Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziiiwna

Nowotwór a OB

Polecane posty

Gość dziiiwna

Jeśli macie doświadczenie z chorobami nowotworowymi napiszcie mi proszę, jak wyglądają wyniki badania krwi? Czy OB jest podwyższone? A morfologia i rozmaz? Duże odstępstwa od normy? Ja wiem, że to badanie nie wykrywa raka, ale czy może wskazać nieprawidłowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka f
a jakie masz OB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jambalaja
Podwyższone OB może sygnalizować raka, ale nie musi, to jest coś, co mówi o tym, czy w organiżnie toczy się proces zapalny, więc przy różnych infekcjach OB też jest podwyższone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JESLI
OB jest w normie, to znaczy ze raka mozna wykluczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziiiwna
Mam OB w normie i w normie morfologię i rozmaz, ale wbiłam sobie w łeb, że mam raka, bo moje dolegliwości bólowe nie zostały wyjaśnione :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziiiwna
A JEŚLI No właśnie, podobno może być też w normie :( PODOBNO! A z czym Ty się zmagasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka f
ja tez sobie wbiłam do głowy raka i od 2 tygodni jestem załamana,chociaz wyniki w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JESLI
Przy raku OB moze byc w normie? kto tak powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziiiwna
milenka f Więc nie jestem sama. Mam już dość. Dół koszmarny. Wegetuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jambalaja
Jeśli OB masz w normie to nie masz raka. Wszystkie choroby nowotworowe (poza kilkoma zaledwie wyjątkami) przebiegają z podwyższonym OB. Uspokój się i się nie nakręcaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka f
a jakie to są wyjątki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:38 jambalaja Jeśli OB masz w normie to nie masz raka. Wszystkie choroby nowotworowe (poza kilkoma zaledwie wyjątkami) przebiegają z podwyższonym OB. Uspokój się i się nie nakręcaj. To nie jest prawda. Opad rosnie kiedy rak juz jest zaawansowany. W poczatkowym stadium jest w normie. Dolegliwości ze strony ukladu pokarmowego moga miec różne podłóże. Często na tle nerwowym. Co Cie konkretnie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka f
a jakie masz OB? ja mam 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka f
dyskomfort w nadbrzuszu czuje ciagle mam wzdety zoladek, az sie dopic nie moge, az widac wieksze nadbrzusze u mnie, jest jak spuchniete,USG badanie- dobrze, tylko ze duzo gazow w jelitach,brzuch mnie nie boli czasem zoladek, ale to taki lekki ból, pozatym czesto odbija mi sie nawet na czczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziiiwna
ja mam 11. Morfologia i rozmaz w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zróbcie badania
na układ pokarmowy rekto i gastroskopia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka f
nie wiem co to jest rekto, a strasznie sie boje gastroskopi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzałaś kwestie
ginekologiczne ? może to mięśniaki lub stany zapalne przydatków (jajników) zastanów się też nad tym co jesz może jesz pokarmy wzdymające, pijesz napoje gazowane itd, może to jakaś alergia pokarmowa na mleko itp wyklucz inne przyczyny, bo wdęcia i odbijanie to nie powód by wierzyc w to ze ma się raka kup sobie jakieś ziółka na trawienie, jedz regularnie małe porcje pokarmu co 3-4 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rektoskopia
to badanie przez odbyt.... Oba nie przyjemne ale czego bardziej się boisz, raka czy badania? Bez tych badań nic się nie dowiesz i jeśli jesteś chora umrzesz bo nie ma innej metody diagnozy, a zrobisz badanie bedziesz spokojnia bo jesteś zdrowa lub podejmiesz leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka f
na raka to i tak nie ma ratunku, zadne leczenie nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziiiiwna
milenka Raka się leczy. Najważniejsze, by wykryć jak najszybciej. W Twoim przypadku dam głowę, że go nim masz. Ale badanie uspokoi Ciebie, więc zrób gastroskopię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tewu
miałam raka ale mnie nie pożarł bo robiłam badania, może masz grzybicę układu pokarmowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rektoskopia
bzdura, na raka nie ma lekarstwa? Oczywiście, że jest. Mój tata miał ostatnie stadium raka jelita grubego, wycieli, wstawili stapler i obyło się bez sztucznego odbytu, później chemia a teraz mineło ponad 5 lat od kiedy jest zdrowy, pracuje i nic mu nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tewu
około 10 minut nie usypiają bo nie ma takiej potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmz
pomaga dieta wątrobowa,ale zrób jeszcze USG woreczka żółciowego ,miałam opisane przez Ciebie objawy i okazało się,że mam kamienie w woreczku żółciowym,jestem 2 tyg po operacji i jest bez okej.nie bój się,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecinka-e
najlepiej siedziec przed kompem i sie bac ze to rak ,zamiast sie przebadac :( . OB rosnie od najmniejszej infekcji a od popsutych zebow to juz jest strasznie wysokie! po przebytych anginach jest wysokie ,po antybiotykach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecinka-e
jest sporo schorzen ziladka i pzrelyku dajeace kiepskie objawy a ta od razu rak :( to traca hipochondria a gastroskopia trwa 5 minut i masz od razu odpowiedz co ci jest ale zamiast gdybac zapisz sie do gastrologa on zleci dalsze badania i na wstepie wykluczy ci tego raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotka Matylda w papilotach
podobno przy raku OB przekracza 100 przeważnie nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmhmmmm
ob przy nowotworach moze byc podwyzszone ale wcale nie musi zalezy to od radzaju nowotworu i stopnia jego zaawansowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajaca
ja kiedys mialam OB 98, i odrazu podejrzewali raka. Moj wujek, dziadek tez mieli OB ponad 100 i faktycznie mieli raka. Im wzysze tym raczej nowotwór jest, ale nei zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×