Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pony

oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Polecane posty

Dziewczyny! Czy ktoras z Was poddała się zabiegowi oczyszczania twarzy u kosmetyczki? Jeśli tak, to prosze o zwierzenie sie ze swoich doswiadczeń - czy faktycznie to pomaga, bo na mojej skorze od dluuuugiego czasu tkwia wagry, czesto pojawiaja sie paskudne pryszcze ...no i te blizny.... Warto poddac sie temu zabiegowi i ile na to wydac? Z reguły koszt to ok.70 zl (bez masaży twarzy). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto!! :) zależy oczywiście od cery, ale przynajmniej 2-3 razy w roku warto poddać się zabiegowi oczyszczania u kosmetyczki. to mniej więcej 2 godzinki, a potem spokój na dłuższy czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granitowa Tekla
Też się wybieram, ale mam trochę obaw :( Zaskórniki i tak nie zostaną wyeliminowane na dłuższy czas :( Tak słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o!! dwie godziny to faktycznie dlugo!! Dwie wizyty na rok to bardzo malo. Czy musialas po pierwszym zabiegu po np. miesiacu go powtorzyc? Jak wygladala Twoje cera na drugi dzien? Mozna sie pokazać na ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, ja na szczęście nie mam większcyh problemów z cerą, więc takie 3 wizyty w roku mi całkowicie wystarczają :) przede wszystkim idę przed latem, by potem na słońcu skóra sama się nie \"oczyściła\", i potem obowiązkowo też już po lecie (właśnie byłam z miesiąc temu) wiadomo, że po tak \"inwazyjnym\" zabiegu czasem nie wygląda się super świetnie, ale warto te dwa dni przeczekać, aż skóra dojdzie do siebie, bo potem cieszysz się już naprawdę piękną, zdrową cerą :) a 2 godziny u kosmetyczki zlatują taaak szybko, że nawet nie zdążysz tego zauważyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2000
no tak ale nikt z was nie wspomnial ze jesli sie zdecydujesz na tradycyjne oczyszczanie twarzy to najlepiej przed wyjsciem do kosmetyczki zazyj sobie podwojna dawke apap albo cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety muszę oczyszczać skórę dosyć często, co 1,5-2 m-ce. Mam bardzo tłustą skórę ze skłonnoscią do zaskórników. Czasami pojawiają sie też stany zapalne. Jest jeden plus, że dosyć szybko znikają ślady po \"wyciskaniu\" ... I przez najbliższy miesiąc mam spokój. Ważne to wybrać dobrą kosmetyczkę. Ja do \"swojej\" jade na drugi koniec miasta, ale przynajmniej ze spokojem znoszę te tortury i nie muszę się znieczulać, a u innych zaciskałam pieści z bólu. Niestety chyba jednak muszę poszukać dobrego dermatologa. Dotychczasowe wizyty pomagały na krótko... Mam już 28 lat i skórę z trądzikiem - nie młodzieżowym, nie różowatym - ale jednak z trądzikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra36
witajcie.no to się przestraszyłam bardzo,a miałam iśc do kosmetyczki i już teraz sama nie wiem co robić.Boję się że po wyjściu od niej będę czerwona jak burak:(a ja nie mogę sobie pozwolić na siedzienie w domu.co robić?pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej hej heh
Sandra musisz znalezc taki czas gdzie co najmniej przez nastepne dwa dni bedziesz siedziala w domu,ja chodze zawsze w piatki do kosmetyczki wieczorem...w sobote juz prawie nie widac tak a w niedziele to juz jest super a u ksometyczki mozna nawet byc do 3 godzin...ja tak zazwyczaj jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granitowa Tekla
A zaskórniki szybko wracają? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granitowa Tekla
:o:o:o Tak szybko???? Można temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej hej heh
tzn nie moge ci teraz tego powiedziec na 100% bo bylam u kosmetyczki 3 miesiace temu (niedlugo znowu sie wybieram) i juz za bardzo nie pamietam...a zaradzic??watpie...jezeli masz na nosie tylko zaskorniki,to pol biedy...bo mozesz przecierac codziennie woda+cytryna...ale pamietajac o tym zeby mocno to miejsce nawilzac po przecieraniu tym tonikiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej hej heh
ponoc ten tonik pomaga,ale ja nie probowalam...jakos nie przyjelo mi sie to do codziennego mycia twarzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granitowa Tekla
Niestety mam na nosie , brodzie i troszeczkę na czole... a jakie mają być proporcje tego toniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej hej heh
hmm...wydaje mi sie ze przykladowo 2/3 szklanki wody i 1/2 szklanki soku z cytryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granitowa Tekla
kurde, nigdy nie byłam u kosmetyczki, myślałam, że to będzie moja wybawczyni od zaskórników :P a tu wracają za półtora tygodnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej hej heh
hmm ja bede szla cos pod koniec tego miesiaca albo sam poczatek grudnia..jak chcesz to mozesz poczekac i ci powiem o efektach;)kiedy zaskorniki wroca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granitowa Tekla
Heh, oki oki, będę czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oczyszczam twazr o kosmetyczki co 4 miesiace.Zabieg dla twarzy z duzymi problemami trww ok 2.5 h niestety buzia goi sie ok 2 -3 dni ale krem nawilzajacy i dobry makeup sprawia ze bedziesz mogla sie pokazac na ulicy. ja najczesciej ide w piatek wieczorem jak mam jakis wolny weekend. Aha i na gojenie sie ranek po czyszczeniu polecam MASC NAGIETKOWĄ. powodzenia;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra36
hej hej hej .dzięki za odpowiedz,dlaczego ja sama na to nie wpadłam ...hahaha,przecież to świetna myśl w piątek.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwas salicylowy
kto dłużej wytrzyma:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze co ok.2 miesiace i nastepnego dnia jest kiepsko, ale dobry podklad i korektor-i jest juz dobrze. przez nastepny tydzien moja skora sie uaktywnia-pojawia sie mi duz krost, ale to kwestia ok4 dni i potem wszystko sie uspokaja i jest juz w pozradku. i bez przesady-nie boli az tak bardzo, jakby tak strasznie bolalo, to bym przeciez nie chodzila tak czesto, albo wogole:) zalezy od kosmetyczki w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie...ja tez chodze dosc czesto(co 3 miesiace) i najbardziej boli w okolicach oczu,ust i nosa....to takie ostrzezenia;) tak to luzik...no moze niektorych na czole jeszcze bolec,bo ostatnio kosmetyczka cos sie dziwila ze mnie nie boli jak mi na czole wyciskala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRINCESA
cZEŚĆ DZIWECZYNY JA WŁAŚNIE WRÓCIŁAM OD KOSMETYCZKI!! JESTEM CZERWONA JAK BYRACZEK!! PODOBNO JUTRO ZEJDZIE KOLOREK !! CO DO EFEKTÓE OCZYSZCZANIA ODEZWE SIE ZARAZ JAK TO SPRAWDZE RANO ALBO ZA 2 DNI!! JUTRO IDE NA IMPRE LEPIEJ BY BYLO DOBRZE BO KOSMETYCZKA NIE ZYJE!!!:)PAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRINCESA
JAK SIE NIE MA CO SIE LUBI TO SIE LUBI CO SIE MAAA;) PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRINCESA
WITAM DROGIE PANIE! NO BUŻKA WYSPANA I WYPOCZĘTA , ALE ŚLADY ZOSTAŁY PO WCZORAJSZYM OCZYSZCZANIU BARDZIEJ NA POLICZKACH NIZ NA CZOLE, NOSKU I BRODZIE:) NIE JEST TAK ŻLE!! WIĘC ZACHĘCAM DO ODWIEDZANIA KOSMETYCZEK, DLA WŁAŚNEGO POLEPSZENIA SAMOPOCZUCIA:) PAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sania
Oczyszczanie twarzy to bardzo dobra rzecz dla cery. Podobno nastolatki powinny robić je sobie co miesiąc. SKóra zawsze powinna wyglądać zadbanie i świeżo. Użyta maseczka przez kosmetyczkę zależy od rodzaju cery: może być algowa, owocowa itd...Polecam odwiedzienie w tym celu kosmetyczki, najlepiej co miesiąc i życzę satysfakcji z uzyskanych efektów. Trzymajcie się. Buziaczki :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1111111
ja tu czytam o wyciskaniu wagrow u kosmetyczki a myslalam ze takie oczyszczanie twarzy to po prostu nakladanie roznych maseczek pod rzad a nie jakies WYCISKANIE!!!!nie mozna wlasnie tak oczyszczac cery ? maseczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×