Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pulchna buu

ODCHUDZANIE- jak schudnac 6 kilo w szybkim czasie? blagam o rady!

Polecane posty

Gość pulchna buu

przytylam w ciagu ostaniego pol roku 6 kilo, mam dosc kąśliwych uwag moich znajomych i chce znowu byc w dobrej formie i zruzcic opone ktoara mam na brzuchu...:( pomozcie! jak schudnac? chodze na aerobik, ale to przeciez nic nie da jak nie edzie diety? mam wazne spotkanie za 2 tyg czy do tego czasu uda mi sie zruzcic te 6 kilo? pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchna buu
czy nikt nie ma zadnych rad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmm...mmmmm.....mmmmm
zacznij biegac, wystarczy godzina dziennie. I jesli mozesz to zrezygnuj z białego pieczywa i smazonych potraw. Biegajac, ładnie modelujesz brzuch, nie tylko nogi ;) Mój kumpel biegał tak miesiąc i schudł prawie 15 kilo. Trzymajac taka diete jak Ci napisałam. Ciężko... ale myśle ze warto. Ja zaczynam biegac na wiosne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchna buu
no z bieganiem to bedzie ciezko...biora cpod uwage fakt ze zima sie zaczyna, wiec biegac moge zaczac od wiosny, a teraz co mam robic by szybko zrzucic wage? ma ktos jeszcze jakies rady? sugestie? prosze o wpisy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowo dlugo jak w sexie
ale szybko to nie polecam,niezdrowo,a po drugie szybko zaraz przytyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchna buu
pieczywo i cukier , slodycze, ziemniaki usunelam zmojej listy rzeczy ktore jem.co jeszcze? czego sie wystrzegac a co jesc by miec gwarancje ze schudne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj tego : 1 dzień: NABIAŁ (jogurty naturalne, kefiry, maślanki, mleko, sery białe etc) 2 dzień: WARZYWA SUROWE (marchewki, ogórki, rzodkiewki, sałata itd) 3 dzień: OWOCE (oprócz bananów, które zmniejszają metabolizm) 4 dzień: MIĘSO GOTOWANE (tylko drób) 5 dzień: WARZYWA GOTOWANE (nie smażone) 6 dzień: JAJKA JAJKA I TYLKO JAJKA! (w każdej postaci, na miękko, na twardo, jajecznica etc) 7 dzień: TYLKO WODA! (tylko niegazowana, dla oczyszczenia organizmu Podczas stosowania tej diety nie wolno pić kawy, herbaty, soków, ALKOHOLU, nie wolno słodzić, solić, pieprzyć ani dodawać żadnych przypraw, ani nie palić. Pić TYLKO wodę niegazowaną i to w dużych ilościach! Można jeść tyle ile się zapragnie. podobno nawet w ciagu tyg mozna schudnac 5 kg. nie wiem czy skuteczna, ale podobno tak.ja tez planuje ja zaczac od poniedzialku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie do tego proponowalabym cwiczyc codziennie.ja cwicze 45-60 min dziennie. lepsze efekty, ladniejsze cialo ,a poza tym nie wyobrazam sobie odchudzac sie bez zadnego ruchu.sama mozesz cwiczyc w domu.poszukaj w necie cwiczen, a z doswiadczenia wiem, ze najlepsze efekty daje tez basen polaczony z dieta.jak porzadnie sie za siebie zabierzesz i nie bedziesz "grzeszyć" ;) to jestem pewna, ze dasz rade zrzucić i to szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchna buu
OD 2 MIESIECY CHODZE NA AEROBIK 2 RAZY W TYG PO 2 GODZINY... niesty efektow jeszcze nie zauwazylama wrecz przeciwnie przytylam 2 kilo w trakcie tych 2 miesiecuy.... dlatego postawie na diete, oczywiscie aerobik w dalszym ciagu, ale glownie dieta...obym tylko wytrzymala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta to podstawa jak chcesz schudnac. a jak jeszcze do tego aerobik lub jakis inny ruch fizyczny to w ogole swietnie.wytrzymasz jak bedziesz na prawde tego chciala. na poczatku moze byc ciezko,ale trzeciego dnnia juz powinno byc spoko.przyzwyczaisz sie ;) to jeszcze zalezy jak sie normalnie odzywiasz, do jakiego jedzenia jestes przyzwyczajona i w jakich ilosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanelparis
power yoga- sa plyty dvd,polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchna buu
wlasnie zle sie odzywialam...fast fudy, slodyze itp... dlatego ciezko mi bedzie sie przerzucic na zdrowa diete ale bede sie starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzolanta
ja schudlam dokladnie 6 kg w 6 tygodni okolo. jadlam piersi z kuczaka grilowane na obiad, platki na snaidanie , zupa z kurczakiem na kolacje etc ogolnie o 1200 kal , pozniej biegalam na biezni po okolo 5 km 3 razy w tyg , raz w tyg mialam trenera na godzinke , no i pilam szejki z proteinami(bialko) po kazdym cwiczeniu.....powiem Ci ze wyglada to na katastrofe , ale na osobe ktora pali i je codziennie pizze i hamburgery (codziennie - nie klame) udalo mi sie ...teraz po 6 miesiacach nic nierobienia i jedzenia tylko fast foodow przytylam 4 kg i znow zaczelam sie odchudzac ( od 3 dni:) i do tego dolaczylam \"6 weidera\" bo slyszalam , ze jest dobre...tak zamiasty trenera. pomeczysz sie 6 tyg i bedziesz normalnie wygladac przez nastepne 6 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj tego
Zaglądnij na stronkę z pospolitym a jakże niezwykłym produktem: http://www.blonnik.com/p/179/strona Produt niedrogi a naprawdę skuteczny no a przede wszystkim naturalny - co chyba najważniejsze jest gdy stosujemy dietę odchudzającą. Dodatkowo nie trzeba specjalnie wysilać się w komponowaniu odpowiednich posiłków - robi to za ciebie; jeśli jednak dodatkowo połączysz stosowanie preparatu z odpowiednią dietą to EFEKT MUROWANY, szybko i skutecznie! Zapraszam i trzymam mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda0
nic nie jedz od razu schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie jask schufnac te
6 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnij o bezsensownych głodówkach. Przyniesie Ci to odwrotny efekt od zamierzonego, zaufaj mi :) Najlepiej na parę dni jednak zawziąć się, pomęczyć, a potem jakoś się przyzwyczaisz do innej diety i ruchu. Najlepiej zacząć na wakacjach odchudzających z Primaverą w Jastrzębiej Górze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimikanka
zdrowe tempo chudnięcia to max 1kg na tydzień! 6 kg w dwa tygodnie to zdecydowanie za dużo, zwłaszcza jeśli mówisz tylko o oponce wokół brzucha, a nie o dużej otyłości. Poza tym nie o to chodzi, żeby szybko schudnąć i wrócić do dawnych nawyków, tylko chodzi o to, żeby zmienić nawyki na stałe i utrzymywać właściwą wagę do końca życia :) Zacznij od podstaw: pij dużo wody, jedz warzywa, owoce, tłuszcze zwierzęce zamień an roślinne, bogate w omega-3, które pomagają w walce z nadwagą, zamień jasny chleb na ciemny i tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia1906
polecam A6W /areobiczna 6 Waidera/ to moze trwa 42dni ale sa suuper efekty, uwierz mi. Mi to bardzo pomoglo.. No i jeszcze 2-3razy w tygodniu skakanka z jakies 30min ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co się katować bieganiem, ostatnio dowiedziałam się, iż stymulując mięśnie BIAŁE. Białe są one odpowiedzialne za bardzo intensywny trening i krótki. Plusem stymulacji tych mięśni jest, że one nam cały czas pracują - spalają nam kalorie nawet gdy odpoczywamy :) cwiczymy co drugi dzień, w jednym dniu stymulujemy wybrane mięsnie. np. w pierwszym dniu klatę i triceps. Na daną partię mięśni wykonujemy 3/4 ćwiczenia i trwa to około 7 min. program ten stworzony jest przez mistrza świata. efekt widoczny od razu! http://www.7minpolska.com/?id=M4RTIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leo_90
a tak poza tym, to na spotkanie zalecam wielkie majciochy na brzuchal ewentualnie gorset- działa, odejmie (optycznie) kilka kilo i zrobi wcięcie w talii ja właśnie jeden sprzedaję bo jest za duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa231
Każdy coś ciekawego w tym temacie powiedział. Ale to fakt nie ma możliwości, żeby schudnąć w ciągu 2 tygodni 6, a nawet więcej kg. Może istnieją metody, które są wstanie dokonać takich cudów, ale to jest niebezpieczne dla zdrowia. Warto czasem pomyśleć za nim podniecimy się jakimś fantastycznym sposobem na zrzucenie z wagi. Nie istnieją szybkie, błyskawiczne metody, diety odchudzające. Trzeba się z tym pogodzić i pomyśleć o racjonalnym odchudzaniu. Najlepiej każdy proces odchudzania rozpocząć gruntownym oczyszczaniem organizmu: http://supershape.pl/oczyszczanie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam sie z niektorym odpowiedziami iz nie da sie schudnac 6 kg w dwa tygodnie poniewaz mi sie udało schodnac 8. Uzywałam DIETY KAPUŚCIANEJ. i poszło naprawde bardzo szybko efekty było widac juz po tygodnie do tego nie cwiczyłam za duzo ale cwiczyłam zreszta chodze do szkoły to juz jakis ruch... Zdarzyło sie wieczorem ze wyszłam na spacer albo ze znajomymi na boisko. Ta diete stosowałam tylko tydzien bo dłuzej nie bardzi jest do wytrzymania. A przez reszte czasu poprostu jadłam 5 posilków dziennie sanatoryjnych i tak w 1,5 miesiaca schydłam 12 kg. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak schudnąć można też tak potrafię ale po czasie wychodzą skutki tego jak nie efekt jo jo to osłabienie i rozdrażnienie.. ja nie polecam to zbyt obciążające organizm a ciało trzeba sznować najlepiej sobie określić miesięczne cele i tyle 3 kg miesięcznie to minimum ja k zaczęłam brać Novoslim schudłam ponad 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweellka90
Powoli, systematycznie ale powoli wprowadzaj zmiany wtedy odchudzanie jest bardziej efektywne. No i można wspomagać się kapsułkami Costa Nature z zielona kawą np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTytka
Ja dałam się namówić na Foreverslim jakiś czas temu .Podchodziłam do brania tabletek w ogóle sceptycznie bo nie sądziłam że to może pomóc.Ale teraz myślę żę dobrze zrobiłam kupując te tabletki bo w końcu waga spada a o to w końcu chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdamateusz1, oczywiście masz rację ale ciężko o regularny tryb życia, regularne zdrowe posiłki i ćwiczenia jak ma się dwoje dzieci na wychowaniu. Kiedy mam to zrobić?????? Od miesiąca opowiadam mężowi że schudnę do świat i do sylwestra (w maju urodziłam NAJPIĘKNIEJSZĄ córeczkę), ale oczywiście na gadaniu się skończyło. Dwa tygodnie temu dokładnie 10 listopada dostałam od męża suplement Be-light PLUS. Szczerze mówiąc przyjmowałam po jednej tabletce widząc tylko tyle że to suplement na odchudzanie, ale jak 19 weszłam na wagę i zobaczyłam że ważę 2,5 kg mniej, to przeszukałam cały dom w poszukiwaniu ulotki. Przeczytałam, że suplement działa na "rozkładanie i wydalenie węglowodanów". Nie mam pojęcia jak on to robi, ale mamy dziś 25.11 a ja mam 4 kg mniej. Polecam :) Do Nowego Roku mam zamiar zmieścić się w sukienkę z zeszłorocznego sylwestra usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj koleżanko! sześć kilo to troszeczkę dużo abyś je zrzuciła w dwa tygodnie. Chyba że zakatowałabyś się...- czego chyba nie chcesz?! Moja rada jest taka abyś po prostu zaczęła chodzić na siłownię i wykonywać ćwiczenia cardio jak również na aerobik. Ustal sobie w jakie dni co i jak i zobaczysz że po kilu dniach zobaczysz znaczącą różnicę:) ale owszem do tego musi być też odpowiednia dieta mogłabym Ci polecić dietę dukana, w chwili obecnej jestem na tej diecie i jest super do tego siłownia i w 2 tygodnie zrzuciłam 3 kilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×