Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Motylek205

Objawy menopauzy

Polecane posty

Gość Motylek205

Kobiety, jakie objawy towarzyszą menopauzie prócz zimnych potów? Depresja, bolesne miesiączki....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc3
ej,kobieto dr google sie kłania,tam jest masa wiadomosci wystarczy sie poswiecic i pocztac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek205
e... blondynka ze mnie... myślałam, że jak forum i tematy są (znalazłam zresztą już taki który mnie interesuje) to i zapytać nie zaszkodzi... Ponoć kto pyta nie błądzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brunetki to dopiero sa........ nie ubizac blondynkom bo sa ładne i delikatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie... ja jestem bardzo ładną blondynką i po prostu martwię się o swoje zdrowie, chyba to normalne a tu zaraz Cię wyślą do diabła... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek205
No właśnie... ja jestem bardzo ładną blondynką i po prostu martwię się o swoje zdrowie, chyba to normalne a tu zaraz Cię wyślą do diabła... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecej osiągniesz z google niz od potencjalnych pacjentek,kazdy przechodzi inaczej i nie mozna sie tym sugerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po menopauzie i nic nie odczuwałam oprócz gorących potów. Ostatnią miesiączkę miałam w wieku 53 lata jestem 4 lata po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podobnie, rowniez okropne poty, zwlaszcza w nocy. Juz 3 lata.... Poza tym nic, no... przytylam ze 3 kilo i nie moge zrzucic. Metabolizm zwolnil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ci grozi? -depresja -nadwaga -drażliwość, kłótliwość -zaburzenia osobowości -poty nocne i dzienne -wahania nastroju -alokolizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest "alokolizm"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na "przekwitaniu" pytaj, po co nowy temat tam babki to przerabiana od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdzielę nie wiedziałam, ze grozi mi alkoholizm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek205
No to mam komplet, zaczęło się depresją, waga od października wzrosła o 12 kg i za cholerę nie chce iść w dół, poty jak diabli, bardzo bolesne i fiksujące miesiączki i wszystko do przyjęcia bo przecież każda z nas musi to przejść tylko, że ja mam dopiero 37 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do dobrego endokrynologa, niech Ci zbada poziom hormonow. Moze to jeszcze nie menopauza a zaburzenia hormonalne. Nie ma sensu zebys cierpiala, ja sie zastanawialam nad pojsciem do niego a mam tylko uderzdnia goraca i nocne, zlewne poty. Tez sie z tym mecze od 3 lat. IDZ DO ENDOKRYNOLOGA, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek205
Bardzo dziękuję. Mam taką cichą nadzieję, że to tylko zaburzenia hormonalne. Zwalam jeszcze winę na leki, które brałam na depresję. Ciągle jeszcze biorę więc może być ciężko. Na razie lekarka kazała mi zrobić TSH no i oczywiście do ginekologa też jestem umówiona. Skorzystam również z Twojej porady i umówię się do endokrynologa, badanie poziomu hormonów w tej sytuacji to bardzo rozsądne wyjście. Jeszcze raz dziekuję. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
♥♥♥♥♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprobuj o cos spytac na "przekwitaniu"... kilka odpowie do rzeczy i milo a inne dorzuca kwasny komentarz. One tam maja swoj zamkniety juz krag i czesciej gadaja o dooopie marynie niz o przekwitaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz problemy z depresją to działaj szybko! bo to krok do alkoholizmu albo ćpania wiesz, na poprawę samopoczucia, dla rozluźnienia..a potem się budzisz z ręką w nocniku czyli jesteś uzależniona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też dopadła za długo to trwa w dodatku dochodzą problemy domowe rozbieżne poglądy, potrzeby czy się rozstać? czy to ciągnąć i się wykańczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 latka
Ja sama nie wiem czy mam już tą menopauze czy nie ,od 3 lat mam nieregularne miesiączki w tym roku jeszcze nie miałam okresu,ale to wszystko dziwne bo nie mam też żadnych objawów sugerujących menopauze..jedynie co przytyłam 5 kg w pare miesięcy ale w tym wieku metabolizm spowalnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będziesz miała niereguralne okresy i w końcu się skończą i wtedy już poczujesz, co to meno walnie ci pot na twarz, duchota jeszcze nie masz, bo nie wiesz sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zczy wiecie kobietki ze mozna miec menpauze i przeisc ja calkiem bezobjawowo moja ciocia ttak miala ginekolog ja skierowal na jakies badanie juz taeraz nie pamietam jakie i okazalo sie ze menopaza jest a ona zadnych objawow nie miala szczesciara u kazdej kobiety przebiega to inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja sasiadce skonczyła się miesiączka w wieku 38 lat.Okres Meno przechodziła strasznie,w wieku 50 lat miała guza na jajnika co w konsekwencji wykonano operacje z usunieciem całego narzadu rozrodczego.Na szczescie nie było nic złosliwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przechodzę strasznie wszystkie objawy ksiażkowe chyba tylko tycie mnie ominęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda przechodzi inaczej osobiście nie znam nikogo, komu idzie jak po maśle ..czasem ktoś tu pisze,że super..i oferuje suplementy ja robiłam badania hormonów, dostałam od gina tabletki, niestety nie biorę i się męczę i tak już 2 lata te tabletki leżą w domu... pocieszam się,że 2 lata moja wątroba jest zdrowa w sumie najpierw brałam plastry, ale mnie uczula silikon, miałam krwawe rany dostałam tabletki na sen i hormony..ale nie zażywam to tak jak ćpać albo chlać sama decydujesz mam problemy ze snem, w domu eee, jakoś leci rok za rokiem dacie radę przecieram się chusteczkami odświeżającymi, otwieram okna, pije zimna wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ktos napisze ze nie ma objawow to zaraz go bedziesz podejrzewac ze jakies suplementy ci zaoferuje ? opanuj sie ludzie opisuja tak jak to przechodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikogo nie podejrzewam ale nie wierzę,że nic nie dolega każdej coś się,,dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą opisuję moje własne objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisac sobie proszę w gogle MENOPAUZA jest uznana wtedy jak przez rok nie wystąpiło miesiączkowanie ,,,wcześniej mogą wystąpic objawy ale nie muszą i to są przedmenopałzalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×