Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosia_24

ODCHUDZANIE

Polecane posty

Gość gosia_24

Witam mam 24 lata i dość sporą nadwagę. Od jakiegoś czasu stosuje dietę odchudzającą, problem tkwi jedna w tym ze waga wcale nie spada, wiec moze znacie jakiej srodki wspomagające dietę bo na cwiczenia nie mam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam plastry http://qck.pl/9ko które przyklejam i kilogramy znikają w zaledwie 6 dni . Pozbędziesz się nadwagi, kilogram po kilogramie, podczas snu. Kilogramy te zostaną dosłownie WYSSANE z Twojego ciała na tej samej zasadzie, jak odkurzacz zasysa kurz! A wszystko to bez konieczności stosowania diety, ćwiczeń, zażywania tabletek czy pastylek! Począwszy od dzisiaj, noc po nocy, nadwaga, której chcesz się pozbyć, rozpłynie się w powietrzu, kilogramy znikną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda35
Ja to znam! 19:46 to taka domowa liposupcja,tak to działa. Te plastry się robią takie jakby brudne. To dobre jest. Nie wiem czy istnieją jakieś lepsze metody bo ja tak właśnie schudłam. Uprzedziłaś mnie tą radą. Też miałam zamiar się tym podzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze wchodzą tu linki qck zaraz odszukam stronkę za pomocą której udalo mi się, nie bardzo dużo ale te 5kg zrzucić w dość krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego nie wchodzi mi tutaj tradycyjny link ale skrocilam może się uda http://qck.pl/9kZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Garcinia SLM. Jest to ekstrakt z owoców Garcinii Cambogii, który wspomaga odchudzanie. Blokuje on produkcję tłuszczu i sprawia, że spalanie dotychczas nagromadzonego jest bardziej efektywne. www.AptekaZdrowia.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż kupił mi dwa tygodnie temu Be-Light PLUS i schudłam już 4 kg. Nie ograniczałam się w jedzeniu. Ten suplement działa na przyswajanie węglowodanów, zanim zamienią się w tkankę tłuszczowa wszystko jest wydalane, dzięki czemu organizm spala obecną tkankę tłuszczową co powoduje spadek wagi. Tak przyjemniej napisali w ulotce. Tak naprawdę nie wiem na co działa, ale działa do Sylwestra chciałabym schudnąć łącznie 10 kg czyli zostało 6kg. Jak dalej będzie tak jak jest to zdążę przez Bożym Narodzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannna15
jeśli nie masz czasu na ćwiczenia to polecam ci tabletki iqgreen, oczywiście pomogły mi schudnąć ale dieta to 80% sukcesu więc od tego trzeba zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z moją przyjaciółką mamy zamiar skorzystać w okresie wiosennym z tej propozycji http://odchudzanie.primaveraspa.pl/programy-odchudzajace/program-odchudzajacy-dla-przyjaciol.html Będziemy miały zapewnioną opiekę specjalistów, którzy dobiorą odpowiednią dietę, ćwiczenia. Co ważne zaczniemy ćwiczyć pod okiem specjalisty i nauczymy się prawidłowego ich wykonywania. Ponadto jest zapewniony nieograniczony dostęp do sauny, basenów itp. A ponadto będziemy spacerować nad morzem, wdychać jod i gadać, gadać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam, też stosowałem Be-Light + plus i efekt 6,8kg mniej w 20 dni! teraz tylko dobra dieta i wystarcza aby utrzymać upragnioną wagę :-) chyba zrobię kaloryfer na siłowni w najbliszy sezon ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dietę przyspieszającą metablizm w połączeniu z liposukcją ultradźwiękową. Ja po czymś takim chudnę 1kg tygodniowo, a po serii 6 zabiegów ubylo mi 10 cm w pasie. Ważne jest jaka to liposukcja i przez kogo jest wykonywana. Ja polecam świetne miejsce w Poznaniu: http://beautypremium.pl/aktualna-oferta-cennik/aktualna-oferta-i-cennik/liposukcja-ultradzwiekowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Zdrowieprzedewszystkim W spisie chemicznych tabletek i proszków wymieniła Pani nasz produkt Alveo, który nie jest w sprzedawany w formie proszku, tabletek. Kolejnym zarzutem postawionym wobec Alveo jest nazwanie go toksycznym, chemicznym oraz trucizną. Alveo naturalnym produktem produkowanym w Kanadzie. Posiada certyfikat KOSHER oraz certyfikat Antydopingowy. Opinie na temat produktu wyraziło wiele polskich związków sportowych, posiadamy również rekomendacje wielu instytutów oraz związków. Być może została Pani wprowadzona w błąd co do Alveo. Jeśli chce Pani sprawdzić dokładne informacje dotyczące produktu zapraszamy na naszą stronę internetową akuna.net Pozdrawiamy Akuna Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miralla
U mnie sprawdziła się dieta Cambride. Schudłam na niej kilkanaście kg i nic do mnie nie wróciło. Na ich stronie sa rozpisane przepisy, opisy produktów i różne porady http://dieta-cambridge.pl/ . Może ktos skorzysta bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas pochwalić się wynikiem minęło 40 dni kuracji, a ja mam 11 kg mniej. Czuje się fenomenalnie i mimo tego że schudłam n tabletkach to wcale nie uważam że była to jakaś jak to napisała moja poprzedniczka chińska chemia. Żadnych efektów ubocznych. Dlatego poważnie polecam Be-Light Plus, nie wiem gdzie można je kupić ani czy jest to dostępne w Polsce, ja jak już pisałam dostałam je od męża. Jeżeli jednak ktoś będzie miał sposobność je kupić to niech się nie zastanawia, bo są fenomenalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiced biscuit
miralla, a nie chodziłaś na tej diecie głodna? bo chyba nie jada się tam zbyt dużych porcji, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michun
Na tej diecie cambridge człowiek nie chodzi głodny. Ta dieta jest opracowana w ten sposób, że człowiek na niej będący czuje się syty bo są określone posiłki rozłożone na okres całego dnia. Z resztą sam na tej diecie zgubiłem sporo kilogramów, więc jak masz jakieś pytania to chętnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miralla
- spiced biscuit Nigdy nie odczułam głodu. Zresztą zobacz sobie na ich stronie są podane przykładowe przepisy na każdy posiłek na całe tygodnie. Możesz spróbować. Jeśli będzie Ci odpowiadać odezwij się do centrum odchudzania i przejdź na dietę w pełni. Suplementy które maja dodatkowo będą wspomagać efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam oryginalną sibutraminę 20mg i meridię 15mg kasia8807vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw warto tak naprawdę iść do dobrego dietetyka, np. z http://www.med-expert.pl/uslugi i zasięgnąc opinii na temat naszego zdrowia. Dobry dietetyk naprawdę może pomóc i sporządzić dietę, którą wytrzymamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćela
polecam tabletki iqgreen jako wspomagacz odchudzania :) ale nie zapominać trzeba że dieta to 70% sukcesu, a ćwiczenia są też bardzo ważne bo nie tylko chudniesz ale wychodzi ci to wszystko na zdrowie po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mimo diety nie widać efektów może być ona po prostu nieodpowiednio dobrana.Dodatkowo podstawą są regularne treningi.Nie widzisz dalej efektów to czas zrobić badania może coś jest nie tak z Twoim organizmem.Zajrzyj na www.geneticlab.com i zapoznaj się z badaniem DNA genetic lab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ziołach firmy Everest jest jedna herbata o nazwie Vidanga redukcja wagi. Herbata sklada się z ziół aruwedyjskich jest sprowadzana z Indii. Do kupienia w sieci , i w Zielonysklep.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam pewien środek, zainteresowanych proszę o kontakt kasia8807@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×