Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

laurunia121

Odchudzanie i Moje Eksperymenty

Polecane posty

Witam wszystkich :D Chciałam podzielić się moimi spostrzeżeniami na temat różnych suplementów diety. Otóż po ciąży wypróbowałam kilka na sobie. Dzięki niektórym straciłam mój znienawidzony tłuszczyk z okolicy brzucha, bioder i nóg (budowa gruszki) Na początku wzięłam 5:2 DietBooster, wiadomo dieta dla leniwych brzmi zachęcająco ale niestety, nie schudłam ani grama mimo diety i ćwiczeń aerobowych. Tak więc tego nie polecam! Następnie zabrałam się za odchudzanie z Ultra Slim lecz niestety pomimo wysokich oczekiwań ze względu na cenę ... zawiodłam się. Powiem wam szczerze, że dopiero Afrikan Mango dało w miare zadowalające efekty, który tak na prawdę znalazłam przez przypadek. Zmniejsza łaknienie, podwyższa temperature ciała i przyspiesza metabolizm z nim schudłam jakieś 6kg w ciągu miesiąca. Jeżeli ktoś ma prawidłowe BMI i tylko chce zrzucić kilka kg to jak najbardziej polecam! Tutaj możecie poczytać sobie o tym suplemencie, są też chyba i darmowe próbki: http://nplink.net/ugxaTBuH Po Afrikan Mango chociaż nie ma efektu jo-jo, to postanowiłam zakupić coś mocniejszego. I tak oto trafiłam na Slimette. Ciężko kupić , dosyć wygórowana cena , zamieszczam wam linka http://nplink.net/NcnDhBOp ale powiem wam dziewczyny, że warto schudłam z tym suplementem jeszcze ok. 10kg i teraz ważę mniej niż przed ciążą. A szczerze mówiąc jestem dosyć sporych rozmiarów kobietą. Tak więc było ciężko ale dalam radę. Tak więc nie poddawajcie się, wspieram was wszytskie, POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zenujacy spam. Spieprzaj na bambus i nie naciagaj naiwnych, oszuscie jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam sobie i tak przy mojej Zielonej Kawie zostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zielona kawa to teraz najlepsze co można dostać na odchudzanie, na polskim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, ZK jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zielona kawa jest naprawdę niezła. Ale ostatnio słyszałam że Forskolin też jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo to podobno dwa najlepsze środki na rynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zachwycona zielona kawa. Zrzuciłam z nia 12 kilo w 3 miesiące. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInga
Brałam Foreverslim, jestem już jakiś czas po skończonej kuracji, suplement naprawdę obniża łaknienie i wspomaga sam proces odchudzania, po 3 miesięcznej kuracji 12 kilo lżej a przed wszystkim ani podczas brania jak i po skonczonej kuracji brak jakichkolwiek efektów ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może 6 kilo to nie tak dużo do zrzucenia ale poszło to niepodziewanie sprawnie z tabletkami forskolin. W dwa miesiące bez praktycznie żadnej pracy zbiłam wagę do pożądanego efektu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam o tym Forskolinie całym że jest całkiem niezły. Może sama sie skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też od siebie mogę polecić Forskolin. Stosowałam trzy miesiące i 10 kilo strzeliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odchudzanie zaczęłam od zrobienia sobie testów genetycznych z CodeOfMe oraz od porządnego oczyszczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym oczyszczanie robione? Ja stosowałam własnie Forskolin do detoksykacji organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minutkaa
Ja stosuje therm line fast i jestem zadowolona. Po pierwsze zawiera same naturalne składniki więc jest bezpieczny dla zdrowia a po drugie jest naprawdę skuteczny - w ciągu 2 miesięcy zrzuciłam prawie 5 kg bez zbędnego wysiłku i morderczej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co eksperymentować. Ja wybrałam tabletki Slimcea bo są popularne i dużo kobiet już na nim skutecznie pozbyło się kilogramów. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są naturalne środki takie jak zielona kawa. Innych nie ma sensu próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też słyszałam że Zielona kawa jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio z tą kawą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też brałam nie zieloną kawe a tabletki Slimcea. Dają niezłe efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej stosować ekstrakty z zielonej kawy bo sama to nie ma takiego super działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkowicie popieram przedmówczynię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio z kawą ..tylko trzeba mieć ekstrakt w tabletkach i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missi92
hmm ciekawa wypowiedz, fajnie ze sie z nami podzielilas. bo z tymi suplementami to roznie bywa. ja obecnie od 2 miesiacy jestem na acetomale. i tez nie moge zlego slowa powiedziec. centymetry uciekaja :D i kilgoramy też, a ja jestem szczesliwa. odkad biore acetomale moj metabolizm przyspieszyl, i co miesiac jak staje u dietetyczki na wadze jest o 2 kg wiecej spadku niz na samej diecie. w tym miesiacu minu 6 kg boze jak sie cieszylam :) poelcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie sobie Forskolin to taki multisuplement ma w sobie i tą zielona kawe i te maliny i jeszcze inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita432
Ja polecam na odchudzanie Lipocut. Miałam bardzo duży problem ze słodyczami. Cały dzień trzymałam się diety, a na wieczór objadałam się słodyczami. Musze powiedzieć, że jak biorę Lipocut, to nie mam już tak ochoty na słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno wyciągi z zielonej kawy sie najlepiej sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janina56
Kochane kobitki, a co z tym utrzymywaniem stałej wagi? W młodości miało się piękne młode ciało, a po 40stce wszystko wariuje, odkłada się w boczkach, coś zaczyna się niebezpiecznie obniżać, w innych miejscach z kolei ubędzie, nie wygląda to dobrze. Nie poznaję sama siebie:( jestem zdesperowana, żeby to zatrzymać! tak nie może być! próbowałyście jakiś suplementów? Może SlimXL coś pomoże? http://pharmovit.pl/supplements/1 To nie spam! chciałabym poznać waszą radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara321
Niestety z wiekiem się przybiera na wadze. Mnie też to spotkało, dlatego biorę Lipocut i walczę z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×