Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stokrotka95

Odchudzanie

Polecane posty

Czesc wszystkim :)! Mam 20 lat i niestety nadwage. Waze 98kg przy wzroscie 180 cm. Jeszcze rok temu w kwietniu wazylam 80 kg ale niestety przytylam. Chcialabym zrzucic jakies 20 kg ale niewiem jak. Stosowalam juz dwiee diety ale coz z tego jak 2 kg chudlam a za chwile wracalo. Mam nadzieje ze poradzicie mi cos. Dodam ze jestem osoba o slabej woli i do slodkiego bardzo mnie ciagnie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób sobie dietę, która przespiesza metabolizm. chudnie się na niej około 1kg na tydzień, jest 5 posiłków co 3 godziny, ale co zjesz wybierasz sobie sama z listy dozwolonych produktów. dieta jest świetna, sama na niej schudłam 10 kg i waga nadal się utrzymuje. możesz kupić ksiązke Pomroy pt. dieta przyspiszajaca metabolizm lub robic ta diete na podstawie strony www szybka przemiana pl . ja robiłam wg tej strony, a ksiązke dokupiłam później, nie jest ona konieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę Ci polecić zbilansowaną dietę. Nie ma innego skutecznego sposobu na odchudzanie. Tu nie chodzi o to, żeby schudnąć jak najszybciej, tylko o to, żeby schudnąć trwale i przede wszystkim bez skutków dla zdrowia. Wszystkie cudowne metody walki z nadwagą to ściema. Żeby naprawdę schudnąć, trzeba stosować odpowiednią dietę i włączyć do tego ruch. Przy tym warto zaznaczyć że dieta w tym wypadku to 70 procent wagi. Ogólnie dobrze pójść do dietetyka, ale jak komuś szkoda pieniędzy, to może nabyć dietę online. Ja stosowałam dietę z tej strony: http://dietmap.pl . Dieta jest smaczna i prosta. Dodatkowo dostajemy narzędzia pomocne w wytrwaniu na diecie. Między innymi strażnik kalorii, który na pewno Ci się przyda, jak lubisz podjadać i często łamiesz się na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się odchudzałam to miałam mizerne efekty do momentu kiedy zaczełam również stosować suplement diety Slimcea. Był dodatkiem do mojej diety i nowego lepszego stylu życia. Sportowego życia. Suplement bardzo pomocny przyczyniał się do znacznego spadku wagi u mnie. Polecam Slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek32
mój przypadek był podobny jak wasze, też miałam nadwage, źle się z tym czułam, źle wyglądałam i chciałam coś zmienić. Byłam mocno zmobilizowana. Wprowadziłam zdrowe odżywianie, dodatkowo wspomagacze w roli suplementów diety ( polecam z pharmovit, maja też super błonniki http://zdrowaznatury.pl/shop/22-b%C5%82onnik-kakaowy.html) trochę ruchu jak na początek i na prawde mi się udało, gubie, chociaż nie wiem od czego, czy to wszystkie czynniki sprawiają że tracę kilogramy? oczyszczenie organizmu to jest chyba to! no i oczywiście trochę ruchu nie zaskodzi!. polecam Wam dziewczyny, próbujcie wszystkich metod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia79
Jak masz apetyt na słodkie to odstaw cukier i mączne rzeczy, bo to po nich najbardziej się chce słodkeigo, mi dietetyk tak powiedziaa i kazała kupić coś takiego z fasolą i cynamonem, po tym ponoć znika apetyt na słodkie, tu jest na fb ten brązowy https://www.facebook.com/svenskavitaminer/timeline?ref=page_internal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałam wielu rzeczy, herbatki, diety, ćwiczenia i bez żadnych zadowalających efektów, koleżanka mi poradziła żebym kupiła sobie tabletki Foreverslim, dołączyła do tego aerobik i efekty przyjdą szybko. Tabletki może nie były tanie, ale rzeczywiście po miesiącu aerobiku (2 razy w tygodniu) i brania tych tabletek schudłam 8 kg, niesamowite efekty, zobaczymy czy nie będzie efektu jojo po odstawieniu pigułek (cwiczyć zamierzam dalej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz zrzucic 20kg to na pewno musisz zaplanować dobrą diete. Do tego polecam Ci suplement który Ci w tym pomoże - Slimcea. Doskonale hamuje łaknienei i przyśpiesza metabolizm. Opcjonalnie przydało by się trochę ruchu. Idzie ciepła pora roku więc polecam 2x w tygodniu bieganie przez godzinkę. Powinno Ci 3 meisiące starczyć aby tyle schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze wedłiug mnie i mojej siostry są tabletki Slimcea. Stosujemy równolegle i widzimy zadowalające efekty. Ja 8kg ona 6kg w 2 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybrałam suplement slimcea. Dużo o nim się piszę i zaryzykowałam. Pierwszy tydzień odczułąm blokadę podjadania i inna przemiane materii, szybszą. Brzuszek zacząl spadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina546
Najważniejszy to jest ****** tylko ruch. Dieta jest tylko dodatkiem i nic więcej. Sama dieta cie nie odchudzi. Wiadomo nie da się też tak, że się ćwiczy i objada ile popadnie. Warto zainwestować np w bieznie http://profitness.pl/2-bieznie#/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt duzo piszesz o tych swoich tabletakach, ktore niby pomagają hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim zbilansowana dieta ( 5 posiłków dziennie, dużo owoców i warzyw, brak produktów tłustych, ostatni posiłek na 3 godziny przed snem, picie dużej ilości wody) to tak na początek i co najmniej pół godziny ruchu dziennie. Jakieś spacery, trucht, rower czy basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co myslicie o suplementach diety na odchudzanie? Bo ja brałam różne, ale nicc to nie dawało. Jedyne co mi pomogło, to chrom organiczny z inuliną bo fatycznie hamuje apetyt na słodkie, więc trochę łatwiej ale ogólnie trzeba ćwiczyć bo samo się nie schudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypróbujcie suplement diety Slimcea. Jest on wspomagaczem do kuracji odchudzającej przy założeniu że mamy dietę. Nawet najprostrzą i Slimcea powiększa efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlika
Tylko jeden środek mi jak na razie pomógł - Foreverslim. Dużo się o tym naczytałam, myślałam, że to jakaś podpucha, ale nie... 7 tygodni i 9 kg mniej. Dieta bez głodówki, wszystko rozsądnie. Ćwiczenia - symbolicznie, bardziej na zasadzie długich spacerów. Już mieszczę się w stare ciuchy, po raz pierwszy od... 7 lat. Oby tylko to się utrzymało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiii1987b
Hej :) Czy któraś z was brała może lek zakazany w Polsce a dostępny w Czechach na A..... ? Jestem w trakcie ich brania i chciałabym pogadać jak się czujecie lub czułyście w trakcie stosowania. Pozdrawiam Justyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×