Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bogusia175

Ocieranie uda sposoby

Polecane posty

Gość Bogusia175

Witajcie, nie wiem ile z nas ma ten problem co ja. Mam troszkę grubsze uda i przy wąskich sukienkach podczas chodzenia uda ocierają się o siebie co wywołuje ból , pieczenie. Stosowałam rózne kremy - nie pomaga. Ktoś miał podobny problem? Jak sobie z tym poradziłyście?:)) dziękuje za wszelkie info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wycieraj nasienia z pisi , niech się sączy powoli i będzie poślizg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee, schudnij?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieźle się utuczyłaś! Powinnaś jak najszybciej zlikwidować to sadło! Tylko dieta ićwiczenia tu mogą pomóc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest kilka sposobów - zasypka dla niemowląt, antyperspirant czy bloker pocenia na wewnętrzną stronę uda. Do tych od sadła - mam 165, 52 kilo, ocierają mi się uda, bo jestem klepsydrą i taką mam budowę. Także ten...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiuna 175
własnie nie jestem gruba jak piszecie, grubsze uda to nie to samo co otyla sylwetka. sztyft, alantan, oliwka - pomagaja na chwile;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość007
Odchudź uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Półhalka w formie spódnico spodni lub reformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
B 175 ja też nie jestem gruba a moje uda są , nie ma co tego tłumaczyć tym którzy nie mają takiego problemu bo i tak nie uwierzą. Ja stosuję 'Puder rodzinny do pielęgnacji ciała' ale moje uda mimo że się stykają i ocieraja to nie bolą i nie pieką, nie wiem czy to zasługa tego pudru. Moja znajoma ma szczupłe uda ale czasem tez ma problem odparzania , mowi ze to decyduje poziom hormonów bo u niej to wyraznie zalezy od dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie racje, grubsze osoby mają ten problem i ja też go miałam, dopiero jak zrzuciłam 10 kg na siłowni i tabsach piperine to pomogło. ale mam w miarę szczupłe koleżanki które też mają ten problem i bycie grubym wcale nie jest determinantą.. taka budowa i nic się nie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wyszczuplić uda. Jeżeli ćwiczeniami się nie da to są specjalne zabiegi. Np. Liposukcja ultradźwiękowa. W moim przypadku bardzo pomogła, bo uda przestały się ocierać o siebie podczas chodzenia. Zabiegi są bezbolesne,a nawet całkiem przyjemne i wychodzi się bardzo zrelaksowanym :) Polecam gabinet w Poznaniu sprawdzony przeze mnie, gdzie zabiegi są na pewno skuteczne www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×