Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinkamaja

NOGI, nogi, nogi...jak mieć szczupłe nogi

Polecane posty

Gość kalinkamaja

Błagam doradźcie co jest najlepsze na wyszczuplenie nóg?? Łydki, uda,...pupa :( chce kupić sobie rowerek stacjonarny. Ćwiczył ktoś na nim? czy pomoże w schudnięciu z nóg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkamaja
doradzcie pleaseeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znak zapytania
kiedyś przeczytałam że aby lydki byly takie ladnie smukłe, nalezy często rozciągać nogi i przy tym oczywiście rozciągają sie mięsnie, a na posladki bardzo dobrze działa chodzenie po schodach, duzo i czesto, ale wiadomoze kazde ćwiczenie daja dopiero efekty gdy ćwiczy sie conaj mniej 20 minut, wiec zycze powodzonka, wchodzenie po schoach bardzo męczy, ale efekty naprawdę są, albo duzo roweru jak piszesz, tu mozna przed tv, albo taki normalny rowerek ze znajomymi, czyli przyjemne z porzytecznym, ja ubolewam nad duża pupcia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerek stacjonarny pomoze
????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety kochane piszcie
jak Wam sie udało wyszczuplić nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodi19
na mnie podziałały kąpiele wyszczuplające, ale efekty dopiero po dłuższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten sam problem, za grube nogi i pośladki, chociaż wszyscy mi mówią że nie, ja dużo biegam, odeszłam od ćwiczeń typowyvh na mięśnie nóg gdyż to je jeszcze bardziej pogróbia. Bardzo mało też jem ale to mi nic nie daje jakoś nie mogę schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachotuj na anoreksje
to szybko ci nogi wyszczupleją. Ale generalnie chodzi o to żeby mniej żreć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkamaja
zobacz--->> no i właśnie dlatego ja nie chcę się odchudzać.. tylko ćwiczyć żeby spalić tłuszczyk tam gdzie potrzebuję czyli nogi ;) góra jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkamaja
czyli co ? nikt nam nie doradzi?? DZIEWCZYNY JEŻDŻĄCE NA ROWERKACH STACJONARNYCH APEL DO WAS ;) :D Napiszcie :)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie rowerki bo rozbudowują uda!!! Jesli chcecie mieć piękne szczupłe nogi, pupę to TYLKO BASEN!!!Pływanie żabką jest najlepsze, efekty zaraz po miesiącu!!!! Nawet wczesniej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i tak
pływam od baardzo dawna nieraz nawet codziennie po 1,5 hodziny i co z tego????nawet ograniczyłam jedzenie a nogi jak były brubsze tak są a pływam sumiennie bo to mnie odstresowuje. A moze naleze do tych kobiet które juz ten tłuszczyk na nogach mocno maja w genach???? słyszałam juz o kobieteach które byly szczuple schudły cwiczyły biegały i nic nie dzialało i jedynym ratunkiem było odssysanie tłuszczu:-( a może spróbujecie tabletek na spalane tłuszczu? C.L.A w kapsułkach np? podobno wyszczupła w biodrach udach likwiduje celulit ale to pierwsze efekty dopiero po ok 12 tygodniach....mozna schudnąc po nich nie bedąc na diecie i traci się tłuszcz a nie mięśnie:-) może to jest rozwiązanie? życze wytrwałości w cwiczeniach bo ja juz cwicze dla lepszego zdrowia psychicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm to dziwne, bo ja chodząc na basen chciałam głownie schudnąć z brzuszka, a tutaj niespodziewanie schudły mi nogi;) Pewnie to zalezy od organizmu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam niestety odwrotnie, w biodrach wąska jestem, nogi mam szczupłe, brzuszek niestety jest, duzy biust, ale ramiona wąskie;) Dziwnie ze sie chudnie z tego z czego niekoniecznie byłoby potrzebne a kompleksów trudniej usunąć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i tak
tak to juz jest na swiecie:-) a ćwiczysz brzuszki? sylwetke mamy zapisana w genach i nie zawsze da sie cos zmienić:-( chyba ze zmieni sie geny to i sylwetka tez sie zmieni:-) na szczęscie mam faceta który...na coraz cześciej mówi mi bym sie nie odchudzała (bardzo podobaja mu sie moje biodra) ale gdyby był choć troszkę mniejsze to sylwetka byłaby bardziej proporcjonalna i nie miałabym takich problemów z kupowaniem spodni:-( bo tez dlatego chce je wszyszczuplic:-) a jak nic nie pomoże to zostaje odsysanie tłuszczu:-( jednak ja się na to nie zdecyduję wole powalczyć jeszcze:-) a moze zaczniesz pic czerwona herbatkę? ja piję ja kilka razy dziennie i od kilku tygodni i zauwazyłam ze spodnie sa luzniejsze ale tylko troszkę no i nie tam gdzie powinno:-( bo w talii ale moze w biodrach tez mi zniknie nadmiar tluszczyku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYDEŁKO FA...
ja tez mam taki problem- szczupłe ramiona, biust tez mały 75 B, talia szcuplutka, biodra raczej chłopiece :-/ a nogi??? katastrofa!!! najgorzej z kupowaniem dżinsów! w pasie pasuje "eska" ale juz w udach to ledwo w "emke" sie mieszce. nie wiem juz co robic....kiedys cwiczyłam na siłowni- rzeczywiscie odrobinke zeszcuplały mi uda ale za to tak sie rozbudowały ze wygladałam jak xena! tragedia! rower juz próbowałam- za duży przyrost masy miesniowej pododuje.... stepper - to samo na basen nie pójde- mam kompleks przezte uda- od lat pływam w jeziorku ale raczej gdzie nie mza z a dużo ludzi.... od jakiegos czasu wprowadziłam do mojego trybu zycia spacerki- a raczej marsze, chodze 5-6 razy w tygodniu około 60 min...ale to dopiero od 2 tyg i efektów spektakularnych nie widac. zastanawiałam sie nad joga....próbowała z was juz któras??? poza tym bede równiez wdzieczna jak moje poprzedniczki za wszelkie rady dot wyszczuplenia nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinkamaja.........na rowerze stacjonarnym nigdy nie jezdzilam, ale z racji tego, ze mieszkam w holandii to prawie dzien w dzien od 3 lat przemierzam kilometry na rowerze i po tych 3 latach ze szczuplutkich nozek mam moze nie grube nogi , bo ogolnie jestem szczupla, ale nogi sa jednak grubsze, mysle , ze bardziej umiesnione, ale jednak grubsze. zreszta wszystkie kolezanki narzekaja , ze po tym jezdzeniu na rowerze nogi im przytyly zatem zdecydowanie uwazam , ze rower nie spowoduje schudniecia nog. ma sie dobra kondycje po rowerze, ale nogi sa grubsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysiek P
Sluchajcie slonka najlepszy sposob na szczuple nogi i nie tylko typowa talie osoy ... siatkowka ... moze to i dziwne ale naprawde pomaga ;) postawa siatkarska ... ruch ... wszystko to daje swietny efekt... rowerek i zbyt czeste bieganie odpadaja ... rozbudowuja sie miesnie zwlaszcze ud i nozki nie sa takie ladne...jesli pomysl z siatka nie podoba sie...dobry jest basenki i rowerek w powietrzu :P tzn roznorodne cwiczenia nozek...wystarczy pol godzinki dziennie efekty gwarantowane... no chyba z macie taka budowe ze nie da sie nic zmienic...w kazdym badz razie warto sprobowac buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyjs
jezdzilam na takim rowerku, z czasem strasznie miesnie narosly i przestalam bo chcialam miec szczuple uda a nie mięśniaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta***
Ja też mam taki problem z udami jak wy! Waga: 63 kg wzrost:170 cm obwód ud 56 cm. KaTaStRoFa!! Mam problemy z kupowaniem spodni jak w biodrach są dobre tak tak mi obściskają uda, jakby spodnie miały za chwilkę pęknąć, dlatego więc muszę kupować spodnie numer: 30 a nawet czasem 31 a nie 29. Mam też okropny problem z udami ponieważ przecierają mi się spodnie miedzy udami.Jest to OKROPNE. Jakie są skuteczne ćwiczenia na szczuplejsze nogi?? A wasz jaki jest obwód ud??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ona
a jak mozna wydluzyc:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuza22
witam. i mnie niestety ten problem dotyczy. jestem niska (161) mam spory biust-75 C, talie wąską, brzuszek płaski ale nogi tragedia. i ja dodatkowo mam strasznie grube kolana , nogi jak świnka i o spódnicach moge zapomnieć :((( acha-ważę 50 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkq
hmm...ja zawsze nalezalam do tych "grubszych"No,ale ostatnio sie wzielam za siebie...rano jadlam mala kanapke...potem obiad...miesko i surówka...albo zupa...no i jakis owoc...na kolacje nic...!!... W ciągu dnia robilam 100brzuszków...50przysiadów...tanczylam przez ok.14piosenek po 3-4 minutki...no i przesz 45minut chodzilam na basen ,jezdzilam na rowerze ,chodzilam na spacery ,biegalam..no i wreszcie zrzucilam 16kg...ale i tak zostala mi obzwisla ,niepotrzebna skóra....taki flak...na nogach i brzuchu...mam grube udaa..chociaż kazdy mówi ,że jestem szczupla,ale ja i tak wiem lepiej....zobaczcie sobie Cascade jakie ma biodra...yy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Cascada to ma biodra wielkie, w teledysku \"everytime we touch\" to w ogóle myślałam, że jest w ciąży ;) ale trzeba przyznać, że uda ma ładne, szczupłe... Ona w ogóle jest na dole szczupła, a u góry jakaś taka bardziej \"nalana\"... A co do figury z grubymi udami to ja mam niestety to samo, z tym, że ja mam tak, że biust mam duży, brzuch w miarę płaski, biodra wąskie a uda grubaśne :/ i co tutaj zrobić na taką figurę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookog
ja polecam basen, rewelacja, pływam regularnie i obwód uda a najgrubszym miejscu mam 48 cm, świetnie wyszczupla wew. strone ud. a spodnie nosze w rozmiarze 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka14
fiolka powiedz mi jak ty to zrobiłaś że schudłaś 9 kg.????????????????????? U mnie nogi są takie grube no i pupa też co mama robic prosze pomurzcie mi !!!!!!!!!! :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka14
dlaczego mi nie odpisujeci czekam na wasze rady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pomurzcie przeciesz niedługo lato jak ja się pokaże :(:(:(:(:(:(:(!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_AR_iNA
Ja mam chyba jeszcze większy problem od was.Mam 174cm wzrostu waże 65 kilo i w wudach mma 58cm Tragegia;( Mam szerokie biodra 99 cm.Moja mam tak samo tylko ze jest niższa.A moja siostra ma nóżki śliczne.Zadne ćwicznia nie pomagają mibo gdy tylko zaczynam ćwiczyć po 3 dniach mam 3cm więcej w udzie.Biust mam duży 75D prawie E.W pasie mam 70.Ale ja w oasie zawsze dyżo miałam.Nie wiem co zrobić by mnieć szczupłe uda.Kiedyś trenowałam (przez 5 lat biegi długodystansowae) ale przestałam bo mam chore serce.I wystarczyły tylko 2 tegodnie bez treningów i od razu przytyłam 5 kilo Masakra.Nie chce mi się na sibie patzreć;(wyglądam jak świnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×