Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

noopept

Polecane posty

Gość gość

WITAJCIE, Czy ktoś z Was stosował noopept? Jakieś refleksje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już od jakiegoś czasu stosuję Noopept Rx, poprawia on pamięć, koncentrację, łatwiej mi się skupić na określonej rzeczy, a i nawet dodaje energii ;) Jestem dużo bardziej efektywna niż wcześniej byłam, dlatego mogę śmiało mogę polecić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie nad tym noopept Rx się zastanawiam. Jaki czas już stosujesZ ten suplement i w jakich dawkach? Stosowalas może wcześniej noopept w proszku? Pytam z ciekawości czy jest znacząca różnica w działaniu pomiędzy proszkiem a tabletkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W proszku Ci nie polecam, koleżanka miała i straszny problem z odmierzaniem ilości. Noopept Rx jest w kapsułkach, więc dawkowanie jest dużo wygodniejsze, a ponadto wzbogacony jest o dodatkowe składniki więc pewnie dlatego lepiej działa :P Ja już stosuję dwa miesiące i na prawdę jestem bardzo zadowolona z efektów ;) Kupiłam w sklepie Suplon, tam jest jego opis, więc możesz o nim poczytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za TWOJE odpowiedzi. A wiesz może czy można wykryć w trakcie badań np morfologii zażywanie tego leku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www_ZdrowySklep_net
Witam, produkt, który opisujecie zawiera więcej substancji niż tylko noopept o dziłaniu samego noopeptu można wiele przeczytać np. na stronie http://www.reddit.com/r/Nootropics/ pozdrawiamy, zespół www.ZdrowySklep.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InsaneFox
Noopept Rx, do tego różeniec górski w dawkach 500mg na dzień, dołączyć L-Lizyne i około 6-8gram kwasu L-askarbinowego. No nie ma opcji że ktos mi powie o braku efektów. Rozj***ecie system :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×