Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Obcięłam wlosy wyglądam jak debil

Polecane posty

Gość gość

dałam się namówić na zmianę fryzury i teraz mam krótkie. Żle się czuję, wyglądam jak debil, nie mogę na siebie patrzeć. Znacie jakies metody na przyspieszenie odrastania włosów???? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz czekac cierpliwie az odrosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje ci, u mnie bloku jest fryzjerka, do ktorej chodza wszystkie moje sasiadki. I ona je wszystkie namawia na obciecie wlosow. Teraz one wszystkie wygladaja jak stare baby, na 1 kopyto wszystkie obciete bo im wmawia ze lepiej, ze odswiezyc fryzurke, pierdu pierdu. Ja sie na szczescie nie dalam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EagleEye
Wcieraj maski regenerujące, np.: od Prosalon. Znajdziesz je na Hebe. Nie odrosną w ciągu jednej nocy, ale na pewno przyspieszą proces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rety, no to faktycznie przykra sprawa! Zależy jak szybko rosną ci włosy. Jest teraz taka nowoczesna metoda przedłużania i zagęszczania włosów - laserowo. Włosy doczepiane sa naturalne, idealnie dopasowane do Twoich. Nic nie widać i można przetrwać najgorsze miesiące. Moja znajoma robiła w salonie Miraflores, to oczywiście troche kosztuje, ale nie musisz sobie przedłużać całości, może tylko część - wtedy wyglądałyby jak wycieniowane, no sama nie wiem. Może warto się dowiedzieć. No bo po co masz się tak męczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha wiem co czujesz. Ja akurat mam włosy długie i nigdy bym ich nie obcięła (poza paroma cm koncowek), ale pamiętam jak jakiś rok temu obcięłam sama (sic!) grzywkę i wyglądałam jak tytułowy debil :D no nic, musiałam czekać aż odrośnie mizernie ją podpinając do góry. Tobie raczej to nie pomoże, ale mimo to życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, znam podobne uczucie. Kiedyś po ścięciu od razu stwierdziłam, że to już nie dla mnie. Buzia się odsłoniła, a nie zawsze jestem z niej zadowolona. Dlatego od paru lat noszę długie. Mimo, że czytam iż po 40stce to zbrodnia. :) Ostatnio skróciłam tak do piersi. Dla odświezenia i pozbycia się rozdwojeń. Nie jest idealnie. Farby mi zniszczyły włosy. Suche, rozczesują się po myciu tylko po odżywce. Cięcie za każdym razem mnie nie zadowala. Kolor z ciemniejszych z refleksami mam brązowawy z ciepła poświatą i nie podoba mi sie. Chyba za miesiąc do farbowania pójdę znowu do innej fryzjerki. :( Jak ratunek dla Ciebie? Stań przed lustrem i po kombinuj z włosami. Zczesuj na boki, do tyłu itp. Pokręć itp. Może jakaś, fryzurka sprawi, że to czekanie stanie się znośniejsze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też rok temu jakos obcielam grzywke i wygladalam jak debil, meczylam sie z nią strasznie; nie pasuje mi grzywka i jeszcze glupio sie uklada, nie tak fajnie jak u innych kobiet; tez musialam ją spinac do gory spinka i cierpliwie czekac aż odrosną mi wlosy; nigdy wiecej grzywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też dałam się namówić na takie drastyczne cięcie i potem czułam się okropnie. Źle wyglądałam. Powoli zapuszczam włosy, zmieniłam fryzjera, chodzę do Dawida w Millennium Plaza, pomaga mi sensownie "zapuszczać" włosy, dobiera fryzurę na bieżąco, żebym miała komfort na dany moment. No i fajna koloryzacja - to jedyna możliwość żeby przetrwać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie większej ozdoby dla dziewczyny jak długie włosy, facetów też to kręci i uważają takie kobiety za seksowne, sama mam długie włosy do polowy pleców , a jestem po 40stce i niejeden facet się za mną ogląda, nigdy ich nie obetnę krócej jak do ramion. A ty czekaj cierpliwie i już nie dawaj się namówić na takie pierdy ja odświeżanie fryzury przez ścięcie włosów, kobiety - fryzjerki eliminują w ten sposób konkurencje świadomie czy tez podświadomie. Życzę cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam taką fazę, że ściełam włosy. Po prostu miałąm gorszy humor i tyle :) Dużo pomagałą mi opaska ivybands taka szeroka, bo dzięki niej mogłam przyklepać niesforne kosmyki. A co do szybszego wzrostu... może pójdź na keratynę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSS
Mam ten sam problem.:-(Dałam się namówić i jestem załamana...nie mogę na siebie patrzeć.Początkowo myslałam ze tak trochę z pazurem dobrze mi zrobi ale to nie moje klimaty.:-(Chyba zwariuję niż mi odrosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odswiezyc fryzurke hahaha Tepaki po zawodowce nic nie potrafia , tylko ciac maszynka i robic aseksualne boby 2cm to dla nich 10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah no ja też właśnie obciełam i żałuje. Teraz kupiłam grzywkę doczepianą i myślę, że to idealny sposób żeby zobaczyć jak się wygląda przed wycięciem jej xD A jak nie lubicie jak widać łączenia z doczepów to polecam zamaskować to opaską xD ja mam IvyBands ale można każda inną xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie myślałaś o przedłużeniu? W In Harmony sa chyba w dobrej cenie takie zabiegi. Będziesz mogła przeczekać i komfortowo zapuszczać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslę, że przedłużanie włosów jest dobrą alternatywą. Polecam salon Miraflores na Bielanach, tam mają super sprzęt, włosy Hairdreams no i przede wszystkim przedłużają włosy laserowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nadal masz ten problem polecam wybrać się do fryzjera czyli do profesjonalisty od włosów. W internecie znajdziesz pełno opinii i rad w tym temacie, a tak na prawdę nie wiadomo w co wierzyć. Poszukaj sobie salonu w Twojej okolicy na www.znanystylista.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddd1990
siema , rozumiem serio Twoj problem xd i ogarnelam sobie portal znanystylista.pl - tam mozesz znalezcs spoko fryzjera, ktory nauczy Cie ukladac wloski takie jak masz a moze przedluzenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMiłośnik
hahhaah ja tak samo mówie jak obcinam włosy ale mam IvyBands opaskę więc jakoś sobie radzę i nie widać że jest tak źle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja niestety w podobnej sytuacji nie wytrzymałam i przedłużyłam laserowo, bo nie mogłam na siebie patrzeć. No co było robić. Mi włosy długo rosną. Na Bielanach w Miraflores możesz iść na bezpłatna konsultację to ci doradzą co możesz zrobić w kwestii przedłużania. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdytazPzn
matko tak przeczytałam ten Twój post i sama zaczęłam sobie przypominać jak popełniłam taki błąd w zeszłym roku. Masakra. Myślałam, że zmiana wyjdzie mi na dobre, a tylko ryczałam przez kilka dni. Ostatecznie i tak nie zostałam przy nowej fryzurze, tylko poszłam do Great Lengths przedłużyć:D i teraz na mojej głowie są wysokiej jakości hinduskie włosy, za które dziękuję każdego dnia! Są idealne, a w salonie potraktowano mnie bardzo profesjonalnie! Pomogli mi pozbyć się mojego problemu dopasowując wszystko tak, aby m, poczuła się znowu piękna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×