kliniki gdzie się leczyłem czyli enel sport 

Edytowano przez kowaledek39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź też tampony contam. Są skutecznym rozwiązaniem w przypadku nietrzymania moczu. Takie tampony dostępne są w różnych rozmiarach. Tu https://www.pessary.pl/startery-tamponow-podpierajacych-kostkowych-contam-id-25  możesz kupić zestaw startowy - dzięki niemu przetestujesz, które są najlepsze dla Ciebie. Poczytaj o produkcie - wykonany z bezpiecznych materiałów. Może akurat przypadną Ci do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dozie mają duży wybór środków higieny, pieluchomajtek itp. Można też poprosic o próbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×