Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ariva

nowotwór,chemia,radość z życia

Polecane posty

Może odezwą się osoby chore tak jak ja.Chętnie porozmawiam na różne tematy oczywiście chorobowe też.Nie mogę spać to można popisać.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunt na pokladzie apollo 99.
podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wbrew chorobie jestem wesołą bardzo optymistycznie nastawioną do życia osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunt na pokladzie apollo 99.
sama powiedziałaś to co ja podziwiam. takich ludzi jak Ciebie. ze mimo choroby sa wlasnie tacy- optymistyczni i radosni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycuszki tzn.ze jesteś po całym tym galimatiasie opowiadaj ja nie czuję się samotna mam wokół siebie dużo przyjaznych mi ludzi a czy się boje jak każdy chyba ale nie myślę o tym złym żyję chwilą nadrabiam zaległości/wszystkie/ i się śmieję ze skorupiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę spać bo przy chorobach nowotworowych to standard niespanie tak zazdroszczę wszystkim śpiącym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajaj27
Mój ojciec ma raka, nieuleczalnego. czuję się z tym... bardzo dziwnie. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam się i moim optymizmem staram się zarażać wszystkich chorujących czasem mi się udaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie znalezli cos na tarczycy i jajniku... nie wiem jeszcze czy to cos powaznego... mam nadzieje, ze nie... i tak sobie zyje ta nadzieja... podziwiam ludzi, ktorzy umieja sie z tego smiac :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to choroba jak każda inna trzeba ją leczyć nie odchodzić do niej ze śmiertelną powagą. Coralik miałaś robione badania bo piszesz ze wykryto u Ciebie.I co dalej jakie leczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało być podchodzić A co do nadziei trzeba ja mieć zawsze i wszędzie a będzie dobrze:D:D:D a co da płacz tylko spotęguje panikę a po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam usg, jestem po testach krwi, w listopadze konsultacja... a wiec echo jak na razie... max... wypieeerrrrdalaj... sorki ariva, ale takich dupkow nie znosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunt na pokladzie apollo 99.
ariva, no tak, powoli juz bede szla spac. tak czy siak, ludzi e tacy jak Ty to takie skarbniki madrosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwy to normalne czasem i mi puszczają szczególnie jak przychodzi noc a ja nie mogę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dokladnie jakie badania krwi beda robic, bo powiedziano mi tylko, ze jest ich cala lista, pobrano mi 7 ampulek krwi... :D mam dwa guzki na tarczycy i jedna cyste na jajniku. mowia, ze nie wyglada to zle... ale co innego radiolog a co innego opinia lekarza. wczesniej stwierdzono u mnie PCOS, wiec udalam sie do endo... zrobila mi usg tarczycy, znalazla jednego. potem po skierowaniu do szpitala okazalo sie ze sa dwa... od roku jem hormony (levotoraksyne) i to na razie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] Coralick mialam usg, jestem po testach krwi, w listopadze konsultacja... a wiec echo jak na razie... max... wypieeerrrrdalaj... sorki ariva, ale takich dupkow nie znosze Diabeł wie wszystko, nie wie tylko gdzie kobiety ostrza swoje noże........" Co za "argumenty":D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nowotwór otrzewnej jestem po zabiegu i w trakcie chemioterapii Max jesteś niepoprawny że nie lubisz lekarzy to Twój problem ale bez nich byłoby krucho chyba że jesteś znachorem hahaha Coralick to nieźle ci utoczyli tej krwi a kiedy wyniki chyba niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×