Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Obkurczanie pochwy

Polecane posty

Gość gość

Jestem kobieta, ktora urodzila dwojke dzieci. Macierzynstwo jest piekne, ale niestety porody wplynely negatywnie na moja pochwe:( Pozycie seksualne tez przestalo byc mile. Zdecydowalam sie na zabieg, ale absolutnie nie chce zabiegu chirurgicznego. Zaczelam szukac i wpadlam na taka Klinike jak Beautymed w ktorej obkurczaja pochwe laserowo. Czy ktos korzystal z takich zabiegow? Czy ktos byl w tej klinice ? Gruba 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, moja znajoma byla kiedys na takim zabiegu ale nie wiem gdzie. Natomiast efekty byly rewelacyjne z tego co mowila! Idz do tego Beautymedu, nic ci nie zaszkodzi a moze Ci pomoga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc
Tez slyszalam o tej Klinice Beautymed i dr Mirackim, nawet w TV go widzialam. Wybralam sie tam na inne zabiegi w zwiazku z tym i jestem mega zadowolona.Robilam zabiegi na twarz wiec pewnie z pochwa tez bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to obkurczanie pochwy na czym polega ? Mozecie podeslac linka do tej Kliniki Beautymed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest to szybki i nieinwazyjny zabieg laserowy . Linka nie moge umiescic bo spamuje ale wejdz na strone Beautymed w Warszawie Slyszalam o tej klinice wiele dobrego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a korzystał ktoś może z usług gabinetu elite (Warszawa), też jestem po 2ch porodach, pożycie nie układa się za dobrze, czytałam właśnie sporo pozytywnych opinii o tym zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A obkurczone mózgi tez tam laserem leczą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga to jest reklama
Ale nachalna reklama,kilkunickowa a ta sama osoba pisze historyjki.To znaczy ta firma bardzo kiepska jest, skoro stosuje takie metody na nowych klientow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ci kontakty seksualne jak już byłas w ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama wykonywala zabieg laserowy na nietrzymanie moczu i jest bardzo zadowolona, jej zycie calkowicie sie zmienilo. Polecamy Klinike Beautymed w Warszawie, gdzie wykonuja tego typu zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, bylam w Klinice BeautymeD na zabiegu nietrzymania moczu . Zabieg jest laserowy, malo inwazyjny, bezbolesny i od razu po nim mozna wrocic do codziennosci. Jestem zadowolona z efektu jak tez z obslugi. Polecam zdecydowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bylam w BM , zabieg swietny, szybki, bezbolesny oraz od razu mozna wracac do swoich czynnosci . Polecam , efekt jest swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno dobre efekty, ale najlepiej przekonać się na samym sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po zabiegu obkurczania pochwy. Kobiety! Rewelacja! Nie sądziłam, że jeden zabieg pomoże. Zabieg robiłam w Kliniki Ziemlewski we Wrocławiu. Ginekolożka mi robiła to wiem, że znala się na rzeczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki koszt we wroclawiu tego zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Kliniki Ziemlewski często mają promocje, najczescej jak się orientowałam to koszt takiego zabiegu to 2500zł-3000zł. Ja akurat natrafiłam na promocję i maiałm 20% rabatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaeem
zabieg to nic innego jak wprowadzenie głowicy do pochwy, trwa ok 15minut, no i jest bezbolesny więc brzmi zachęcająco dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata0101
Ja na promocje w klinice ziemlewski akurat nie trafiłam ale i tak uwazam ze warto bylo wydac te pieniadze :-) moje zycie zmienilo sie diametralnie i jak najbardziej ich polecam!!! a zabieg rzeczywiscie bezbolesny i szybki. Polecam z calego serca bo wiem jak ciezko z tym sobie radzic w codziennym zyciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaLiwińska
Tak, ja miałam wykonany ten zabieg, ale w Szczecinie, pod koniec lutego, na początku byłam bardzo sceptyczna, ale po dwójce dzieci i niewystarczającej satysfakcji ze współżycia oboje z mężem postanowiliśmy "sobie pomóc". Długo zwlekałam ze względu na wysoką cenę i mało rzetelne informacje jakie znajdowałam w internecie, aż natrafiłam na stronę ,na której wszystko było wyjaśnione jak "krowie na rowie" i się zdecydowaliśmy. Żałuję tylko tego, że nie podjęliśmy tej decyzji kilka lat wcześniej, tylko tak długo zwlekaliśmy, bo różnica w łóżku jest zdecydowana. Na razie nie planuję kolejnej ciąży, więc efekt powinien potrwać dobre kilka lat, dlatego myślę, że najlepiej zdecydować się na to ujędrnianie od razu po ciąży po której planujecie kilkuletnią przerwę w rodzeniu. Ta strona to rewitalizacjapochwy.pl śmieszna nazwa, moim zdaniem trochę zbyt dosłowna, ale strona bardzo przydatna i robiłam zabieg u tej Pani doktor, jestem bardzo zadowolona, ale pewnie inni też są dobrzy, więc oszczędzajcie i nie zwlekajcie, szkoda młodości i namiętności na odwlekanie tej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannaanna
Też mam za sobą dwa porody i wiem jak ciaża i poród może wpłynać na stan pochwy. Sama zastanawiam się nad zabiegiem rewitalizacji pochwy w http://premium-medical.pl/strefa-kobiety/ginekologia-estetyczna Moje życie seksualne ostatnio bardzo podupadło i zaczynam się bać o mój związek. Dlatego muszę dołożyć wszelkich starań by było jak dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robiony w Poznaniu na ostrowskiej to chyba jedyne miejsce w poznaniu gdzie to robią. Potwierdzam, że zabieg jest bezbolesny. Efekt u mnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jedna z koleżanek nie miała problemu z kwestiami kobiecymi po tym jak odbył się poród może dlatego, że rodziła przez cesarkę. A jednak w trakcie porodu naturalnego troszkę zmienia się budowa ciała kobiety a szczególnie narządy rodne. I ja osobiście na leczenie nietrzymania moczu bym poleciła zabiegi w centrum estetyki. Zabiegi z ginekologii estetycznej są już tak zaawansowane, że spokojnie zaraz po zabiegu można udać się do domu. No i chociaż na NFZ nie trzeba czekać nie wiadomo ile miesięcy/lat tylko od razu człowiek dostaje się na zabieg. http://www.beauty.com.pl/pl/ginekologia-estetyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na obkurczenie używam spryu sexciteme po nim bardziej odczuwam w sobie członka partnera i szybciej osiagam orgazm czuje się jak dziewica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Poznaniu robiłam w Kliniki Ziemlewski, taki smeszny doktorek mi robił. Polecam zabieg, bo pożycie seksualne zdecydowanie lepsze a mąż jaki zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, mam 26 lat i tez za soba 2 porody, po pierwszym bylo wszystko ok a po drugim juz niestety nie... :( zastanawiam sie nad laserowym obkurczeniu pochwy poniewaz brak satysfakcji w lozku w ogole:( jestem za mloda na to zeby juz tak cierpiec z tego powodu czy ktos moze polecic jakoms klinike we wroclawiu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bylam na takim zabiegu i nie mialam nigdy takiego problemu. Natomiast czesto chodze na tatuaże i potrzebuje wtedy znieczulenia miejsowego na skore. Poszukalam w internecie lidokainy i znalazlam tutaj www.naporost.pl Życze zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile cie wyniosly 2 zabiegi?? ja rowniez jestem po 2 porodach zycie seksualne spadlo do poziomu 1/10 :( zastanawiam sie na takim zabiegiem tylko narazie kasy brak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Wczoraj robiłam zabieg laserem na obkurczenie pochwy u dr Nowackiego w Lubinie . Z obsługi jestem mega zadowolona. Co do efektow to musze troche poczekac. Zobacze za miesiac, wtedy napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam wielu rzeczy, ale niewiele po 2 porodach mogłam zdziałać. Sporo czytałam o laserowych zabiegach rewitalizacji pochwy oraz o tym, że można tez w ten sposób poradzić sobie z nietrzymaniem moczy. Byłam na zabiegu w SKJ (centrum medyczne). Nie będę się za bardzo rozpisywać, trzeba iść na konsultację, wszystko na miejscu wyjaśnią. Maja bardzo ludzkie i dyskretne podejście do sprawy. czułam się bardzo komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sexciteme moim zdaniem do bani, po 2 naturalych porodach niestety nie daje rady moze w moim przypadku nie pomogl, probowalam wszystkiego i zostaje tylko laser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×