Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwiona24

Obwisłe piersi-jest jeszcze dla nich jakaś nadzieja???

Polecane posty

Gość zmartwiona24

Chciałabym wiedzieć czy faktycznie kilkumiesięczne ćwiczenia cokolwiek dadzą?Wiem,że do tego trzeba czasu,regularności i konsekwencji-liczę się z tym.Chciałabym jednak wiedzieć czy biust naprawdę może się "podnieść",ujędrnić?Czy którejś z Was się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona24
Dodam jeszcze,że ćwiczę od kilku dni i pytam bo chciałabym wiedzieć czy faktycznie mogę się spodziewać dobrych efektów-tak na zachętę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersi 2
ja masuje swoje piersi szczotka do plecow i widze efekt po 2 razie +balsam+prysznic cieply/chlodny+ cwiczenia UDA CI SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albumik
Uda się :) pieri w górę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersi 2
jakie to przyjemne moc patrzec na swoje jedrne piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albumik
Dużo zależy od ich wielkości trzeba przyznać . Stosuję kolastynę do biustu regularnie rano i wieczorem -daje dobry efekt takiego napięcia skóry jędrności POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona24
kobitki-wilekie dzięki za wsparcie:) Może napiszę Wam więcej o moim biuście,żebyście mogły się mniej więcj zorientować co i jak;) Otóz biust mam dość duży-miseczka D,więc nie dziwne w sumie,że nie jest sterczący w górę:o Problem polega na tym,że jednak chciałąbym go trochę podnieść i ujędrnić.Balsamy i kremy do tej części ciała stosuję od dawna,więc wiem,że one tylko poprawiają wygląd skóry piersi,napinają ją,ale spektakularnych efektów nie dają,niestety...Od kilku dni używam tego serum z Eveline,bo jeszcze go nie miałam a czytałam pozytywne opinie:) Mój biust nie jest jakoś strasznie obwisły,ale problem w tym,że zlekceważyłam go trochę,to znaczy,że oprócz balsamów nigdy jakoś specjalnie nie dbałam o tę część ciała,nie ćwiczyłam,nie robiłam żadnych masaży zimną wodą,po prostu go zaniedbałam,a że latka lecą (obecnie 24) zaczęło do mnie docierać,że jeżeli się za niego solidnie nie zabiorę to będzie już tylko gorzej:o i dlatego postanowiłam się za niego zabrać!Od tygodnia ćwiczę,wcieram serum,zaczęłam też polewać go zimną wodą. Nie liczę,że mój biust stanie się sterczący do góry jak silikony Dody:) ,ale chciałam wiedzieć czy faktycznie mam szansę poprawić ich wygląd i jędrność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę JEDYNE, co naprawdę może Ci pomóc, to ćwiczenia - juuusti.w.interia.pl/dieta/index.htm spróbuj, powodzenia ! P>S> Też zamierzam ujędrnić mój biust i to ćwiczyć - choć mam dużo mnijszy od Twojego, mała dwójka, nie zaszkodzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×