Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wera87

Odżywka do włosów blond inoar

Polecane posty

Gość wera87

Czy ktoś z was używa odżywki do włosów blond Inoar? Szukam czegoś dobrego do blond włosów. Co o tym sądzicie produkcie? Sprawdzi się taki produkt. Jakie wy używacie do blond włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona45
Ja używam z Inoar ale maseczek do włosów i sprawdzają się bardzo dobrze, moim zdaniem produkty godne uwagi. Myję włosy około 3 razy w tygodniu i przyznam, że są zawsze fajne, jedwabiste i wyglądają estetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela87
Ja używam od nie dawna, poleciła mi fryzjerka w salonie fryzjerskim właśnie ten produkt. Jak na moje oko jest naprawdę dobrym produktem. Myślę, że każdemu spasuje. Jak coś to dużo o tej marce znajdziesz na: https://inoar.com.pl . Ja często tam zaglądam, czy są jakieś nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam duo pack kupiłam ostatnio w salonie przy koloryzacji jest super! Włosy są wypielęgnowane mięciutkie i kolor jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola45
Ja kupowałam różne preparaty, ale chyba najlepiej działają loreal i ten Inoar na moje włosy. Wymieniam je od czasu do czasu, bo nie lubię jednym i tym samym myć włosów. Ale zawsze maska i szampon czy jakaś odżywka z jednej wersji, aby na włosy lepiej działały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera87
Ja kupiłam dziś ten produkt szampon i odżywkę do włosów blond, zobaczymy jaka skuteczność będzie. Może akurat przypadnie mi do gustu i moim włosom. Pewnie też kilka razy będzie trzeba zastosować, aby rezultat był widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam duo pack Inoar speed blond i wystarczy że dłużej odżywkę potrzymam i efekt jest wooow , włosy są tak mięciutkie wypielęgnowane i mają śliczny kolor .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×