Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość janiiaw1

ocena płynu nivea

Polecane posty

Gość janiiaw1

Zacznę od tego, ze mam bardzo wrażliwe oczy i czasami nawet woda potrafi podrażnić. Dlatego z pewną dozą niepewności, a nawet strachu podchodzę do każdego nowego kosmetyku do demakijażu, tym bardziej okolicy oczu. Płyn Nivea wpadł do mojego koszyka zupełnie przypadkiem, skończył się poprzedni i potrzebowałam coś na już i tak trafiłam w drogerii na niego. I teraz nasz pierwszy raz... Wacik, płyn i bach zaczynam od oka. Czekam, aż zacznie się dobrze mi znane szczypanie. Czekam, Czekam, I się nie doczekałam, nic nie piekło, nic nie podrażniło, a oczy nie wyglądały jakbym przepłakała pięć nocy. Za to tusz do rzęs i cienie zostały na waciku. A używam tuszu, który jest trwały jak skała. Płyn Nivea pięknie rozpuścił makijaż i delikatnie oczyścił. Później nastąpiło przetarcie nowym wacikiem twarzy i resztki podkładu i różu znikły, a twarz nie poczerwieniała i nie pojawiły się niedoskonałości. Już wtedy wiedziałam, że znalazłam mojego ulubieńca w kategorii płyn micelarny. Płyn standardowo starczył mi na około 2 miesiące. I podsumowując : -nie podrażnia -nie piecze -nie ma zapachu (dla mnie plus) -wydajny -niedrogi Po prostu wart polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×