Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajuuusia

od dziś zaczynamy o siebie dbać!!!!!!!!

Polecane posty

Hej dziewczyny.. Zaczynamy od dzis zwalczac nasz złe urodowe przyzwyczajenia..Zacznijmy o siebie dbać..Piszcie co chcecie zwalczać np. obgryzanie paznokci, nie czeste wyrywanie brwi itp.. Codzienna kapiel, dokladne zmywanie, makijazu, maseczki, kremy, odzywki,. piszcie co rbicie, jak czesto i czy cos zwalczacie.. Albo moze skoro juz jestescie eleganckimi, zadbanymi kobietami to dawajcie rady innym i piszcie jak to robicie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze lepie
do chirurga od razu bedzie szybciej i mniej klopotu z tymi maseczkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od dzis zwlaczam
wyciskanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to etz napewno nie jednej z nas chodzi po głowie.. I ogladaja z checia programy na MTV o operacjach plastycznych.. Lub kazda marzy zeby ktoś sie nia zajął tak jak w popularnym programie \"Łabędziem Być\" lub \"Chcę byc piękna\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piiiiiiiiiip
kończę z czekoladą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od dzis zwlaczam
no nieeeeeeeeeeeee az tak to nie ja chcialabym miec jedynie odrobine gesciejsze wlosy i moze z 4 cm wiecej poza tym podobam sie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okt
jakie np pianki?? z jakiej firmy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pianki zwiększające objętośc włosów.. ja akurat uzywam Schwarzkopf- taft looks na każda pogode- push up looks..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, będąc jeszcze w liceum, jakos w 1 czy 2 klasie któregos razu wypisałam sobie w zeszycie moje urodowe postanowienia. Byłam rmało atrakcyjna, ubierałam się na czarno, walczyłam z lekkim trądzikiem i przetłuszczającymi się włosami - miałam dosyć odstawania od bardziej zadbanych i atrakcyjnych kolezanek. Pamiętam, że wypisałam sobie dokładnie wszystko, co zamierzałam robic, począwszy od prysznica dwa razy dziennie (chociaż z częstym myciem się nigdy nie miałam problemów) aż po zmywanie lakieru, kiedy tylko zacznie odpryskiwać. Wtedy też zaczęłam regularnie pijać zieloną herbatę. I wiecie, że poskutkowało? Po prostu na początku patrząc w swój spis jęczałam: o nie, nie chce mi sie zmywać paznokci i jeszcze depilować brwi, a jeszcze do tego ogolić pachy! Al zaciskałam zęby i robiłam to, co zaplanowałąm. Teraz zauważam, że pewne rzeczy weszły mi w krew tak, że robie je niejako automatycznie, czy mi się chce, czy nie. Proponuje wypisać sobie listę urodowych obowiązków i stopniowo wykreślać te, które \"wypełniamy\" regularnie. Wkrótce same zobaczycie, jak łatwo i przyjemnie można o siebie zadbać. Gdyby były jeszcze jakieś pytania, służę radą, znam się na kosmetykach i pielęgancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam problem z obgryzaniem paznokci.. we dziecinstwie przeszlam duzy stres zwiazany ze smiercia mojego taty i od tej pory zazcelam obgryzac pznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ii ii
i chirurgia poczeka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie kiedyś też zrobiłam liste co chciałabym poprawić i część z tego udało mi się :) miałam kiedyś nierówne ząbki, zbierałam przez 2 lata kasę i jestem teraz posiadaczką aparaciku i widzę świetne efekty, w marcu lub kwietniu ściągam :) Zawsze miałam włosy takie porozdwajane , nie układały sie, zaczęłam używać różnych odżywek + podcinam włosy jak tylko pojawiają sie rozdwojone koncówki i teraz jest super :) Zawsze narzekałam na piegi, ale stosuję różne kremiki nawilżające i wprawdzie piegi nie zniknęły, ale cera się bardzo poprawiła i pokochałam moje piegi, bo wszyscy mi mówią, ze dodają uroku :) Został mi jeszcze jeden punkt z listy...chce przytyć parę kilo...pomalutku jakos idzie przez wkacje 2,5 kg na plusie :) ale jeszczy by sie tak w nóżkach przydały dodatkowe centymetry, moze zacznę chodzić na siłownie i to pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andizulka
Ja mam Pryszcze ! I próbowałam różnbych środków , ale nic mi nie pomaga... I nie wiem co mam robić ! HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miewam problemy z przestrzeganiem zasad zdrowego odżywiania,jem dość nieregularnie,do tego albo bardzo dużo,albo prawie nic.No i ogromnym moim problemem jest brak gimnastyki,ruchu.... Za to nie mam żadnych problemów z zabiegami pielęgnacyjnymi,z czego jestem cholernie zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miewam problemy z przestrzeganiem zasad zdrowego odżywiania,jem dość nieregularnie,do tego albo bardzo dużo,albo prawie nic.No i ogromnym moim problemem jest brak gimnastyki,ruchu.... Za to nie mam żadnych problemów z zabiegami pielęgnacyjnymi,z czego jestem cholernie zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panakolada0
Może nie od dziś ale powiem jakie zabiegi ja robie ;-) *2 razy dziennie prysznic, wieczorem wcieranie balsamu po balsamie robie masaż ud UWAGA szczotką do włosów :-D dzięki temu pozbyłam się cellulitu, choć nie był on bardzo widoczny ale był *Myję włosy codziennie, raz w tygodniu nakładam maskę Placenta, świetna jest i włosy już nie wypadaja * Na dzień używam krem do twarzy z filtrem * na noc, ziaja oliwkowy do cery suchej *dokładnie zmywam makijaż,codziennie! *dbam o stopy, 2 razy w tygodniu traktuje je tarką i codziennie wcieram krem Z paznokciami, też mam problem, nie obgryzam ich ale są strasznie słabe, stosowałam już chyba wszystkie możliwe odżywki ale żadna nie pomogła, witaminy nie dla mnie bo jestem niesystematyczna w ich braniu. Na figure nie narzekam, jestem szczupła ale moj jadłospis to tragedia, codziennie chipsy, 2 l coli dziennie, obiad to pizza lub fast foody, nie pije kawy, herbaty ani żadnych soków, jedynie cola:-o do tego palę :-o Staram się to zmienić ale jakoś mi nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbającaOsiebie
Ja też mam prblemy z odżywianiem, albo jem dużo i niezdrowo, i kalorycznie, albo nie jem prawie nic bo jakoś czasu braknie, przez co mam czasem zaparcia, wzdęcia, problemy z wypróżnieniami, dlatego postanawiam jeść zdrowiej i pić ziołka, i jeść siemię lniane w ostateczności figurę, by moim jelitkom było lepiej, by nie musiały się męczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaczynamylets get staarted
--Ja mam problem z nogami, mam grube uda:| Cwiczyłam jakies 2tyg. 2 zestawy cwiczen 1 z kafe, 2 z wdziek.info.. Z 1 cm poszedł.. :/ Tak dobrze sie zapowiadało a potem juz zadnych efektów. Teraz zaczne te z modeling.pl +skakanka+zdrowe odżywianie+ spacerki z psiakiem:) Zaczynam od dzis zeby na nastepne wakacje swietnie w stroju wygladac. -- Co do włosów, to przed wakacjami caaaaly czas prostowałam miałam strasznie zniszczone, nie układały sie nic! Teraz zapusciłam, nie prostowałam, jadłam cebule(z3tyg. chyba),maseczki z zółtka,oliwy i szampon herbal essenses:) I widac róznice;) -- Paznokcie, stopy.. Tu strasznie sie zaniedbałam! Manikiiuru dawno nie robilam;/ stopy i paznokcie u rak wygladaja straszniee.. Ale dzis biore sie za siebie i wkoncu cos z tym zrobie. -- Moze wiecie jak sie pozbyc cellulitu i tego tłuszczu i BRYCZESÓW koło ud.. mam ich dosc: (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat.ura
Gratuluję Wam silnej woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panakolada0
Zaczynamy------ napisałam wyżej jak ja pozbyłam się cellulitu ;-) systematyczne masaże + balsam zdziałały cuda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hot.or.not
Ja zaczynam chodzić na basen, żeby wysmuklić sylwetkę! i będę piła ziółka i wszelakie herbatki, by ukoić nerwy, wspomóc organizm i oczyśćić go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam różnie
raz dbam bardzo duzo, a raz jestem zmęczona i nie chce mi się nic. No może makijaż zmyje, bo to akurat zawsze robię. Ale mam problematyczną cerę, więc zawsze coś tam mi wyskoczy, jak nie pryszcz to trądzik to znów zaskórniak. Uzywam brevoxylu i takiej maseczki. Paznokcie mam raz zadbane a raz nie. W sumie to nie wiem od czego to zależy. najczęściej jest tak że jak mam długie to mam ładne ,a jak obetnę to sa brzydkie. Tak już mam. I mam skórki nie wycięte bo nie umiem. Włosy mam przesuszone. Uzywam jedwabiu do włosówfirmy Farouk, odżywki i szamponu do włsów Dove dla włosów farbowanych. Jak nie zapomne to łykam skrzyp , tak najzwyklejszy. Krem do twarzy: Iwostin nawilżający z filtrem 20. Tonik i mleczko do demakijażu: Floslek dla cery naczynkowej ( bo taką mam cerę) Dzis sobie postanawiam że zrobie depilację i zadbam o stopy. Najgorsze mam paznokcie bo nie umiem dobrze obcinać. Masakra. Prysznic biorę rano i wieczorem. Antyperspirant używam Iwostinu. Balsam Dove. Zęby: używam nici dentystycznych ,ale nie codziennie, no i 2 razy dziennie myje je pastą elmex i szczoteczką elektryczą. Ale musze juz wymienic koncówkę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamuśkaa
kurcze u mnie też jest różnie z tym dbaniem o siebie ... mam 1,5 roczne dziecko (strasznie niegrzeczne) więc i nie mam zabardzo czasu na to a jak mam to wole poleżeć bo jestem już zmęczona zajmowaniem się nim ... siedze w domu i chciałabym ładnie wyglądac bo mój mąż w pracy napewno widzi inne ładne kobiety. .. a w domu ma takiego kapciucha :P czasem uda mi się coś zrobić ze sobą ale na ogół jestem bardzo leniwa:P i jak już wykonam swoje (z wielką udręką) obowiązki w domu to mam chwile żeby posiedziec na necie. Pozdrawiam wszystkie dbające i te chcące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emma/Dilbert
Cześć wszystkim.Mam 16 lat.Chcę wam opowiedzieć jak dbać o siebie.Pierwsza zasada.Myj raz w tygodniu włosy.Druga zasada.Nie obgryzaj paznokci.Trzecia zasada.Pielęgnuj paznokcie u nogi i u dłoni.Czwarta zasada.Dokładnie zmywaj paznokcie i makijaż.I piąta zasada dbaj o cerę.To są te wszystkie zasady które powinnyście wiedzieć.Teraz opowiem wam jak być kulturalna.Pierwsza zasada.Nie mlaskaj.Druga zasada .Nie obrzydzaj.I trzecia zasada.Bądź kulturalna.I teraz opowiem wam jak być grzeczną.Po pierwsze.Nie dokuczaj innemu.Po drugie. Nie wystawiaj języka.Po czwarte.Nie kradnij.I po piąte.Nie wyzywaj.Mam nadzieję że będziecie tego przestrzegać.Bo ja przestrzegam.Więc do zobaczenia.Będę jutro o godz 19 00.Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje że będziecie przestrzegać.Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka w 3 kropki
Ja to myje wlosy codziennie mam dosyc geste zasze nakladam ozywke, teraz kupie sobie jakas z Loreal czy jakos tam penelope ostnio reklamuje. Robie tez czesto maseczki na buzie, stosuje specjalne kremy usowajace przebarwienia, zapisalam sie na laser usowajacy blizny. O pazmocie dbam sam mam dlugie swoje mocze ja w cytrynie dzieki temu sa wybielone i maluje zawsze jasnymi lakierami uzywam krem. Balsam codziennie, kopiel rowniez. Mams woje ulubione perfumy nio i staram sie ladnie ubierac , dobierac dodatki. Jedynie o co musze teraz bardziej zadbac to o zabki, troche bym je chciala rozjasnic wubielic bo mam przebarwienia po herbacie, ale juz kupilam paste i plyn na przebarwienia wiec dzialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnnnnnia
Mam 15 lat .. jestem no taka zwykła .. moje koleżanki mimo tak młodego wieku malują się robiąc sobie grube czarne kreski pod oczami lub malując powieki na ostre kolory. Ja staram sie być naturalna tzn uzywam tylko podkładu bo mam chyba jak kazda nastolatka problemy z tradzikiem . Czasami zdarzy mi sie pomalowac rzęsy ale to raz na rok a jak juz pomaluje to tak ze prawie nie widac. no i pomatka bo zawsze mam problemy z wysychającymi ustami. Co do trądziku zawsze codziennie maskuje go podkładem .. na noc wsyztsko zmywam tonikiem z clen and clear i kazdy poszczególny pryszcz smaruje maścia cynkową. jest ona bardzo dobra poniewaz wysusza. tonik równiez pomaga , jest bardzo mocny. dzieki masci i tonikowi moja cera nie jest az taka zła a nawet w klasie dziewczyny uwazaja ze mam jedna z najładniejszych. WłOSY to mój najwiekszy problem. mam strasznie grube włosy i je cieniuje. kazdego dnia musze je prostowac. staram sie robic to najrzadziej jak moge wiec zbieram je w kitke. Stosowałam juz wiele odzywek jednakze one nie pomagaja. teraz chce kupic jakis szampon z mleczkiem królewskim. spróbuj i zobacze. O paznokcie dbam. lubie miec ładne paznokcie. najczesciej mam długie bo wtedy sa najładniejsze ale staram sie je regularnie czyscić i podcinać zeby znowu nie byly az za długie. Kłopot mam z suchą skórą nóg i rąk bo nie zawsze chce mi sie je kremowac chociaz to trwa jakies niecałe 10 minut. Zęby mam ładne poniewaz od dzieciństwa nosilam aparat. chciałabym tylko zeby byly bardziej bielsze dlatego postanowiłam myc je 3 razy dziennie. Poza tym mam kompleks co to mojego wzrostu. Mam 1.80 . nie jestem bardzo chuda tylko szczupła jak to moja mama mówi wiec jeszcze jakos wygladam. ale mam dopiero 15 lat a co to bedzie jak bede miec 18 ? Nie wiem do konca jak sie ubierać zeby mnie jeszcze bardziej nie wydłuzylo.Chce tez utrzymac dobra "figure" zeby nie byc i wysoka i gruba czyli takim wielkoludem. od niedawna zaczelam pic wode niegazowana 1.5 l dziennie. Czuje sie lepiej . Mam tez kłopoty z kregosłupem wiec chce zaczal wykonywac jakies cwiczenia aby mnie nie bolał czesto i zebym sie czesto nie garbiła. Bo tak to bede garbiacym sie wielkoludem. Z butami na obcasie to juz moge sie pozegnac. Kończe bo sie rozpisałam hehe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 192837465
Witam. Uważam, że źle się stało, że taki wątek jak ten upadł. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się go "wskrzesic". Chyba, że znalazłyście jakiś inny, to podajcie tutaj linka. Ja chciałam zmienic w sobie dużo rzeczy. Mnóstwo normalnie. Ale, że nie wszystko naraz, zaczęłam od twarzy. Poprawa stanu cery i pozbycie się trądziku. To mój pierwszy cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×