Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

odchudzanko111

odchudzamy sie do sylwestra :)

Polecane posty

Cześć kobietki, od dzis zaczynamy się wspolnie z koleżanką odchudzać, same rozpisujemy dietę, może nie idealną, ale szybko chcemy schudnąć dosyć.:) KTO SIĘ PRZYŁĄCZA? Menu na dzis:) (będę dodawać codziennie) ŚNIADANIE: szklanka koktajlu z jarmużu, szpinaku, brokułów i kiełki, na kefirze. II ŚNIADANIE: 2 jajka gotowane OBIAD: porcja gotowanych szparagów KOLACJA: 1 gotowane jajko, koklajl jak na śniadanie Zapraszam do wspólnego odchudzania i wzajemnego motywowania, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela daniela
Można do tego dołączyć troszkę ćwiczeń, przysiady, brzuszki, nie zaszkodzi, a napewno pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczorajszy dzień poszedł pięknie, poza lekkim osłabieniem.:) Dzisiaj dzień drugi ŚNIADANIE: koktajl z jarmużu, kiełków i z pestkami słonecznika, z kefirem II ŚNIADANIE: wafel ryżowy z jarmużem, plastrem chudej szynki i kiełkami OBIAD: gotowany kalafior + 2 jajka na twardo KOLACJA: jeszcze nie wiem, 2 jajka/ mały jogurt naturalny. Do tego pijemy kawę z odrobiną mleka, lub herbatę, oczywiście bez cukru. Odchudza się ktoś tutaj? Ja czuję się już nieco lżej, samopoczucie świetne, a jedzenie pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam 2 tygodnie temu i powiem wam, że już mam się czym pochwalić już 4 kg. Stosuje dietę kopenhaską i wspomagam się suplementem który dostałam od męża. Wierzę że nam się uda, mamy jeszcze 5 tygodni :) Dołączam do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja! Jeszcze ja! :) do zrzucenia jakieś 5kg, żeby nie rzucać się na głęboką wodę od razu :) pomożecie? :) Dzisiaj znowu pofolgowałam sobie z ciasteczkami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój plan jest taki: od początku tego tygodnia nie jem słodyczy. Zapisałam się na siłownię, byłam już na 2 treningach. Mam zamiar ćwiczyć 3 razy w tygodniu. Oprócz tego juz w zeszłym tygodniu wykupiłam pakiet zabiegów liposukcja ultradźwiękowa i dermomasaż i będę miała ich łącznie 6. Rok temu też tak robiłam, schudłam wtedy 6kg a w pasie ubyło mi 10 cm. Polecam bo sprawdziłam na sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje panie , zostało 10 dni do sylwestra a u mnie 9 kg mniej :) :) :) Cel praktycznie osiągnięty. Niestety nie udało mi się wprawdzie żadnych ćwiczeń do codziennego kalendarza, motywacji mi starczyło na 3 dni codziennych ćwiczeń, ale i tak mam efekt którego oczekiwałam. Chciałabym jeszcze z 2 kg zrzucić do sylwestra, a po ostatnim miesiącu jestem tak ogromną optymistka, że wierze że dam radę i się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×