Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiecznie śpiąca królewna

NISKIE CIŚNIENIE !!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość wiecznie śpiąca królewna

ludziska czy wy także cierpicie na to co ja?a mianowicie zaaa dużo zaa niskie ciśnienie??? bosh już nie mam pomysłu co robić... kawa nie pomaga jakieś ziołowe tabletki yhh załamka ;-/ jestem na 3 roczku studiów i nie mam nawet siły zajrzeć do jakiś książek buuu wracam z zajęć i pierwsze co robie to wale sie na łóżeczko...i moge tak do 22 i dłużej :-( a za dnia jestem jak jakiś duszek poruszam się powolutku blada jak ściana a na zajęciach ciągle ziewam mimo iż zdarzają sie być ciekawe ;)) łączmy się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...............la
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZARNA23
wiesz co ja tez mialam ten problem.u mnie dochodzil jeszcze bol glowy.kilka razy w tygodniu! od kilku miesiecy nie mam tego problemu.lekarz przepisal mi kropelki(ok.5zl) cardiamid coffein.20kropel dwa razy dziennie.na poczatku.pozniej juz tylko "doraznie".gdy zaczynam sie czuc "znuzona"-dawka kropel i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawonczello
Jeśli masz niskie ciśnienie, to uważaj na żylaki i zakrzepy. //ja nie uważałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up...
mam też tak u mnie ciśnienie ok 90-50, ewen. 100-60 i ciągle zimne stopyi dłonie i ziewanie , a jak jest idzie niż, to nic nie kumam co się do mnie mówi, żyję z tym już 28 lat, taka uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikusiaaa
ja ma tak 80,90 góra na 50 ale kawy nie moge pic wogole, zazywam tabletki z zenszeniem, pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piknienopiknies
moze masz cukrzyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznie śpiąca królewna
dziewuchy ciesze się że jest zainteresowanie tematem... ja tez próbowałam żeń szeń ale nic nie pomogło a i c.coffein kropelki też starłam sie barć yhh alez było paskudne bleeeh ale też nie poskutkowało ;( też mam zawsze zmarźniete stópki i dłonie ... ja nie moge z tym żyć strasznei mi to utrudnia funkcjonowanie... może by iść do jakiegoś lekarza ale do jakiego?który lekarz jest od tego typu spraw?? byłam u lekarza pierwszego kontaktu i bla bla bla gucio powiedział ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verghese
łooo, dzisiaj mam 93/57 zasypiam nad pracą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleczko23
Hej dziewczyny! Ja też mam takie niskie ciśnienie, zimne dłonie i stopy oraz męczy mnie senność ! Jak przebywałam w szpitalu (pośrednio przez drastyczny spadek ciśnienia, którego żaden ciśnieniomierz nie mogl wykryć, dopiero po 3 godzinkach od ich interwencji miałam ciśnienie 40 na 40) to pytałam się lekarzy czy jest jakiś sposób żeby to zmienić to powiedziali mi, że to już moja taka uroda! Ordynator oddziału wewnętrznego powiedzial mi, że na te zimne dłonie i stopy mogę brać codziennie aspiryne ale to tylko tak profilaktycznie bo i tak to niczego w tej sprawie nie zmieni! Z kolei inny mi powiedzial, że po urodzeniu dziecka przestanę mieć z tym problem! Więc jednak nasza już taka uroda i nic sie wielkiego nie da z tym zrobić! pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imprezkowa
Witam w klubie! Ja mam taaaakie niskie ciśnienie, taaaaakie zimne stopy i dłonie i jestem wiecznie taaaaaaaaaaka śpiąca oraz zmęczona, że łooooo! Obecnie jestem na 4 roku studiów i nie powiem, żeby mi to moje ciśnienie pomagało, ale...da się z tym żyć! Piję masę kawy, dla przyjemności, bo i tak nie działa :( , mnóstwo śpię (zimą, jak jeszcze nie ma słonka, to jest masakra!), a w pochmurne dni snuję się jak zjawa, ale naprawdę nie narzekam :) Chyba już się przyzwyczaiłam :) Znajomi tego nie rozumieją i myślą, że przesadzam, lecz cóż...Nie przeżyjesz, nie zrozumiesz ;) Ja chociaż z ręką na sercu mogę powiedzieć, ze koooocham spać!!! :) Pozdrawiam wszystkie śpiochy! ;) Trzymajmy się mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka36
Ja tez mam niskie cisnienie 90/60 to norma,rano nie moge wstac.Tylko w ciazy mialam chyba normalne.Wyniki badan mam dobre ale czasem to az mam zawroty glowy .Jak czytalam wyzej lekarz powiedzial ze to przejdzie po ciazy mnie to nie przeszlo jest gorzej bo doszly te zawroty jeszcze.Mnie tez zawsze lekarze mowia ze to taka uroda,kawy nie toleruje moj organizm jak same wiecie to jest bardzo meczace.Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula222
ja mam wysokie ciśnienie i zimne stopy i dłonie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lowpressure
dzisiaj spadło atmosferyczne zieeeeeeew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam niskie
to juz jest nie do wytrzymania..jestem czasami jak otepiala. chociaz mam dobre checi to nic nie moge zrobic tylko siedze,wiedza do glowy nie wchodzi w takie dni. lekarz mi polecil.. jazde na rowerze a jak juz bede miala naprwade niskie to mam napic sie koniaku... takie rady.ale przecierz nie mozna caly czas na rowerze jezdzic:) jak macie jakies faje rady to podajcie.spaaac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja tez mam niskie cisnienie 87 na 46 to norma. zamartwialam sie tym i ciagle bylam senna. pilam mnostwo kawy wiec z kolei bolala mnie glowa. do tego niski pols bo ponizej 50 uderzen na minute. pewnego pieknego dnia na wakacjach wzielam sie w garsc i zaczelam maszerwoac (nie spacerowac) po miescie kilka kilometrow dziennie. zamiast kawy mrozona zielona herbata zeby sie nie odwodnic. potem zapisalam sie na silownie. do tego seria tabletek: zelazo latwo przyswajalne, magnez z wit. B6, kwasy omega 3. przestalam pic kawe a zamiast tego duzo wody i herbatek. i dzis czuje sie doskonale. puls mam okolo 60. cisnienie nawet 112 na 70. ruch to zdrowie :D milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam niskie
no wlasnie racja! piekne rady daje Pani doktor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam zawsze niskie
cisnienie i dotego jeszcze niski poziom cukru,probowalam roznych lekow,chodzilam do roznych lekarzy.Kiedys jeden doradzil mi zeby zamiast faszerowac sie pigulkami,gdy robie sie senna zjesc cos slodkiego,wypic szklanke soku z pomaranczy mi to pomaga moze i wam tez pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam niskie
racja trzeba sie za siebie wziasc:) tylko jak tu cwiczyc jak sie chce spac czasami nie umie sie zmusic. Ale jesli Tobie pomoglo ..moze mi tez pomoze. Slyszalam ze chodzenie regularnie przez rok do sauny tez reguluje cisnienie. Ja wytrzymalam tylko pol roku-przyszly mrozy i na basen nie mialam ochoty. Ale wtedy mi troche pomoglo lepiej sie czulam. Sok z pomaranczy- sprobuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko zza sciany
pawonczello mam pytanko do ciebie tez mam nsikie cisnienie czesto zimne stopki i dlonie tzn ze mam problemy z krązeniem bralam przez kilka Diane i bolaly mnie nogi czy to oznacza ze przez moje niskie cisnienie nie bede mogla brac tabetek anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sok z pomarańczy wychładza - nie radzę na zimę i na niskie ciśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgrzewajaco dobra jest zielona herbata z IMBIREM. sama zielona herbata wychladza organizm. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, co do tabletek anty - mam ciśnienie góra 100 na 60 i od 10 lat z hakiem jestem na pigułkach, trójfazowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blady księżyc
ewa 33 a jakie konkretnie bierzesz tabletk i dlaczego akurat 3-fazowe? masz problemy z krązeniem czy zylakami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
Ja też należę do niskociśnieniowców,dziś po kawie miałam 98/62.Mam pytani czy przy niskim ciśnieniu miewacie zawroty głowy? ja mam zawroty i wtedy mierzę ciśnienie i mam niskie a słyszałam,że niskie ciśnienie doprowadzać może do omdleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam niskie
nie mam omdlen i nie kreci mi sie w glowie.Jedynie chodze senna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×