Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adatoniewypa

Obwisle ramiona

Polecane posty

Gość Adatoniewypa

hej Myslicie ze da rade wycwiczyc skore po utrwcie wagi jezeli ramiona teraz wygladaja tak? Waze 110, chce zbic do 75 image.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da się. Ćwiczenia siłowe na tricepsy przede wszystkim, ale i resztę mięśni ramion też, musi być równowaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adatoniewypad
Juz robie codzienuie po 10 min narazie- z tego zestawu http://youtu.be/BBCP7Zp96zQ Mam nadzieje ze pomoze i chodze na basen 3 razy w tyg po 45 min glownie zabka i troche kraul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź na siłownię albo kup porządne obciążenia... z tym filmikiem i małymi buteleczkami nic nie osiągniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz ujędrnić skórę na ramionach po odchudzaniu to polecam zabiegi z falami radiowymi i laserem biostymulującym. Salony, które wykonują takie zabiegi znajdziesz na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planuje silownie, ale od maja- bo czekam na otwarcie Narazie oracuje z 1kg potem przerzuce sie na 2 Bo ciezko mi narazie, robie tez masaze Mam badzieje ze dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amdyn
Jak tam w temacie ramion? Jakieś efekty po ćwiczeniach? Jakieś zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zdecydowałam na mezoterapie u dra Knakiewicza i przyniosła bardzo fajny efekt.W moim przypadku ramiona nie były obwisle jakos przesadnie mocno ale troszke nieestetycznie już zaczynaly wyglądać. Cwiczenia niezbyt mi pomagaly wiec skusilam się na zabieg i nie zaluje ani troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nadmiarem skóry nic nie zrobisz. Szczegolnie kiedy schudniesz. Tylko operacyjnie. Reklamy śmiesznych zabiegów i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×