Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

obgryzione paznokcie i skórki

Polecane posty

Gość gość

Od dziecka obgryzam zarówno paznokcie jak i skórki wokół. Jednak od kilku tygodni udało się i już tego nie robię. Skórki wygoiły się, paznokcie urosły. Jednak paznokcie są jakieś miękkie, rosną krzywo, w ogóle nie wygląda to dobrze. Poza tym skórki zaczęły rosnąć jak szalone i sięgają większej połowy paznokcia! Jak doprowadzić je do jako takiego porządku. Nie chcę żadnych żeli, tipsów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też praktycznie całe życie obgryzałam, ale na szczęście od około dwóch lat już tego nie robię :) jednak miałam z nimi problem, rosły mi dziwnie do góry zamiast płasko i zginały się pod naciskiem 😭 Zaczęłam po prostu stosować jakieś odżywki i utwardzacze, np.: http://www.rossnet.pl/Produkt/Lovely-utwardzacz-do-paznokci-11-ml,102554,1649,5013 czasem zdarza im się pęknąć z boku więc piłuję je na migdał i maluję lakierem, żeby nie korciło mnie by je jakoś ucinać (daję im czas by urosły) :) A ze skórkami rozprawiam się przy użyciu tego: http://www.neonail.pl/files/fotob/fotob-583.jpg i wydaje mi się, że nie rosną tak szybko, gdy wycina się je w ten sposób :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umiem usuwać skórek, poza tym mam coś z paznokciami bo jak naciskam przy skórkach to zaczynają mi się robić poziome bruzdy. A odżywka eveline 8w1 pomoże. Dużo ludzi ją zachwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij nakladac sobie lakiery hybrydowe, mozesz rowniez na naturalnej plytce, moge od razu podpowiedziec, ze lakiery, ktore mi przypadly do gustu to te z mistero milano, bo maja duza game kolorow i rozprowadzaja sie idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×