Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zu11za

niski cukier

Polecane posty

Gość zu11za

mam bardzo niski cukier; dolna granica normy; fakt, czesto chce mi sie spac zwlaszcza po poludniu, a gdy zjem batonika, energia wraca. Co to? cukrzyca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to hipoglikemia; zamiast jesc batony i tzw \"krotkie cukry\", warto siegac po zlozone weglowodany - moze chleb razowy? Grahamke? pozdrawiam --------------------- www.psychotesty.wellnesslife.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bądżpewna to nie cukrzyca ,,ona,, ma inne objawy.Troche wiem o cukrzycy,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zu11za
bardzo dziekuje za wskazowki; wlasnie od jakiegos cxzasu jem ciemne pieczywo; a badania z dzis.... juz mi wstyd do mojego lekarza znow isc... ostatnio okazalo sie, ze mam niski poziom magnezu i potasu, teraz znow cukier... zreszta nie wiem jak reszta, bo nie umiem odcztac tych wynikow - tylko cukier potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiii23
Hej. Ja wiem cos na temat cukru - bo od niedawna - od 4 miesiecy mam cukrzyce:( niestety.. Objawy sa nastepujace: - sennosc - czeste,a nawet bardzo czeste korzystanie z toalety - oddawanie moczu - "ochota" na cos slodkiego - wtedy cukier automatycznie wzrasta - bardzo duze pochlanianie napoi - slodkich, oczywiscie JA trafilam do szpitala jak mialam cukru 600 !!! lekarze dziwili sie, ze jeszcze zyje, ze nie zapadlam w spiaczke. Jakby ktos mial pytania to piszcie an meila: katka83-j@o2.pl Pozdrawiam. Ps.a norma cukru we krwi jest od 60 - 126. Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest kilka typów cukrzycy
być może masz hipoglikemię. a może po prostu jesteś przemęczona i źle się odzywiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zu11za
moj cukier to 4,22; rzeczywiscie jestem chyba przemeczona, bo odezwala sie moja nerwica, wlosy wypadaja i lekarz kazal duzo mineralow i witamin... doszlam do wniosku, ze jestem pracoholiczka; mam wakacje, a od lipca wymyslam projekty konkursow dla dzieciakow, programy na akademie, plany wynikowe - wszystko spisuje, wiec caly czas siedze w "pracy" jakby; do tego mysle o egzaminie dyplomowym we wrzesniu... zreszta to drugi kierunek juz.... chyba powinnam sie leczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4,22? to jakis dziwny wynik... Ja mam hipoglikemie juz od lat. Musisz porobic badania na hormony tarczycy i usg jamy brzusznej zeby wykluczyc problemy z trzustka lub nadnerczami. MI wszystkie badania poza niskim cukrem wyszly ok, wiec zdiagnozowano u mnie hipoglikemie reaktywna. Organizm sie przyzwyczail do tego, ze gdy cukier spada to dostaje cos slodkiego... Ale automatycznie trzustka wyrzuca za duzo insuliny i glukoza drastycznie spada... Radze wiec ograniczyc albo calkiem nie jest slodyczy. Poczytaj sobie o diecie Montignaca na internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiii--->ale ty masz hiperglikemie a nie hipo... klasyczna cukrzyce... a hipoglikemia nie jest az tak powazna, choc tez ciezko ja wyleczyc, zazwyczaj pomaga totalna zmiana nawykow zywieniowych... moja endokrynolog twierdzi ze hipoglikemia reaktywna czesto jest na podlozu psychicznych, to taka psychosomatyczna choroba, dlatego ciezko ja leczyc... niektorzy lekarze zalecaja psychoterapie jako pomoc w leczeniu no i radze tez kawe ograniczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne że masz 4cośtam
jakiś dziwny wynik. może podaj inne parametry, bo trudno coś odczytać;) Ja mam cukier zwykle ok. 54 więc trochę za niski, a po godzinie od podania glukozy jest tak samo niski- bardzo szybkoo spada. Ciągle jestem głodna, ale ja nie znosze słodyczy, jem ciemny, ale taki naprawdę ciemny chleb, orzechy itd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierniczka
sluchajcie, czy 128 po jedzeniu jakies 1,5 godzinki to dobry wynik? mam glukometr, bo musze uwazac na poziom cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja czytałam
że niski poziom cukru może (ale oczywiście nie musi) świadczyć o rozwijajacych się zaburzeniach psychicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze nie powinnas sie martwic.. cukier nie utrzymuje sie az tyle godzin w krwi.. ale powtorzyc nie zaszkodzi. Ja 68 mam po obciazeniu glukoza :D Swoja droga dlaczego masz placic? Przeciez na skierowanie sie robi glukoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka35
mam płacić bo lekarz nie widzi potrzeby przeporwadzania tego badania.Mimo iz mam objawy senności ciągłego zmęczenia itp. nawet podstawowe badana krwi uznano za niepotrzebne, skoro robiłam je jak przyjmowano mnei do pracy 3 miesiące wcześniej, tym razem na koszt pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zu11za
moj lekarz tez nie daje mi skierowania na badania, choc u brata ten sam lekarz zdiagnozowal anemie. 4,22 tak mi wpisano przy normie 4,2 - 6,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania do magro.
ufff , nikt tu nie patrzyl juz dlugo , ale widze iz mam takie objawy jak ty niski cukier 60, ale takze niska insuline , zrobilam krzywa cukrowa i po 60 min insulina wyrzucila cukier tak ze spadl do 40 ainsulina wzrosla do 200, gdzie nadczo insulina wynosi u mnie 31 , maam jakies dziwne wynki wybieram sie do diabetologa bo przy hipoglikemi jest niski cukier a wysoka insulina , a u mnie to i to niskie...gdyby ktos cos wiedzial na ten temat please o komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania .........................
ups insulina 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zybi33
masz zachwiana równowage cukrowo insulinowa,proponuje oczyszczenie organizmu,pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania .........................
hmm, dzieki wiesz cos o tym moze wiecej? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upi
mam hipoglikemie lekarka powiedziała mi,że może to skończyć się cukrzycą najniższy poziom cukru u mnie to 30 najwyzszy chyba 150 dziwna ta moja choroba bo skacze tencukier rozwiązaniem jest częste spożywanie posilków co 3 godz.albo częściej,jeśli odczuwasz głód pamiętaj,że chleb trzyma długo poziom cukru ale dietą można zdziałać naprawdę wiele zero slodyczy, chyba że poziom cukru jest niski pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upi
zybi a jak ja mam oczyścić swój organizm? mam na dodatek niskie ciśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania .........................
dzieki czy tez mialas{es} niska insuline?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zybi33
organizm zaczynamy oczyszczac od przewodu pokarmowego pozniej watroba i nerki,równiez trzeba go okwasic,a antybiotyków duzo brałąs???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upi
ja? tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zybi33
no wiec włąsnie i tu mamy przyczyne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania .........................
i tez niski cukier? oj to jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upi
jak sie odkwasza organizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×