Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rruda_

odbarwianie i farbowanie włosów

Polecane posty

Gość rruda_

:) witam, czy ktoś wie, jakie jest ryzyko, ze będe miala wlosy jak marchewla po odbarwiaczu? mam wlosy, ktore baardzo wolno chwytają kolor, sa grube i po farbowaniu nie widac efektu. Co prawda po malozeniu odbarwiacza z tylu glowy, za uchem prawie nie widac efektu, ale cholera wie, co bedzie na górze glowy. Doradzcie jesli mozecie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko raz odbarwiałam włosy. Mam ciemny brąz a chciałam się zrobić na rudo, więc najpierw musiałam swoje rozjaśnić. Kupiłam \"profesjonalny\" odbarwiacz w sklepie dla fryzjerów. Pomagała mi przyjaciółka która zawsze farbuje mi włosy. Efekt: Odbarwia szybko i ładnie (DUŻO szybciej niż w ulotce napisane), więc zmywałam prawie natychmiast po nałożeniu, a nakładane miałam też ekspresowo. Włosy prawie białe miejscami. Miejscami, bo ze wzgldu właśnie na ekspresowe działanie, ciężko to cholerstwo nałożyć równomiernie, no i nie da się przecież wszędzie w tym samym czasie... Rudy wyszedł mi na tym bardzo ładnie, choć nie polecam bo czerwone farby szybko się zmywają. Gorzej było jakieś 2 tygodnie potem :( Okazało sie że włosy mi sie ...kruszą! Normalnie mi się \"urywały\" parę centymetrów od głowy! Szok! Więc teraz wszystkim odradzam - szkoda włosów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rruda_
dzięki :) a jaki mialas odbarwiacz? ja tez mam ze sklepu fryzjerskiego Decolor B za 15zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jeszcze że miał napisane że jest niby delikatny i że można go trzymać do pół godziny, a ja trzymałam może z 5 minut i to licząc odpoczątku nakładania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rruda_
no wlasnie z tym czasem powinno się uwazać heh, tyle, ze u mnie nie widac efektu na tasmtym kosmyku po 25min.! ale z reszta wlosów wolę nie ryzykowac i nie trzymac tak dlugo czyli mowisz, ze trzeba szybko i wprawnie nalozyc, zeby bylo równo? kurcze, nie dtać mnie na perukę jesli mają odpaść :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rruda_
sluchajcie, odbarwilam - nalozylam na 5min. i zmylam..juz nie musze nakladac farby -mialam nalozyc odcien Tycjan,, ale na razie nie trzeba he he pogratulujcie mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tri
a nie wiecie czy po urzyciu szamponu trwale koloryzujacego farba sie zmywa? czy man ja na zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutka18
hej;)) pomozcie mi..pofarbowalam sie na czarno i teraz załuje..czy odbarwiacz sprawi ze wroce do swojego koloru wlosów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiNdA
a ja chciałam zapytać czy wiecie ile kosztowała by mnie taka przyjemność u fryzjera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_blondyna
no wlasnie, podbijam pytanie o odbarwianiu wlosow z czarnego :) co moge wtedy z nimi zrobic? pomocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaFy
Witam! Też mam zamiar odbarwić włosy! Naturalne mam blond, a teraz mam ciemny brąz, prawie czarne. Byłam u fryzjerki rezem z koleżanką, która robiła refleksy na włosach podobnych do mnie (tylko ona z natury ma dość ciemny brąz). Miałam okazję zaobserwować jak dzieła odbarwianie :) Fryzjerka miesze odbarwiacz z szamponem i odżywką (to pewnie trochę łagodzi działanie, przypuszczam że koleżance moonlight dlatego kruszyły się włosy). Po kilkunastu minutach włosy koleżanki trochę się sprały, po spłukaniu były koniakowo pomarańczowe... Nic ciekawego, ale tak ma być. Po razjaśnieniu włosów nakłada się farbę, która przywróci włosom bardziej naturalny kolor. Włosów nie da się odbarwić z czernego na blond. Każdy włos reaguje inaczej, często końcówki pozostają ciemniejsze, dlatego nie obejdzie się bez farbowania. Czasem trzeba powtórzyć odbarwianie pare razy, żeby dojść do upragnionego tonu :) Oczywiście z długimi przerwami, żeby nie zniszczyć włosów. Nie bierzcie się za to same!! Idźcie do fryzjerki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bass
odbarwilam wlosy u fryzjera.... z brazu chcialam dojsc do takiego karmelowego.. i wyszedl jakis rudy blond:/// mam nadzieje ze sie spierze troche bo zaplacilam 220 zl!!!! :/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie mieć włosy zawsze w dobrej kondycji to polecam wam produkty Biokapu. One są chyba jednymi z lepszych na rynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spierze się na pewno :D Dziewczyny, nie odbarwiajcie za często, a jak w ogole farbujecie włosy to polecam wam pić soki wyciskane przy tym http://terapiasokami.pl/sok-dla-wlosow-i-paznokci bardzo odżywiają ;p bo jednak farba do włosów i farba do ścian to prawie ze jedno i to samo, sdzkodzi na wszystko, jednak malujemy sobie tym świństwem cżęść ciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trafceuresntors1988joldi
a nie wiecie czy po urzyciu szamponu trwale koloryzujacego farba sie zmywa? czy man ja na zawsze? Jasne http://u.mandib.com/i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×