Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limetkaa

ogolic cipke??? TAK czy NIE?

Polecane posty

Gość limetkaa

kochalm sie pare razy ze swoim facetem, ale bylam zarosnieta, gdy zobaczy mnie ogolna to moze byc szok dla niefgo, ale zrobic to czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech on ogoli
fajna zabawa - faceci robia to delikatnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie mój facet goli i jest
super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna sie z czasem przyzwyczaic. albo najpierw zrob cieniutki paseczek, a za jakis czas na zero zeby az takiego szoku nie bylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie! Brak wlosow lonowych (zarowno u kobiety jak i mezczyzny) jest o wiele estetyczniejszy i milszy w pieszczotach oralnych niz wlosy w buzi, lonowe wlosy na ubikacji czy w wannie, blee. Ogolona cipka jest sexy i zadbana. Od wielu lat nie mam tam w ogole zadnych wlosow i zadnych klopotow z krostkami ani wrastajacymi wlosami. Na poczatku mozesz miec podrazniona skore, ale z czasem sie przyzwyczai, tak jak skora pod pachami. Ja codziennie przejezdzam maszynka i w ten sposob zawsze jest gladka, a golenie jest szybkie i latwe, bo prawie nie ma zarostu. Szczerze mowiac, nie wyobrazam sobie byc zarosnieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanga
aj wlos tu wlos tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOLAKSSDSD
POPIERAM FACETA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bold_pussy
A czemu od razu całe łono? Na łonie zostawia się trójkącik czy pasek - całkowicie goli się tylko muszelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet daj spokój taki gąszcz w gaciach jest przejawem braku odpowiedniej higieny mamy XXI wiek... Nie mówie, że na zero trzeba ale przynajmniej skrócić te włosy no i wydepilowć po bokach dobrze dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byc moze kazdy z moich facetow byl pedofilem, ale zadnemu nie podobala sie zarosnieta cipka. Owszem, paseczek czy tam trojkacic moze byc, ale ja gole cala po prostu z lenistwa, nie chce mi sie pielegnowac zadnych paseczkow :P A gole sie dla siebie, nawet jak nie mam faceta to jestem ogolona, nie lubie miec tam wlosow, czuje sie wtedy zaniedbana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siis
ja ogolilam ostatnio na "0" i w sumie bylo ok. pod wzgledem technicznym ;) nic nie swedzialo, nie mialam podraznienia, odrastaja ok. bez swedzenia itd. ale juz pod wzgledem wizualnym - nie bardzo ! nie podobam sie sobie taka "lysa" :D jednak wole paseczek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffoooooo
a mozecie mi wytlumaczyc jak to mozliwe, ze jestescie tam gladkie?? Ja po dokladnym goleniu nie mam tam gladkiej skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siis
zalezy czym golisz :) najlepiej woskiem, pasta cukrowa albo kremem do depilacji ! ja uzywam tego ostatniego i jest gladko (po maszynce nawet jakiej super venus cos tam - nie bylo gladko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zapytalskiej
jeżeli chodzi o higienę to wlasnie golenie jest niehigieniczne, zapytaj gina :O Włosy stanowią naturalną barierę przed bakteriami i innymi syfami, otarciami. Nie pierdolcie o higienie bo nie macie o niej pojecia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i powiem Wam
ze moj facet tez nie lubi jak jestem tam calkiem wygolona, powiedzial ze nie jest pedofilem, lubi jak mam taki kilkudniowy odrost ale lyse bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golenie moze spowodowac, ze wloski beda grubsze, mocniejsze i bedzie ich wiecej. Ja polecam depilacje... dla tych, ktore to wytrzymaja:) Ja sie przyzwyczailam. Jesli chodzi o higiene, to w cieplejszych rejonach swiata, wlasnie taka depilacja uwazana jest za podstawowy jej warunek. W kraju, w ktorym mieszkam wszyscy z obrzydzeniem mowia o zarosnietych wschodnio-europejczykach. Ja tam lubie byc gladziusia, ale to co sie podoba nam, niemusi odpowiadac calej reszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kASIKKKKKKK
Nie zostaną po tym bolące czerwone krosty?Jak to zrobic zeby nie bolało i zeby nie odrastały twarde czarne włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enamorado śliczna
Fajnie, że możesz się tam golić codziennie.. Ja nie mogę. I pod pachami również. Mam cienką skórę, a grube, mocne włoy. Ciężko je w ogóle ogolić. Taka już jest ta moja uroda brunetki z jasną, wrażliwą skórą. Pod pachami nigdy nie mam idealnie gładkiej skóry, a tam niestety tylko raz w tygodniu. Muszą odrosnąć przynajmniej na cm lub dwa, żeby dało się je usunąć nie robiąc sobie ran. Brzmi drastycznie, ale jakoś żyje. Narazie jestem studenciną, która wydaje pieniądze na książki, samochód i drobne przyjemności, ale w przyszłości zamierzam wszystko co zbędne usunąć laserem. Ja Ci po prostu zazdroszczę, bo nie ma nic przyjemniejszego niż pogładzić rękę swoją gładką cipkę:P. Poza tym latem to jest koszmar, gładkie paczki i łono to podstawa;) Pozdrawiam wszystkich owłosionych i nie. Niegładka z przymusu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enamorado śliczna
Co do kremu, to mnie najbardziej odpowiada zwykła Isana, marka do kupienia w rossmannie, usuwa mi bardzo ładnie nawet grubsze włoski, nie podrażnia, a kosztuje tylko 6 zł. Próbowałam różnych, ten zakupiłam z ciekawości i się sprawdził. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna barbera
Owlosienie to bariera ochronna troche z dawnych czasow, dzis coraz bardziej zanika, bo przestaje nam byc potrzebna. Ludzie staja sie coraz mniej owlosieni, teraz mamy majtki zamiast wlosow. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubalenksa
mój przyjaciel też ma takie problemy z tym że on przynajmniej mam cycki uwaga zwie sie asi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubalenka Wasia
Moja przyjaciółka Patrycja też ma takie problemy z tym że mu zostają jeszcze cycki Pawel ma kryzys wieku średniego cycki sie marszczą cipa sie marszczy a ma dopiero 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robek 25
tak golic a ten gosc od zarosnietych cipek wez se kur-a malpe a nie kobiete tam masz wlosow w h-j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gol
Ja gole od paru lat i jestem zawsze czysta tam na dole. Faceci to lubia. Jest to bardzo higieniczne, ladniej pachnie, wlosy nie przeszkadzaja w seksie oralnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta.
a mój chłopak nienawidzi takich zarośnieych ...podnieci go jak ci wpierw sam ogoli . w sumie to i mnie podnieca. taka gra wstępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basieńka 22
ginekolog wypowiadał sie w TV że włosy łonowe są potrzebne ponieważ wyłapują zarazki i bakterie,tak aby nie dostały sie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×