Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misia555

Ocet jabłkowy pomaga na żylaki

Polecane posty

Gość misia555

Czy on pomaga na takie wielkie, wystające żyły takie jak te:http://laserowezabiegi.pl/laserowe-usuwanie-zylakow/ czy też na takie fioletowe i niebieskie żyły wystające spod skóry, coś jak to:http://medico.eglobis.com/sposoby-na-brzydkie-zylaki.html?? Proszę o odpowiedzi, bo nie stać mnie na lasery i inne zabiegi, a jeśli ten ocet naprawdę dział, to będę przeszczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co wiem istotnego o kwasku octowym to że wywołuje anemię i niedobory związków żelaza:P.Natopmiast na żylaki mmam przygotowaną specjalna diete którą polecam:classic_cool:.Dodam na pocieszenie że nawet cena jest niezbyt wyśrubowana i w znacznym stopniu zastępuje standardową dietę:classic_cool:.Ja co prawda kompletnej nie stosowałem ale aronia mi bardzo pomgła na problem z żyłami:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcb
właśnie, jak to jest z tym octem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia555
a tą aronię należy tylko pić czy też coś jeszcze z nią robić? a ten ocet naprawdę jest groźny? myślałam, że tylko zwykły a nie jabłkowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia555
Ej no tyle tu ludu i naprawdę nikt nic nie wie?! Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewre
Ocet to taka sama ściema, jak wyciągi z grapefruita. Można sobie bardziej zaszkodzić, niż pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewre
A jeśli chodzi o żylaki, to tylko operacja. Ocet (jeśli to w ogóle coś pomaga), kapusta i inne pomagają chwilowo (na ból raczej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia555
No to się załamałam....nie mam jakiś okropnych wielkich żylaków i tez raczej nie bolą mnie nogi, myślała, że jednak coś da, ale jak nie to pozostaje mi zbierać kasę na operacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 15:45 [zgłoś do usunięcia] misia555 a tą aronię należy tylko pić czy też coś jeszcze z nią robić? a ten ocet naprawdę jest groźny? myślałam, że tylko zwykły a nie jabłkowy..." Aż taki groźny nie jest ale odradzam:O.Za to podobno winko pomaga:classic_cool:.Ale oczywiscie nie można przesadzać:P.A jeżeli chodzi o aronię to najlepiej surową łykać:classic_cool:.A operacja to głupota:O.Wtedy nic się nie wyleczy bo nie będzie żył:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ta operacja kosztuje sporo więcej niż moja kuracja jeszcze:O.Dlatego też polecam tą kurację:classic_cool:.Kup kapuste czerwoną,aronię,kapuste włoską kalarepę czerwoną,jarmuż czerwony,aronię oraz siemię lniane:classic_cool:.To łykaj tylko nie wiem dokładnie jakie są najlepsze proporcje:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saefcdsf
Ocet, aronia (jeśli w ogóle działają), kapusta, tylko wspomagająco taka jak suplementy w leczeniu trądziku. Żylaki wyleczy (czyli niestety usunie) tylko operacja. I jakbyś nie czarował, nie będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze ocet jablkowy dobry jest na odchudzanie, lyzka przed jedzeniem ze szklanka letniej wody, na problemy z dolna partia nóg stosuje veno spray, taka pianke musującą ktora szybko lagodzi bol i przyjemnie chlodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] saefcdsf Ocet, aronia (jeśli w ogóle działają), kapusta, tylko wspomagająco taka jak suplementy w leczeniu trądziku. Żylaki wyleczy (czyli niestety usunie) tylko operacja. I jakbyś nie czarował, nie będzie inaczej." Z tego co piszesz jedno jest bzdurą z pewnościa-operacją nie wyleczy się zylakow ale co najwyzej usunie zyły:P.Do tego powinno sie likwidować przyczynę-w przypadku gdy się nie zlikwidfuje będzie gorzej:P.Dodam ze po tej aroniii [poprawiło mi sie na stałe:classic_cool:.I na pewno od tego czasu nigdy mnie tak bardzo zyły nie bolały i w ogóle rzadko mnie bolały:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ktoś chcve z tym jabłkowym preparatem probować to radze od razu dodać tam gwoździa aby tam były związki zelaza:D.Alternatywą jest zakup siarczanu żelazawego w sklepie chemicznym:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia555
A jeśli nie bolą mnie te żyły to aronia może pomóc w ich zanikaniu czy coś takiego? I czy istnieją jakieś żele, maści, które pomogą dodatkowo i jakieś tabletki z wyciągiem z kasztanowca i tymi innymi składnikami? Dokładnie operacja usunie żyłę, a nie przyczynę, tylko jak się jej pozbyć, tej przyczyny. A z tym octem już nie strasz, bo nie zasnę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PODEJRZEWAM ŻE POMOŻE:classic_cool:.Ale napewno nie powinno zaszkodzić w odróżnieniu od piguł:D.ALE POWINNAŚ W OGÓLE STOSOWAĆ ZDROWĄ DIETE-NAJLEPIEJ PRAWIE SAME WARZYWA I OWOCE NA SUROWO.A CO DO TYCH ZWIĄZKÓW ŻELAZA-LEPIEJ JE STOSOWAĆ BO Z TYMI NIEDOBORAMI NIE ŻARTOWAŁEM:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyt54yh
Jak masz tendencje do żylaków, to jesteś na nie skazana. Metoda na żylaki, to ich usunięcie. Nic innego ich nie zlikwiduje. A ty możesz jedynie starać się zapobiegać ich powstawaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia555
A czy po takiej operacji one nie wracają, nie mówię o wycinaniu tylko np. zamrażaniu czy skleroterapii lub nie pojawiają się nowe gdzieś obok? A pajączki chociaż można samemu usunąć czy nie? Kurcze to takie drogie...Ale do cholery wierzę, że istnieje jakiś "domowy" naturalny sposób na wyleczenie tego dziadostwa! Może właśnie ta surowa dieta pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"misia555 A czy po takiej operacji one nie wracają, nie mówię o wycinaniu tylko np. zamrażaniu czy skleroterapii lub nie pojawiają się nowe gdzieś obok? A pajączki chociaż można samemu usunąć czy nie? Kurcze to takie drogie...Ale do cholery wierzę, że istnieje jakiś "domowy" naturalny sposób na wyleczenie tego dziadostwa! Może właśnie ta surowa dieta pomoże." Operacja usuwa tylko nastepstwa wiec najprawdopodobniej pojawią sie od nowa:O.Ja ją odradzam też dlatego zęjeżeli istnieje skuteczna metoda regeneracji zylaków to wtedy by nie było takiej możliwości po usunieciu:O.A co do tej diety to polecam spróbować:classic_cool:.Jak znajde ten odnośnik do mojego tematu to podam;).No i możliwe że pomogłyby związki cynku-one przyspieszają regenerację wielu tkanek:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia555
Max dzięki za odpowiedzi. Widzę, że znasz się na rzeczy:) Rzeczywiście przygotuję sie do tej diety i spróbuję, zrobie wszystko, żeby się tego pozbyć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomagaja prawdziwe zabiegi tak naprawde, zobacz www.krefft-laser.pl sama mialam zylaki i tego typu zabiegi szybko pomogly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zylaki, ktore sa widoczne juz niestety nic CI nie pomoze. Najlepiej jest je usunac. ja mialam tkai zabioeg w www.pco-poznan.pl/ i nie bybl jakis super drogi, a efekt jest piorunujacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.05.01 na zylaki, ktore sa widoczne juz niestety nic CI nie pomoze. Najlepiej jest je usunac. ja mialam tkai zabioeg w www.pco-poznan.pl/ i nie bybl jakis super drogi, a efekt jest piorunujacy. zgadzam sie w stu procentach - tylko zabieg cokolwiek jest w stanie pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×