Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiki2148

Odpowiedni podkład lub krem BB

Polecane posty

Gość wiki2148

Hej mam pytanie dotyczące podkładów lub kremów BB .Mam 17 lat i problemy z cerą ...nie wiem jaki podkład dobrać gdyż wszystkie skazy widać ....wypryski,zaczerwieniania blizny,ale uważam,że jestem za młoda na podkłady kryjące ,a do tej pory właśnie używam podkładu mocno kryjącego z Lirene ale uważam,że jest zbyt ciężki jak dla mnie i na moje lata...Mam nadzieje,że tu znajdą się doświadczone panie które pomogą dobrać mi odpowiedni podkład lub krem BB (co bym wolała) ale w przystępnej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaAnna
Krem BB nie będzie tak mocno kryjący jak podkład. Może być widać wypryski ;/ Możesz uzyć korektora i na to krem BB. W jakie cenie by Cie interesował??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki2148
Korektor to jest dodakowy wydadek ;( i nie za bardzo umiem się nim perfekcyjnie posługiwać a moja twarz jest taka ,że chyba bym musiała go wszędzie nałożyć...cena gdzieś do 30 zł było by ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaAnna
korektor np miss sporty kosztuje ok 10zł a jest dosć fajny :) Masz też dostępne podkłady z korektorem np eveline ok 15zł, albo antybakteryjne np under20 też ok 15zł bo krem BB to taki lekki podkład, który kiepsko ukrywa niedoskonałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki2148
a ten podkład z eveline w miarę kryjący ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaAnna
Nigdy nie miałam, ale u mnie w drogerii dobrze się sprzedaje i klientki go chwalą więc powinien być ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 30zl BB to polecam Bell; no nie sa to kryjace, bynajmniej nie mocno, ale ma sie jedno albo drugie ;) moim zdaniem lepszy krem z fluidem, ktory ma tez inne zastosowania i pomaga cerze, i na dodatek mniej wiecej wyrownuje koloryt, niz jednolita maska kryjaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga jagaaa
W cenie 30 zł mogę polecić ci tak: 1. Rimmel Match perfection (ten taki w słoiczku nie w buteleczce) kosztuje około 20 zł, ale jest naprawdę bardzo dobry 2. Maybelline Super Stay 24 jeden z moich ulubionych, ładnie kryje, nie zatyka, u mnie trzyma się cały dzień. Kosztuje około 35 zł, ale rosmann dość często robi na niego promocje i ostatnio zakupiłam go za ok. 20 zł 3. Bourjois healthy mix gel - ten podkład jest na prawdę bardzo lekki, krycie w skali 0-5 ma tak na niecałe 4. Minusem jest cena około 65 zł, ale jest bardzo wydajny, ja swój mam już około 5 msc i nie zużyłam nawet połowy. Zakupiłam go również na promocji (rosmann promocja -40% na cały asortyment) więc zapłaciłam za niego 30 pare zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga jagaaa
a jeżeli chodzi o krem BB, to fajną serię teraz wypuścił Maybelline i ten z zieloną zakrętką jest bardzo fajny kosztuje niewiele ponad 20 zł. Kwestia tylko tego jakiego krycia potrzebujesz. Moje koleżanki tego kremu używają jako bazę pod podkłąd, ja natomiast używam go jako podkład na ciepłe dni (w razie konieczności wspomagam się korektorem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki2148
Do aga jagaa: a czy ten podkłady nie są za ciężkie i nie zniszczą mi cery ;(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga jagaaa
Najlżejszy z nich to ten z Bourjois, na prawdę jest jak krem :) pamiętaj żeby zawsze przed zrobieniem make up umyć twarz i nawilżyć ją kremem, odczekać chwilę i dopiero podkład. Ten podkład z Rimmel myślę, że jest tańszą wersją tego z bourjois, ale też jest lekki. Ale zniszczyć cery Ci nie zniszczą, większość podkładów nawilża więc to też duży plus. Kiedyś znajoma kosmetyczka powiedziała mi, że w zimie lepiej wychodzić z podkładem niż bez bo bardziej chroni skóre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga jagaaa
tak :) Tylko poczekaj na promocję :) w tamtym roku pamiętam, że w październiku była promocja -40% na wszystko może teraz też tak zrobią :) Warto w tedy zakupić te droższe kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki2148
a on będzie dobry jak na jesień/zimę?;)) i czy trzeba nakładać puder?bo wolałabym jednak jeszcze wstrzymać się co do pudru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem BB to tylko azjatycki (Skinfood, Missha, Skin79, Lioele). Te mayblelliy czy Garniery to faktycznie tylko rozrzedzone podkłady bez żadnych wartości pielęgnujących, jakie prawdziwy krem BB musi posiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam z firmy BIOTHERM jest lekki i juz nie potrzebujesz kremu,niesamowicie nawilza i delikatnie kryje bez maski, posiadam tez CLINIQUE i nie jestem zadowolona wbrew recenzji innych jest ciezki , wymaga kremu a krycie wyglada jak maska mozlziwe, ze przy mojej suchej cerze tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam bourjois ale ten 123, tez z Rossmana jak byly przeceny ;) i tez mam juz chyba z pol roku, jest swietny, ale nie uzywam go na krem (nei mam czasu na to) a cera mi sie znacznie poprawila(wczesniej walczylam z wypryskami :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam inne pytanie: jak wygląda Twoja pielęgnacja? Bo maskować OK, ale pod tą maską trzeba by naprawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki2148
a właśnie gdzie te kremy BB azjayckie można dostać?słyszałam,że są dobre ,ale w drogeriach znajdują się chyba tylko marne podróbki m.in garniery itp;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np. na stronie asianstore, fajne u nich jest to, że można najpierw kupić próbki wielu różnych BB i potestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w http://asianstore.pl/ mzna zamowic cale tubki albo probki, ja wolalam najpierw sprobowac nasz, dostepne w sklepach normlanych, bo po przetestowaniu dziesiatek i kremow i fluidow, jakos nie chce mi sie wierzyc w te cuda i wianki na kiju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga jagaaa
Kremy BB azjatyckie są drogie musisz liczyć około 100 zł Tego podkłądu z bourjois możesz używać w zimie, nie ma przeciwskazań jest on po prostu lekki a z pudrem to jest już kwestia indywidualna na prawdę. Pudru używa się głównie po to by zmatowić cerę, żeby się nie świecić, moze masz taka cerę która się nie błyszczy albo lekko się błyszczy i nie musisz używac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki2148
Moja pielęgnacja cery wygląda tak codziennie rano przemywam tonikiem nawilżającym ,potem myję żelem z kolastyny na wypryski ,jeżeli robię makijaż to daję krem nivea ten make up starter ,a jeżeli nie to zwykły krem nivea ,i wieczorami powtarzam czynność żeby zmyć makijaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojoj, i się dziwisz, że masz skórę z problemami? Pielęgnacja do zrewidowania kompletnego. Do mycia olejek (jako OCM albo olej z emulgatorem), łagodny płyn micelarny albo łagodny żel bez detergentów SLES/SLS. Nivea do kosza (nic specjalnego, niepotrzebnie zawiera alkohol i dużo silikonu, a zwykły jest napakowany zapychającą pory parafiną), zastąp np. Sylveco brzozowym lekkim a na noc np. ten: www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=46310&next=1 Albo sięgnij po produkty z Biochemii Urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, poczytaj też tutaj: www.mazidla.com/biblioteka-mazide/279-skora-tusta-opis-i-prawidowa-pielgnacja.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki2148
a mogłbyś mi polecić jakieś nazwy produktów dostępnym w drogeriach bez SLS? bo wydawało mi się,że są to tylko produkty dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np. to jest bardzo fajne a niedrogie (do kupienia w aptekach): www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=46437&next=1 Inna propozycja: www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=45289&next=1 Albo jeszcze: www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=26583&next=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NAJLEPSZY JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Artdeco Camouflage -NIE ZATYKA POR ; JEST IDEALNY W KAZDYM ODCIENIU-kosztuje troszke ale jest wydajny.mozesz sam wklad kupic jest tanszy o polowe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba porów a nie por!!! A jeszcze lepiej ujść gruczołów łojowo-potowych. Por to takie warzywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×